Keystone logo
© Eva Dang
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

مقدمه

Nottingham Trent University که در سال 1843 تأسیس شد، سابقه طولانی در باز کردن پتانسیل، شکستن موانع و ایجاد تفاوت واقعی در زندگی در سراسر جهان دارد.

Nottingham Trent University (NTU) با بیش از 40000 دانشجو و کارمند در پنج سایت دانشگاهی، یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین مؤسسات آموزش عالی در کشور است. ما دانشگاهی هستیم که متعهد به پیشبرد تغییرات معنادار هستیم و طیف گسترده ای از جوایز معتبر را برای تحقیقات، پویایی و نوآوری خود دریافت کرده ایم.

ما مفتخریم که به عنوان دانشگاهی شناخته شده ایم که آغوش خود را به روی همه می گشاید. یک چهارم دانشجویان ما از خانواده‌هایی هستند که مجموعاً 15000 پوند یا کمتر درآمد دارند، و ما اولین دانشگاهی بودیم که در تعهد تحرک اجتماعی دولت ثبت نام کردیم و تعهد خود را به بهبود چشم‌انداز جوانان از پس‌زمینه‌های محروم نشان دادیم.

درس دادن
در NTU، ما متعهد به ارائه یک محیط یادگیری محرک و فراگیر به نفع دانش آموزان، همکاران و جوامع خود هستیم.

پژوهش
ما در حال کار بر روی پنج موضوع تحقیقاتی کلیدی هستیم که به طیف وسیعی از چالش‌ها در تجارت، صنعت، حرفه‌ها و جامعه پاسخ می‌دهند.

شرکت، پروژه
ما با همکاری با کارشناسان سراسر NTU، و همچنین شرکا و حامیان خود، به دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارکنان و اعضای جامعه خود کمک می کنیم تا مهارت ها، دانش و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را برای پیشرفت به عنوان یک کارآفرین رشد دهند.

تبادل دانش
جاه طلبی ما این است که به عنوان یک نیروی خیر شناخته شویم. ما مشتاق تغییر زندگی از طریق مشارکت علمی و مدنی هستیم و با مشاغل و جوامع برای مقابله با برخی از سخت‌ترین چالش‌های جامعه همکاری می‌کنیم.

این NTU است. این دانشگاه است، دوباره تصور شده است.

ما دانشگاه آینده را می سازیم.

 • دانشگاهی که دعوت می‌کند، شامل می‌شود، و گوش می‌دهد - جایی که مشارکت‌ها ارزش دارند، دانش به اشتراک گذاشته می‌شود، و فرصت‌ها برای همه قابل دسترسی است.
 • دانشگاهی که در آن یادگیری مستقیماً با نیازهای صنعت گره خورده است: جایی که هر جایزه و تمجید تأییدی بر استانداردها، ارزش‌ها و روش‌های آموزشی روزمره ما است.
 • دانشگاهی که وضع موجود را به هم می زند. که جرأت می کند به نام بینش و پیشرفت، سؤالات چالش برانگیز بپرسد.
 • دانشگاهی که در آن تحقیق کاربردی است و نه انتزاعی - جایی که از تدریس پشتیبانی می‌کند، پاسخ‌های معنادار ارائه می‌کند و زندگی واقعی را در زمان واقعی بهبود می‌بخشد.
 • دانشگاهی با قدرت و هدف برای ایجاد افراد بهتر و نه فقط فارغ التحصیلان بهتر.

دانشگاه آینده پروژه ای برای زمان حال است که بر اساس شش اصل اصلی بنا شده است. در اینجا نحوه کار این اصول در NTU آمده است.

ویژگی های پردیس

از پردیس شهر پرجنب‌وجوش ما در قلب شلوغ ناتینگهام تا املاک حومه‌ای روستایی Brackenhurst، تعدادی سایت دانشگاهی در سراسر ناتینگهام و مناطق اطراف آن داریم.

ما به طور مستمر در زمین‌ها، ساختمان‌ها و امکانات خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا یک محیط یادگیری محرک و فراگیر برای همه ایجاد کنیم تا تجربه و لذت ببرند.

پردیس شهر
از معماری خیره کننده گرفته تا اتحادیه دانشجویی برنده جایزه، پردیس شهر قلب تپنده NTU است.

کلیفتون
زندگی و یادگیری در کلیفتون؟ در اینجا چیزی است که شما باید در مورد پردیس بدانید که واقعاً زندگی خاص خود را دارد.

براکن هرست
پردیس Brackenhurst ما در زمینی به مساحت 500 هکتار از مزارع، جنگل‌ها و آب واقع شده است.

کنفتی ناتینگهام
آنچه را که در پردیس Confetti Nottingham ما ارائه می شود، کشف کنید، که فقط در یک قدمی نقاط مهم فرهنگی و سرگرمی شهر، و در فاصله کوتاهی از پردیس شهر NTU است.

کنفتی لندن
Confetti مستقر در Whitechapel مرسوم، اکنون یک خانه اختصاصی در لندن دارد - یکی از پایتخت های جهانی صنایع خلاق، و یک مرکز در سطح جهانی برای فیلم، موسیقی، بازی و رسانه های جدید.

منسفیلد هاب
یکی از جدیدترین موارد افزوده شده به خانواده NTU، NTU در منسفیلد فرصت های هیجان انگیزی را برای افراد و مشاغل در منسفیلد و فراتر از آن ارائه می دهد.

  الزامات ویزا

  قبل از شروع سفر باید از داشتن مجوز/ویزای صحیح مهاجرت اطمینان حاصل کنید.

  تیم پشتیبانی دانشجویی برنده جوایز ما مشاوره و اطلاعات عالی در مورد مسائل مهاجرت و مشاوره در مورد نحوه ایجاد یک درخواست موفق برای ویزا ارائه می دهد.

  ما شما را تشویق می کنیم که از قبل برای درخواست ویزای خود آماده شوید و به محض دریافت CAS درخواست دهید.

  شما می توانید حداکثر شش ماه قبل از شروع دوره تحصیلی خود برای ویزای دانشجویی خود اقدام کنید.

  لطفاً توجه داشته باشید که CAS شما ممکن است هنوز سه ماه ذکر کند زیرا این یک تغییر اخیر است، اما همچنان می توانید از CAS خود برای درخواست حداکثر شش ماه قبل از شروع دوره استفاده کنید.

  تنها زمانی می توانید وارد انگلستان شوید که ویزای شما صادر شده باشد. شما می توانید حداکثر 1 ماه قبل از تاریخ شروع دوره (برای دوره های بیش از شش ماه) حضور داشته باشید. شما نباید قبل از تاریخ شروع درج شده در ویزای خود به انگلستان سفر کنید، مهم نیست که دوره شما چه زمانی شروع می شود.

  بورسیه و بودجه

  ما خوشحالیم که تعدادی بورسیه بین المللی را به دانشجویان بین المللی و اروپایی جدید ارائه می دهیم. همچنین هزینه های بین المللی ما را به همراه مشاوره برای پرداخت های بین المللی در این بخش خواهید دید.

  رتبه بندی

  • ما یکی از محبوب ترین دانشگاه های بریتانیا هستیم
   رتبه 3 برای تعداد پیشنهادات پذیرفته شده، بر اساس داده های پذیرش UCAS 2022
  • دانشگاه مدرن سال
   NTU مفتخر است که The Times و The Sunday Times Modern University of the Year 2023 است.
  • دانشگاه سال
   جوایز انتخاب دانشجویی Whatuni 2023، نشان دهنده تعهد ما به ارائه یک تجربه دانشجویی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.
  • دومین دانشگاه پایدار دنیا
   رتبه بندی دانشگاه های جهانی گرین متریک UI 2022.

  مکان ها

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   برنامه ها

   سوالات