Keystone logo
National Tsing Hua University MBA بین المللی (IMBA)
National Tsing Hua University

MBA بین المللی (IMBA)

0 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دانشگاه ملی Tsing هوآ (NTHU)، واقع در کنار موسسه تحقیقات فناوری صنعتی و Hsinchu پارک علم در Hsinchu شده است، همواره به عنوان یکی از دانشگاه های برتر در تایوان رتبه بندی شده و به طور گسترده ای به عنوان بهترین ماشین جوجه کشی برای رهبران آینده در صنایع و همچنین دانشگاهیان شناخته شده است. IMBA دو سال، تمام وقت تمام انگلیسی برنامه MBA تحت دانشکده مدیریت فناوری است، و.

در سال 2003، دانشگاه ملی Tsing هوآ و تایوان صندوق بین المللی همکاری و توسعه (TaiwanICDF) سیاست اتحاد استراتژیک آغاز و عقد قرارداد و همکاری در سازماندهی برنامه های مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت با تکنولوژی بالا را امضا کردند. بر اساس این قرارداد، دانشکده مدیریت فناوری برنامه IMBA خود را آغاز و TaiwanICDF فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی برای حضور در تحصیلات تکمیلی در زمینه مدیریت فن آوری است. برنامه های مشترک بین NTHU و TaiwanICDF برای 4 yeas تحت موسسه مدیریت فناوری تعیین شده بود و در سال 2006، برنامه IMBA رسما توسط وزارت آموزش و پرورش به یک برنامه حرفه ای دارای مدرک مورد تایید قرار گرفت از زمان. تصویب از MOE برنامه IMBA را قادر می سازد به استخدام داخلی و همچنین دانشجویان بین المللی از سال 2007 سقوط .این محیط چند فرهنگی و همچنین طراحی برنامه درسی به آموزش دانش آموزان ما به خوبی آماده برای جهان همیشه در حال تغییر که جهانی شدن را به تبدیل می شود صدور در سراسر جهان.

ما را تشویق برنامه های کاربردی از همه افراد واجد شرایط میتوانند در این مطالعه از مدیریت. افراد برگزاری مدرک کارشناسی از یک دانشگاه یا کالج های معتبر با حداقل دو سال تجربه کار واجد شرایط برای برنامه می باشد. مطالعه قبل در کسب و کار و اقتصاد مورد نیاز برای اخذ پذیرش نیست. در سال اول، دانش آموزان خواهد شد با دانش اساسی مدیریت به عنوان یک پس زمینه برای کار تخصصی و جوی پیشرفته در رشته های دانشگاهی و زمینه های حرفه ای مجهز شده است. در سال دوم، علاوه بر پایان نامه کارشناسی ارشد را که لازم است، دانش آموزان رایگان را به دوره های انتخابی از شش تخصص و به طور معمول در دو یا سه حوزه عمده می باشد.

اهداف IMBA یادگیری:

 • دانش آموزان ما خواهد شد با دانش مجموعه ای لازم به لحاظ اخلاقی مدیریت شیوه های تصمیم گیری در عملیات کسب و کار امروز مجهز شده است.
 • دانش آموزان ما خواهد چشم انداز جهانی را داشته باشد.
 • دانش آموزان ما در خدمت به دیگران به عنوان یک عضو رهبری و تیم تمرکز می کنند.
 • دانش آموزان ما به مهارت های برقراری ارتباط موثر نشان می دهد.

برنامه تحصیلی

دانش آموزان IMBA نیاز به ثبت نام تمام وقت برای حداقل دو سال، اما نه بیش از 4 سال است. حداقل 48 اعتبار برای دوره به علاوه 4 اعتبار برای پایان نامه کارشناسی ارشد برای فارغ التحصیلی از برنامه IMBA مورد نیاز است.

مورد نیاز برای فارغ التحصیلی: 52 اعتبار

 • دوره های هسته ای (27 واحد)
 • دوره های انتخابی (21 واحد)
 • پایان نامه کارشناسی ارشد (4 واحد)

دروس

همه دانش آموزان IMBA آموزش اساسی در ابزار اساسی و مفاهیم برای مدیریت در سال اول دریافت خواهید کرد. برنامه درسی دانش آموز هسته ای با پس زمینه برای مطالعات پیشرفته در زمینه های حرفه ای فراهم می کند. برنامه درسی هسته ای در سال اول برنامه IMBA شامل 9 دوره (27 واحد) در مناطق اساسی، از جمله حسابداری، اقتصاد، آمار، مدیریت مالی، بازاریابی، مدیریت جهانی شدن، MIS رفتار سازمانی، و قانون شرکت ها.

دوره هسته:

 • حسابداری برای مدیریت
 • اقتصاد
 • ارقام
 • مدیریت مالی
 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت جهانی شدن
 • رفتار سازمانی
 • سیستم اطلاعات مدیریت
 • قانون شرکت های بزرگ

رشته و دروس اختیاری

اساسا 2-3 دوره در هر تخصص در هر ترم ارائه شده است. دانش آموزان IMBA رایگان به انتخاب دو یا سه برنامه از 6 speicalties زیر هستند، و هر برنامه نیاز به حداقل دو دوره به عنوان عمده به انجام برسانند. برای یک دانشجوی IMBA دریافت بورس تحصیلی TaiwanICDF، برنامه مدیریت فناوری الزامی است.

 • مدیریت فناوری
 • مدیریت اطلاعات
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت مالی
 • اقتصاد مدیریتی
 • قانون علم و فناوری

بورس های تحصیلی

مراجع

Anaely Aguiar از، نیکاراگوئه NTHU است، در هر معنی واقعی کلمه، یک مکان باور نکردنی است. ویژه برنامه IMBA در دانشکده مدیریت تکنولوژی، دانش آموزان عشق دانشکده، کلاس، و فرصت ها. حتی اگر تجربه IMBA می تواند دقیق و خواستار، بسیاری از دانش آموزان سال ها خود را برای هر چیزی در اینجا تجارت نیست.
گابریلا تورسیوس، نیکاراگوئه خوشحالم که یک دانش آموز NTHU، دانشگاه، کارکنان و همکلاسی های ساخته شده من 2 سال مطالعه در تایوان فراموش نشدنی! من خدا را شکر همه خاطرات خوب و دوستان ساخته شده از طریق من در این کشور باقی ماند، به عنوان خانه دوم من در نظر گرفته!
والری از Hii، استادان مالزی بسیار عالی و همکلاسی ابتکار عمل با بزرگ تجربه کار جهانی برای به اشتراک گذاشتن و آموختن از. آموزش در IMBA توضیحات روشن، مثال و مطالعات موردی که خیاط برای هر دانش آموز MBA که مایل به نمایش جهانی است.
Corasonia Djafarli، اندونزیایی برنامه NTHU IMBA من فراتر از مرزهای من تحت فشار قرار دادند و به من کمک کرد برای رسیدن به آنچه که من تصور می شود اهداف قابل دسترسی.
گورکی آلفارو، برنامه هندوراس IMBA شده است یکی از تجربه های هیجان انگیز از زندگی من، آن را فراهم دیدگاه یادگیری جدید را از طریق تعامل با فرهنگ از سراسر جهان است.
ابی Sugumar، هند من به طور کامل برخوردار بوده اند تمام دوره ها در IMBA..To در خاص، مدیریت بازاریابی که من در سال اول من در زمان من بیشتر مورد علاقه از همه بود ... .. که البته به من داد بسیاری از بینش در مورد چگونه به رهبری یک تیم و به عنوان یک تیم ما خودمان یک وب سایت برای یک رستوران خیالی هند ایجاد شده و یک طرح بازاریابی برای رستوران فرموله شده است. دوره عملی تر بود، و در روش های سنتی از نوشتن امتحانات و حفظ همه چیز نیست!
ابراهیم گالیانو، نیکاراگوئه است یک دسته از تجارب که من می توانم در مورد آنچه من تا کنون از مطالعه این IMBA در NTHU آموخته اند به اشتراک بگذارید. دوره های آموزشی مانند بازاریابی، امور مالی، حسابداری و یا سرویس امنیتی ذهن من برای گسترش مفاهیم و روش های باز کرده اند، و چگونه من می توانید آنها را در جهان کسب و کار روزمره اعمال می شود. در حال حاضر، من از بازاریابی دانم که چگونه به ارزش مشتریان من، یادگیری از نیازهای خود و چه پلت فرم های فن آوری می تواند استفاده شود به آنها برسد. حسابداری و امور مالی باز چشم من به وضوح ببینید شرکت ها و بازار های رفتار، با تجزیه و تحلیل اظهارات و پیدا کردن اطلاعات شما هرگز فکر نمی آن وجود دارد، در حالی که سرویس امنیتی به شما می دهد واقعا دید که چگونه مهم امنیتی است برای شرکت خود را فراتر از اوراق بهادار سیستم و کلمات عبور رمز شده. من به نظر من از لطف جهان را به تجربه استادان ارزشمند من، یک محیط چند فرهنگی تحریک البته، الهام بخش فرهنگ تایوان غنی کرده اند، و.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه