Keystone logo
Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

مقدمه

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

از سال 1995، استاد آموزش بین المللی با ارائه تحصیلات عالی انگلیس، آمریکا و هند، موسسات وابسته و وابسته خود را در خاورمیانه، هند، خاور دور و جامعه دانشجویی خود به خدمت گرفته است. برنامه های مهم آن MBA و BBA است. MEI شریک سه عضو جایزه بریتانیا است. QUALIFI، BTEC Edexcel و NCC آموزش و پرورش و دانشگاه های برجسته مانند دانشگاه بولتون، دانشگاه شهر بصیر آمریکا و دانشگاه بناستالی (فهرست شده و توصیه شده توسط وزارت آموزش و پرورش، امارات متحده عربی). MEI همچنین یک دفتر خارج از دانشگاه برای برنامه تحقیقاتی است که منجر به Ph.D.

MASTER'S ارائه آموزش با کیفیت عالی با قیمت گذاری در امارات متحده عربی.

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در 24 سال گذشته در زمینه مديريت آموزش و پرورش قرار داشته و مراکز تحویل آن در دبی، شارجه و ابوظبی در امارات متحده عربی، با ستاد گروهی خود در هند و همکاران آن در KSA و سنگاپور بوده است. ما به ویژه به نیازهای کارکنان حرفه ای با انجام کلاس های تعاملی مبتنی بر تماس در روزهای جمعه و یا شنبه غذا می خوریم. اعتبارات به دست آمده در سایر دانشگاه ها قابل انتقال هستند، که شما را قادر می سازد تا تحصیلات عالی خود را شروع کنید.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG
114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

مشتریان

"کارشناسی ارشد به من مراجعه کرد به گزینه های مختلف دانشگاه های شناخته شده برای برنامه های MBA که دانش عمیق برای رقابت در این جهان جهانی را ارائه می کنند. برنامه MBA با افزایش آگاهی استراتژیک من ارزش فوری داشت. بهترین انتخاب برای من است، و برای اکثر مردم خواهد بود. "
- امین کاسی، مدیر اجرایی و دستمال مرطوب ام.آر.تی. FZCO (RMB

"من از ماه ژوئیه 2011 با کارشناسی ارشد کار کرده ام، مدرک تحصیلی BBA خود را در بازاریابی انجام داده ام. من شاهد دانشکده شگفت انگیز و بسیار حرفه ای هستم. در حال حاضر من مدرک MBA خود را در بازاریابی می گیرم. من خوشحالم که با کارشناسی ارشد هستم." - علاءالدین محمدجواد طوفی، مشاور ارشد، ACSS (بانک انکشاف عرب)

"من همیشه علاقه مند به MBA-HR بودم و نگران نحوه مدیریت مطالعات در حالی که در محل کار بودم، من نیاز به مربیگری و کلاس های مناسب پس از کار داشتم. راه حل Master Mastering International بود. MEI به من کمک کرد تا حرفه ای را بهبود بخشم

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

اهداف ما

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت ویژه و عالی در آماده سازی برای موقعیت های حرفه ای در دنیای سریع در حال حاضر که در آن شایستگی و شایستگی برای پیشرفت اساسی است.

برای ارائه فرصت های تحصیلی بعد به مشتریانی که قبلا درگیر کسب و کار هستند، اجازه می دهد که آنها را با ارتقاء مهارت های خود بدون وقفه حرفه و یا کیفیت آموزش و پرورش، به اهداف شغلی خود برسانند.

برای استفاده، در صورت لزوم، روش های سنتی، تکنیک های مدرن و فن آوری به بهترین وجه در تحویل، به منظور افزایش و غنی سازی موفقیت های مشتریان خود از اهداف آموزشی و حرفه ای خود.

برای دستیابی به نوآوری ها و توسعه روش ها و فن آوری های جدید برای تحویل آموزش و مواد و جزء و همچنین جنبه های اداری موسسه.

برای ساکنان امارات متحده عربی: دوبی / شرک - صبح جمعه (09: 00-12: 30 بعد از ظهر)
ابوظبی - شنبه بعدازظهر (02:00 - 05:30 بعد از ظهر)

مکان ها

  • Dubai

    Master Education International P.O Box: 117149 Dubai, UAE

  • Sharjah

    Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates

    سوالات