Keystone logo
© ©Nobel International Business School
Nobel International Business School

Nobel International Business School

Nobel International Business School

مقدمه

NiBS یک مدرسه تجارت بوتیک خصوصی در غنا است. این شرکت برای ایجاد تغییر با نوع جدیدی از مدل آموزشی که برای پاسخگویی به نیازهای مدیران طراحی شده بود ، تأسیس شد. مدل تحویل برنامه NiBS در اطراف مدیران مشغول ، آسان برای تجربه ، ابتکاری و آینده نگر طراحی شده است.

پیش فرض بنیاد ما این است که طلوع جدیدی برای آفریقا وجود دارد که برای ظهور و درخشش خلاقیت رهبری نیاز دارد. آفریقا برای کشف محدودیت های شیوه های فعلی رهبری ، ایجاد بینش عمیق در مورد آنچه که کار می کند و چه چیزی مفید نیست ، به مدیران با مهارت های پیشرفته رهبری شناختی نیاز دارد.

چرا درجه دکترا برای شما مناسب است

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود مدیران مانند شما با دانستن خواسته های مالی و زمانی خود از یک برنامه با درجه بالاتر ، این کار سنگین را بر عهده بگیرند. مصاحبه با دانشجویان ما نشان می دهد که:

 • بسیاری می خواهند به خود ثابت کنند که می توانند بالاترین مدرک تحصیلی را بدست آورند و در حرفه خود رهبران فکر شوند.
 • اکثر آنها می خواهند میراثی ماندگار باقی بگذارند - تولید تز که سهم جدیدی در دانش و عملکرد مدیریت تجارت در آفریقا ایجاد می کند.
 • برخی می خواهند به فرزندان و نوه های خود ارزش تحصیل و سخت کوشی را نشان دهند - که می توانید به هر چیزی که فکر می کنید برسید.
 • دیگران می خواهند دانش و مهارت های جدیدی برای پیشرفت در حرفه خود ایجاد کنند یا در مشاغل جدید مانند مشاوره یا تدریس شاخه بگیرند.
 • دیگران می خواهند فراتر از یادگیری دانش موجود به یک سطح کاملاً جدید - ایجاد و به اشتراک گذاری دانش و روش جدید برای تغییر نحوه کار شرکت ها - برسند.
 • برخی می خواهند در برخی موارد ، شغل آکادمیک را دنبال کنند تا به دانشجویان کمک کند تا برای دنیای واقعی واجد شرایط شوند.
 • به هر حال ، به دلایل آنها ، همه دانشجویان ما می خواهند با طرح سوالات جدید و جالب ، دنیای بهتری بسازند ، تا پاسخ های جدید ، ایده های جدید ، دانش و شیوه های جدید را برای بهبود عملکرد تجاری و جامعه کشف کنند.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164150_164040_NiBS-0001.jpeg" />

164150_164040_NiBS-0001.jpeg

چرا NiBS را انتخاب کنید

مدیران ارشد بیشتر و بیشتر ترجیح می دهند مدرک دکترای خارجی خود را با NiBS دنبال کنند زیرا ما نگرانی ها و چالش هایی را که مدیران مشغول در قبال مسئولیت دانشجوی دکترا دارند ، درک می کنیم ، از جمله:

 • حقه بازی ، خانواده و تلاش برای فشردن در مقطع دکترا
 • آیا پشتیبانی مورد نیاز برای هدایت از طریق برنامه را دریافت خواهید کرد یا خیر
 • آیا می توانید برنامه را با موفقیت به پایان برسانید
 • آیا می توانید مدرک خود را در مدت زمان مورد نیاز کسب کنید

چشم انداز

به عنوان پیشگام مدرسه تجارت تحقیقاتی رویه عمل گرا در آفریقا شناخته شود که رهبران و متخصصان تجارت را در طول مشاغل خود توسعه ، آموزش و آموزش می دهد.

مأموریت

ماموریت ما این است که یک رهبر در توسعه رهبران فکری باشیم که عادات ذهنی دارند - بلافاصله انعطاف پذیر و بصیر ، با تجربه مطلع می شوند و در عین حال به سمت نوآوری می روند تا بتوانند هم عامل رونق اقتصادی و هم تغییرات اجتماعی تحول آفرین باشند.

راه حل های ما برای رفع نگرانی ها و چالش های شما

ما پیشگام برنامه دکترای اجرایی در آفریقا بودیم. ما به عنوان یک دانشکده تجارت جدید ، از یک برنامه تمیز شروع کردیم بنابراین کارهای متفاوتی را برای ایجاد یک مدل Graduate-On -Time (GOT) سازگار با مدیران اجرایی انجام دادیم که از نگرانی ها و چالش های شما مراقبت می کند از جمله

 • طراحی و تحویل برنامه خلاقانه - با در نظر داشتن مجری شلوغ - هر دوره در طی 2-3 روز (پنجشنبه ، جمعه و شنبه) هر چند ماه ارائه می شود. برای مدرک دکترا ، شما در کل برنامه 3 ساله در کلاسهای 35 روزه شرکت می کنید. برنامه برنامه خیلی زودتر به شما داده می شود تا بتوانید برنامه شلوغ خود را برنامه ریزی کنید.
 • پشتیبانی همیار تحقیق تمام وقت - تحت رهنمودهای سیاست موافقت شده ، افراد تحقیق تمام وقت به شما 24/7 ساعت در تحقیق و جستجوی مقاله (در صورت لزوم) ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، انجام تکالیف و غیره کمک می کنند
 • اتمام به موقع - شما پایان نامه / پروژه را از روز اول شروع می کنید - ما در کلاس اول به شما کمک می کنیم تا موضوع خود را توسعه دهید - اتلاف وقت در جستجوی موضوعات نیست. ما با اطمینان از مرتبط بودن کلیه وظایف شما با پایان نامه ، تکالیف درسی را با نوشتن پایان نامه ترکیب می کنیم. این برنامه طی 5 سال گذشته توسط NiBS در غنا ارائه شده است. هفتاد مدیر از غنا ، نیجریه و دیگر کشورهای آفریقایی قبلاً در 2 سال گذشته از این برنامه فارغ التحصیل شده اند.
 • ترکیبی از کار دوره و پایان نامه-ما با اطمینان از مرتبط بودن تمام وظایف شما با پایان نامه ، کار دوره را با نوشتن پایان نامه ترکیب می کنیم. این با جلوگیری از مشکلات مرتبط با روش سنتی تکمیل پایان نامه ، سرعت و اتمام به موقع را تضمین می کند.
 • کارگاه های نوشتن پایان نامه - در مدارس سنتی ، نوشتن پایان نامه بدون ساختار ، موقت و تنها است. ما کارگاه های نوشتن پایان نامه را که هر کدام به طور همزمان دو تا سه روز به طول می انجامد ، ترتیب می دهیم تا فرصتی را برای اساتید و اعضای تحقیق فراهم آوریم تا از نوشتن پایان نامه شما در یک محیط رسمی مدرسه پشتیبانی کنند.
 • نرخ فارغ التحصیلی بالا - تاکنون به میزان موفقیت فارغ التحصیلی حدود 85٪ در هر گروه رسیده ایم. در دو سال گذشته ، ما 77 مدیر ارشد از غنا ، نیجریه و سایر کشورهای آفریقا فارغ التحصیل شده ایم.
 • بورس تحصیلی - ما بورس تحصیلی با ارزش قابل توجهی را به دانشجویانی ارائه می دهیم که شرایط خاص و همچنین شرایط پرداخت انعطاف پذیر را دارند.

Nobel International Business School","author_url":"","source":""}" alt="164151_164041_NiBS-0002.jpeg" />

164151_164041_NiBS-0002.jpeg

مکان ها

 • Accra

  Accra, غنا

  سوالات