Keystone logo

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

A logo

مقدمه

دربارهی ما

دانشکده اقتصاد و مدیریت در سال 1991 به عنوان اولین دانشکده دانشگاه ماساریک پس از انقلاب مخملی تأسیس شد. امروزه این دانشکده برای تقریباً سه هزار دانشجو آموزش اقتصادی را نه تنها به زبان چک، بلکه به زبان های انگلیسی و فرانسوی ارائه می دهد. علاوه بر آموزش با کیفیت بالا، دانشکده بر تحقیقات تمرکز دارد: دانشمندان عالی که با طیف گسترده ای از موضوعات تخصصی سروکار دارند در مؤسسات ما فعالیت می کنند. شما می توانید در برنامه استراتژیک FEA MU دریابید که دانشکده در حال حاضر به کجا می رود.

کارایی

تدریس با کیفیت اول فارغ التحصیلان مطلوب تحقیقات سطح بالا همکاری بین المللی. مقالات تخصصی در مجلات. تفسیر اخبار اقتصادی همکاری با شرکای آگاه ما برای دانش‌آموزانمان با سرعت تمام کار می‌کنیم.

بهره وری

ما به عنوان اقتصاددان به کارایی بالاتر از استاندارد در مدیریت منابع دست پیدا می کنیم. علاوه بر این، شرکای ما در ترتیب آموزش عملی دانشجویان یا ارائه کمک های مالی برای رویدادهای دانشکده حمایت می شوند. ما می توانیم از یک موقعیت بد بهترین استفاده را ببریم. ما صرفه جو هستیم، اما به ضرر کیفیت آموزش نیستیم.

همبستگی

ماموریت اصلی ما افزایش سطح تحصیلات است، اما به بهبود کیفیت زندگی در منطقه یا فرهنگ نیز اهمیت می دهیم. ما بسیاری از رویدادها را برای اعضای هیئت علمی و عموم مردم سازماندهی و شرکت می کنیم. ما هم در قبال اساتید و هم در قبال جامعه احساس مسئولیت می کنیم.

جوایز و گواهینامه ها

هیئت علمی شریک AIESEC
دانشکده اقتصاد و مدیریت جایزه دانشکده شریک 2017 را از شعبه AIESEC واقع در برنو دریافت کرد.

اعتبار EAPAA
این دانشکده توسط انجمن بین المللی معتبر EAPAA برای برنامه اقتصاد عمومی و مدیریت معتبر شده است. به گفته انجمن، این برنامه الزامات بین المللی را برآورده می کند که بر برنامه های مطالعاتی متمرکز بر مدیریت دولتی است.

اعتبار ACCA
این دانشکده گواهینامه معتبر ACCA را دریافت کرده است. دانشجویان می توانند گواهی ACA را دریافت کنند که دانش نظری و عملی عمیقی را در مورد مسائل متخصصان حسابداری و مالی اثبات می کند.

آمار

  • بیش از 14000 فارغ التحصیل موفق از سال 1994
  • 2995 دانشجوی تمام وقت
  • 220 کارمند شامل 15 استاد و 28 مدرس ارشد

    مکان ها

    • Masaryk university Faculty of Economics and Administration Lipová 41a , 602 00, Brno

    سوالات