Keystone logo
Mahidol University International College MBA در مدل سازی و توسعه کسب و کار
Mahidol University International College

MBA در مدل سازی و توسعه کسب و کار

0 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* هزینه تقریبی دانشجویان فارغ التحصیل

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

MBA در مدل سازی و توسعه کسب و کار

فلسفه

فارغ التحصیلان MBA MUIC در مدل سازی و توسعه کسب و کار با جنبه های تئوری و عملی مدل سازی و توسعه کسب و کار و برنامه های کاربردی استراتژیک آن در موقعیت های واقعی کسب و کار و با ابزارهایی که لازم است برای موفقیت و تکمیل در دنیای کسب و کار دینامیک مجهز باشند.

منطق

در محیط کسب و کار امروز به طور فزاینده رقابتی، شرکت های بسیاری به دنبال ویژگی های جدید در کارکنان موجود و تازه کار خود هستند. افرادی که با ذهن علمی هستند، افرادی هستند که به فکر تفکر و اندیشه هستند و چشم انداز قویتری نسبت به آینده دارند، از طرف شرکت های پیشرو به شدت دنبال می شوند. با این حال، متخصصان قادر به تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار و تولید تعدادی از تصمیمات صحیح استراتژیک، تعداد کمی در بسیاری از فارغ التحصیلان MBA هستند. به منظور پاسخگویی به تقاضای رو به رشد کسب و کار در سراسر جهان، MUIC تصمیم به ارائه MBA در برنامه ریزی مدل سازی کسب و کار و توسعه، با هدف تولید فارغ التحصیلان حرفه ای که مجهز به مهارت های تحلیلی کسب و کار کمی و کیفی است.

اهداف

برای تولید فارغ التحصیلانی که دارای ویژگی ها، دانش و مهارت های زیر هستند:

 1. داشتن دانش مربوط به نظریه ها، اصول و رویکردهای مدیریت کسب و کار در تصویر کلی و در زمینه مدل سازی و توسعه کسب و کار؛
 2. مهارت های تحلیلی، کمی و تصمیم گیری که منجر به موفقیت حرفه ای در بخش های کسب و کار، دولتی یا خصوصی می شود؛
 3. می تواند نتایج تحقیقات در زمینه مدل سازی و توسعه کسب و کار را به درستی و با توجه به اصول اخلاقی تحقیق ایجاد کند.
 4. توانایی به خوبی توسعه یافته برای استفاده موثر از انگلیسی خارج از تایلند و / یا در زمینه کسب و کار بین المللی؛
 5. مسئولیت و توانایی کار با دیگران در نقش رهبر و پیروان؛
 6. اصول اخلاقی و اجتماعی دارند و توانایی انتخاب اکثریت اخلاقی در شرایط حساس دارند. و
 7. توانایی استفاده از فناوری اطلاعات برای برقراری ارتباط، جستجو و ارائه درست؛

معیارهای پذیرش

 • مدرک کارشناسی در هر رشته
 • دانشجویان آینده نگر با حداقل یک سال تجربه کار باید دارای مدرک لیسانس با GPA 2.50 یا بالاتر باشند.
 • دانشجویان آینده نگر که دارای تجربه کاری نیستند باید دارای مدرک کارشناسی با GPA 3.00 یا بالاتر باشند.
 • TOEFL 550 (یا معادل آن)، IELTS 6.0، یا آزمون مهارت انگلیسی را منتقل کنید
 • مصاحبه، تست نویسی کسب و کار انگلیسی و تست کمی را امتحان کنید.

دانش آموزانی که از یک برنامه بین المللی فارغ التحصیل شده اند از آزمون تسلط بر زبان انگلیسی معاف هستند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا تماس بگیرید:

آقای Nutthaboon Pornratthanacharoen

ایمیل شما: [email protected]

پاسخ: +66818286209

یک بررسی چندگانه - MUIC

کالج بین المللی کالج مهیدول (MUIC)، که در سال 1986 تاسیس شد، اولین دوره تحصیلات تکمیلی بین المللی تایلند در یک دانشگاه عمومی بود و مأموریت آن برای تولید فارغ التحصیلان محترم است که نه تنها در زمینه های انتخابی خود شناخته شده اند بلکه قادر به استفاده از این دانش برای سود بشر.

MUIC تمرکز هنری لیبرال را تقویت می کند و یک فرهنگ یادگیری را تقویت می کند که دانش آموزان خود را برای برآورده ساختن چالش های زندگی و کار در دنیای متنوع و جهانی گرا آماده می کند. بیش از 3200 دانش آموز با یک استاد حرفه ای کامل و نیمه وقت تدریس می شوند که 60 درصد آنها دانشجوی خارجی هستند و نسبت دانشجو و معلم 28: 1 است.

تقویم آکادمیک براساس یک سیستم سه ترمستر است که هر یک به مدت 12 هفته اجرا می شود و یک جلسه تابستان کوتاه است که طی آن کالج 19 پروژۀ کارشناسی در هنر، علوم و اداره، علاوه بر 22 کودک، از جمله چینی ها ، ژاپنی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و تایلندی.

MUIC همچنین دو برنامه فارغ التحصیل، یک مدرک کارشناسی مدیریت در مدل سازی و توسعه کسب و کار و یک استاد مدیریت در مدیریت بین المللی مهمانداری، در مرکز تحصیلات تکمیلی خود قرار می دهد، به راحتی در قلب منطقه کسب و کار بانکوک واقع شده است.

در سال 2010، MUIC جایزه بهترین مدرک را برای برنامه های تبادل آن از وزارت آموزش و پرورش تایلند به رسمیت شناختن برنامه رشد تحصیلات خارج از کشور برای دانشجویان خارجی بین المللی و نامزدهای خروجی دریافت کرد. این دانشگاه علاوه بر موافقت نامه های غیررسمی با بیش از 100 دانشگاه و سازمان های آموزشی در سراسر جهان، موافقت نامه های مبادله ای با بیش از 75 دانشگاه شریک از آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه دارد. دانش آموزان بین المللی از بیش از 45 کشور، 15 درصد از دانشجویان کالج را تشکیل می دهند.

MUIC از طریق برنامه ویژه ویژه خود، نمایه منطقه ای و بین المللی خود را افزایش داده است. هر ساله بیش از 200 دانشجوی دانشجویی در قرارداد های کوتاه مدت مبادلات، مانند آموزش رسمی، کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، سفرهای زمینی و کارآموزی شرکت می کنند.

با توجه به چالش های نظم جدید دنیای ما، آموزش جامع و کامل نمی تواند محدود به محوطه کلاس باشد. انجمن دانشجویان MUIC و ماهواره ای از باشگاه ها فعالیت های گوناگونی را ارائه می دهند که در آن دانش آموزان می توانند در زمینه های ورزشی، هنرهای رزمی، دوچرخه سواری، بحث، موسیقی، هنر، داوطلبانه و مطالعات موردی، از جمله، ارتباطات شخصی خود، مهارت های گروه سازی و رهبری. دانش آموزان MUIC همچنین در کنفرانس ها، سمینارها و مسابقات ملی، منطقه ای و بین المللی شرکت می کنند که می توانند احساسات بین فرهنگی خود را توسعه دهند.

وزارت بازرگانی تایلند اخیرا MUIC تذکره اعتبار تضمینی را به عنوان بخش عمده ای از استانداردهای بین المللی در زمینه آموزش ارائه داد. این جایزه معتبر بودن تعهد MUIC به برتری تحصیلی و بین المللی است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه