Keystone logo
Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

مقدمه

ما با شش مرکز جهانی، صلاحیت های بسیار معتبر، مشارکت های استراتژیک و همکاری در سراسر جهان، تجربه ای فراموش نشدنی را برای کسانی که با ما تحصیل می کنند ایجاد می کنیم.

منچستر در سراسر جهان (SE آسیا) (که قبلاً به عنوان مرکز مدرسه تجارت منچستر سنگاپور شناخته می شد) سنگاپور، که در سال 1999 تأسیس شد، یک شرکت تابعه کاملاً 100٪ از دانشگاه منچستر است. این مرکز که در قلب سنگاپور واقع شده است، به متخصصان جاه طلب و پرمشغله با پیشینه های مختلف از جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه اجازه می دهد تا در یکی از جهانی ترین محیط های تجاری جهان غوطه ور شوند.

ما به مجموعه رو به رشد خود از برنامه های کارشناسی ارشد پاره وقت بسیار انعطاف پذیر و معتبر افتخار می کنیم. دانش آموزان تشویق می شوند تا در کارگاه های فشرده مسکونی حضوری در مراکز جهانی شریک ما در آسیای جنوب شرقی، انگلستان، هنگ کنگ، خاورمیانه و چین شرکت کنند. آنها توسط بهترین کارکنان دانشگاهی و اداری جهانی، پشتیبانی و منابع برای یادگیری با حداکثر پتانسیل خود کمک می کنند. منچستر در سراسر جهان (SE مرکز فیزیکی آسیا یک محیط کاری الهام‌بخش و ایمن را فراهم می‌کند که در آن دانش‌آموزان می‌توانند در زمینه‌های فرهنگی و صنایع مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تبادل نظر کنند.

جمعیت دانشجویی متنوع ما شامل 21 ملیت و بیش از 20 بخش منحصر به فرد است. از این طریق، دانش‌آموزان ما می‌توانند انبوهی از دیدگاه‌ها و الهام‌های جدید را به دست آورند و همچنین با افراد همفکر از طبقات مختلف زندگی، شبکه‌سازی کنند و ارتباطات ارزشمند و پایداری ایجاد کنند. هسته مرکزی مرکز ما تعهد قوی به مسئولیت اجتماعی است، جایی که هدف ما ایجاد تفاوت مثبت در سراسر آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه است.

چرا منچستر؟

دانشگاه منچستر که در سال 1824 با 25 برنده جایزه نوبل تأسیس شد، یکی از معتبرترین مدارس بریتانیا است.دانشگاه منچستر در رتبه 27 جهان، 1 در مسئولیت اجتماعی، و 23 دانشگاه بین المللی است.AMBS رتبه 4 در بریتانیا، 10 در اروپا، 30 در جهان است و دارای 3 اعتبار بین المللی به نام خود است.100٪ متعلق به شرکت تابعه با شبکه جهانی 6 مرکز در سراسر جهان و 500000 فارغ التحصیل در 190 کشور است.بر اساس تحقیقات در سطح جهانی از جمله مواد پیشرفته، سرطان، انرژی، نابرابری های جهانی و بیوتکنولوژی صنعتی ساخته شده است.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  مکان ها
  • Singapore

   80 Robinson Road #13-02, 068898, Singapore

   • facebook
   • linkedin

  سوالات