Keystone logo
Alliance Manchester Business School - South America Centre مدرک MBA در سطح جهانی
Alliance Manchester Business School - South America Centre

مدرک MBA در سطح جهانی

Manchester, بریتانیا

0 Years

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

مخلوط شده

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

مدرک MBA در سطح جهانی

قدم بزن جهت را تغییر دهید شغل خود را تغییر دهید

محل سکونت: سائوپائولو، برزیل

کارگاه های آموزشی که انگیزه می گیرند، پروژه های گروهی را به چالش می کشد و همکاران که الهام بخش هستند. با استفاده از این برنامه انعطاف پذیر، جهانی می توانید با ما در منچستر، دبی، شانگهای، سنگاپور، هنگ کنگ یا سائوپائولو مطالعه کنید. از روز اول خود را از محل کار جدا کنید.

مدرک کارشناسی ارشد جهانی منچستر برای تطبیق با تعهدات کاری و شخصی طراحی شده است، به شما امکان انعطاف پذیری برای مطالعه در بهترین حالت را می دهد.

تدریس در سطح جهانی در بلوک های کارگاه های مسکونی تحویل داده می شود و به فعالیت های آنلاین افزوده می شود تا تجربه یادگیری را غنی سازد. این بدان معنی است که زمان فیزیکی شما از دفتر برای پیشبرد حداقل اختلال حرفه ای برنامه ریزی شده است. در صورتیکه حرفه شما در خارج از کشور باشد، می توانید مطالعات خود را به صورت یکپارچه در یکی از 6 مرکز جهانی خود ادامه دهید.

این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و ما از دانشگاهیان MBS اتحاد برای کلاس های آموزشی استفاده می کنیم. در برزیل، ما جهانی MBA را در همکاری با FGV، یک مدرسه معتبر محلی کسب و کار، و چند واحد در برنامه توسط دانشگاهیان خود را تحت همان برنامه در سطح جهانی آموزش داده می شود.

رویکرد یادگیری ترکیبی ما ترکیبی متعادل از خودآموزی و یادگیری عملی با همکاران جهانی ارائه می دهد. یک ترم معمولی شامل سه کارگاه چهره به چهره خواهد شد که به یکی از مراکز ما در سراسر جهان بازگردانده می شود. همراه با این، شما در جلسات آموزش آنلاین شرکت خواهید کرد، آنلاین در یک محیط آموزشی الکترونیکی اختصاص یافته و در بحث های انجمن با آموزگاران و همکاران شرکت می کنید.

(سوالات باید به [email protected] هدایت شود)

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه