Keystone logo
MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

مقدمه

محوطه دانشگاه MODUL در اتریش، کشور 23 برنده جایزه نوبل است که همه آنها در مدارس یا دانشگاه های اتریش تحصیل کرده اند. اتریش به عنوان معیار کیفیت بین المللی و استاندارد طلایی برای اقتصاددانان، نوازندگان، آهنگسازان، هتلداران و در واقع - محققان در اقتصاد و کسب و کار، و تحقیق و توسعه پایداری شناخته شده است.

نام تجاری MODUL بیش از 100 سال تعالی در آموزش و پرورش است. کالج MODUL که در سال 1908 تاسیس شد، مدرسه آموزش حرفه ای با طولانی ترین سنت در آموزش و پرورش و مهمان نوازی در سراسر جهان است. از سال 2007، دانشگاه مدول دانشگاه وین در زمینه مدیریت بین المللی، فناوری رسانه های جدید، حکومتداری عمومی، توسعه پایدار و مدیریت گردشگری و مهمان نوازی ارائه شده است (BBA، BSc، MSc، MBA و برنامه های تحصیلات تکمیلی).

دانشگاه ویل مدول دانشگاه وین به طور گسترده ای به عنوان یک کشور خصوصی بین المللی خصوصی در آسترالیا شناخته می شود و متعلق به اتاق بازرگانی و صنعت وین، بزرگترین ارائه دهنده آموزش خصوصی در اتریش است. محوطه دانشگاه در Kahlenberg، تپه ای دیدنی با دید دیدنی از پایتخت اتریش واقع شده است.

در ماه سپتمبر 2016 و پس از تقریبا یک قرن طولانی در آموزش و پرورش اتریش، آموزش MODUL در 10 اکتبر 2016 با افتتاح MODUL University Dubai یک خانه جدید در خارج از منزل در دبی، امارات متحده عربی یافت.

MODUL University Dubai ، یک شرکت تابعه از Investments های دبی، اعلام کرده است که شاخه اصلی خود در اتریش - دانشگاه MODUL دانشگاه وین اخیرا در رتبه 25 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است و بیشترین تعداد پژوهش های منتشر شده را به خود اختصاص داده است. توانایی و تخصص.

در پاییز سال 2016، دانشگاه MODUL دو دانشگاه خود را به عنوان اولین و تنها دانشگاه اتریشی در خاورمیانه تاسیس کرد. این دانشگاه در قلب دبی، برنامه های کارشناسی در مدیریت بین المللی و مدیریت گردشگری و مهمانداری، یک برنامه کارشناسی ارشد در توسعه پایدار ، مدیریت و سیاست و همچنین برنامه های MBA با گزینه های عمده در گردشگری

توسط سرمایه گذاری دبی PJSC و DACH مشورتی تاسیس شد، MODUL University Dubai ارائه می دهد درجه 360 درجه برای آموزش عالی در کسب و کار، گردشگری، هتلداری، پایداری، حکومت عمومی و فن آوری رسانه های جدید، کارآفرینی، رهبری و نوآوری و همچنین به عنوان یک برنامه پایه و اساس و آموزش حرفه ای کوتاه -دوره های آموزشی.

مکان ها

  • Dubai

    4th Floor, One JLT, Dubai, , Dubai

سوالات