Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

مقدمه

Penn State Dickinson Law متعهد به تولید وكیلانی آماده حرفه ای مجهز به دانش اعتقادی ، مهارت های عملی و صلاحیت های غیرقانونی لازم برای برتری در بازار حقوقی فزاینده جهانی است. ویژگی های برجسته آموزش حقوق دیکینسون یک برنامه درسی نوآورانه است که ، از همان روز اول دانشکده حقوق ، عمدتاً متکی به یادگیری تجربی است تا دانشجویان ما را برای وکالت و یک جامعه خوشامد و حمایت کننده آماده کند. قانون دیکینسون در سال 1834 در کارلایل ، پنسیلوانیا تاسیس شد ، قدیمی ترین دانشکده حقوق در پنسیلوانیا و پنجمین مدرسه قدیمی در این کشور است. برای بیش از 186 سال ، فارغ التحصیلان حقوق دیکینسون برجسته ترین وکلای دادگستری ، قضات ، رهبران دولت و شرکت ها و مربیان حقوقی را شامل شده اند. ادغام ما در سال 1997 با پن ایالتی باعث گسترش شهرت ، شبکه و برنامه های مدرک مشترک - مکمل میراث دیکینسون قانون به عنوان یک رهبر نوآور در آموزش تجربی شد. برای اطمینان از اینکه می توانیم آموزش عملی برای دانشجویان خود ارائه دهیم ، قانون دیکینسون هر LL.M را محدود کرده است. همگروهی در 20 دانش آموز است. این کلاس کلاس عمداً کوچک ، اطمینان از توجه دانش آموزان از دانشکده را تضمین می کند ، فرصت های فراوانی را برای یادگیری در محیط عمل تضمین می کند و وعده دانشکده حقوق را برای موقعیت بهتر دانش آموزان خود برای ایجاد اشتغال در یک بازار رقابتی ، تحقق می بخشد.

اصول اصلی دانشکده Penn State Dickinson Law اصول اصلی زیر را که ارزش ها و آرزوهای موسسه را منعکس و هدایت می کند ، تصویب کرده است:

 1. برای جلب دانش آموزان ما کل مهارت های قانونی قانونی لازم برای انجام موثرترین کار به عنوان یک متخصص حقوقی در سطح محلی ، ایالتی ، ملی ، فراملی و بین المللی در قرن بیست و یکم.
 2. در تلاش برای دستیابی به دانش و دانش مداوم که ما نه تنها با دانشجویان خود بلکه با متخصصان حقوقی ، دانش پژوهان ، سیاست گذاران و دیگران نیز مشترک هستیم ، مطابق با نقش پن استیت به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی.
 3. با اراده خدمات خود را به دانشگاه و تلاش های محلی ، ایالتی ، ملی و بین المللی برای بهبود درک جهانی ، زندگی و رفاه دانشجویان و جهانی که در آنها زندگی می کنند ، کمک کنیم.
 4. تلاش کنیم ، به طور روزمره ، احساس جامعه و حمایت متقابل را بین اعضای هیئت علمی ، دانشجویان و کارمندان و در تعاملات ما در خارج از دانشکده حقوق تقویت کنیم.

برنامه تحصیلی

LL.M. برنامه یک دوره 24 ساله اعتبار ، یک ساله تحصیلی است. دانشجویان باید حداقل در 12 واحد در هر ترم ثبت نام کنند و حداکثر در 17 واحد در هر ترم می توانند ثبت نام کنند. دوره های مقدماتی برنامه شما را با روش های تحلیلی منحصر به فرد ما آشنا می کند. دانش آموزان سپس می توانند دوره هایی را از برنامه درسی ما "وکیل به عنوان ..." تقسیم شده بر اساس رشته های تخصصی تحصیل انتخاب کنند و آهنگ های شخصی را بر اساس مناطق مورد علاقه ایجاد کنند. LL.M. دانشجویان می توانند در رشته های غنی از دوره های ارائه شده در برنامه درسی دانشکده حقوق ثبت نام کنند ، از جمله یک دوره متمرکز تحصیل در یکی از زمینه های تخصصی زیر:

 • داوری، واسطه، و مذاکره
 • قانون کسب و کار
 • قانون اساسی و قانون اداری
 • قانون جرم و روش
 • قانون سایبری ، حریم خصوصی داده ها و امنیت اطلاعات
 • قانون سالمندان
 • قانون و سیاست سلامت
 • مالکیت معنوی و نوآوری
 • دادگاه بین المللی دادگستری
 • قانون منافع عمومی
 • قانون امنیت
 • قانون مالیات
 • دادرسی و دادرسی دادگاه

LL.M. مطالعه مستقل و یادگیری تجربی LL.M. دانشجویان می توانند دوره های تحصیل مستقل را حداکثر 3 واحد در هر ترم بگذرانند ، و بیش از مجموع 4 واحد در طول دو ترم LL.M. برنامه دانشجویان در LL.M. این برنامه همچنین ممکن است در هر یک از طیف گسترده ای از دوره های مهارت تجربی شرکت کند. با تأیید رئیس دانشیار امور دانشگاهی ، LL.M. دانش آموزان همچنین می توانند در دوره های یادگیری تجربی حرفه ای ثبت نام شده در دانشکده حقوق ثبت نام کنند. LL.M. دانشجویانی که واجد شرایط آموزش عملی برنامه درسی هستند و یا اجازه کار در ایالات متحده را دارند ، همچنین می توانند در دوره های کارآموزی ثبت نام کنند. با س anyال در مورد مشارکت ، به Emily Michiko Morris ایمیل بزنید. LL.M. دانش آموزان ممکن است برای ماندن در ترم سوم تحصیلات حقوقی با هدف تکمیل یک برنامه یادگیری تجربی یا آماده شدن برای یک آزمون وکالت ایالات متحده درخواست کنند.

کارآموزی از آنجا که مدرسه حقوق دیکنسون کمتر از 20 مایل از سرمايه دولتی و کمتر از دو ساعت از واشنگتن دی سی واقع شده است، دانشجویان ما این فرصت را دارند تا با شرکت های حقوقی ملی کار کنند؛ آژانس های دولتی در سطوح محلی، ایالتی و فدرال؛ شرکت های خصوصی؛ و سازمان های غیر انتفاعی - و در انجام این کار، برای به دست آوردن حس جوامع شهری، حومه، و جوامع قانونی روستایی.

دانشجویان دانشکده حقوق دیکینسون از یک هیئت علمی تمام وقت متمایز و اختصاص یافته با یک دانشکده کمکی وکلای دادگستری و قضات یاد می گیرند. به طور قابل توجهی ، تقریباً تمام اعضای هیأت علمی تمام وقت سالها را به وكالت مشغول بوده اند و از طریق دادرسی حقوقی ، میانجیگری ، كمیته های مشورتی و بورس تحصیلی به شغل وكالت در سطح ملی و بین المللی ادامه می دهند. دانشکده معتقد است که مأموریت های علمی و آموزشی آنها باید مکمل یکدیگر باشند. آنها به عنوان دانشمندان درگیر ، می پذیرند که درک جامع نظریه برای توانایی دانشجویان ما برای فعالیت به عنوان یک متخصص حقوقی در یک فضای حقوقی جهانی ، متنوع و پیچیده ضروری است. دانشکده کاملا متعهد به اجتماع و حمایت از موفقیت دانشجویان ما است. مدت ها قبل از رواج آن ، دانشکده از سیاست درهای باز استفاده می کرد که دانشجویان را ترغیب می کرد بدون قرار قبلی در دفتر دانشکده توقف کنند.

یک جامعه فراگیر ما بر این باوریم که تنوع غنی از تجربه آموزشی هر فرد است. ما متعهد به استقبال مردم از فرهنگ ها و شیوه های گوناگون فرهنگی هستیم، زیرا آماده سازی آنها برای تبدیل شدن به نسل بعدی وکلا آماده به کار است. به عنوان جامعه جامع، قانون دیکنسون به تنهایی تعریف می کند که شامل اقلیت های نژادی و قومی، زنان، افراد معلول، اعضای جامعه ی LGBTQ، جانبازان، دانش آموزان نسل اول، دانش آموزان بالغ و هر کس دیگری است که دارای وابستگی، حاشیه سازی یا انزوا بوده اند در جوامع دانشگاهی به دلیل وضعیت هویت آنها. ما از حمایت از انواع سازمان های وابسته به دانشجویان خوشحال هستیم، مانند:

 • انجمن دانشجویان سیاه (BLSA)
 • لاتین / انجمن دانشجویان حقوق (LLSA)
 • انجمن دانشجویان حقوق آمریکایی آسیا و اقیانوس آرام (APALS)
 • قوه قضاییه نظامی (MLC)
 • OutLAW (انجمن دانشجویی LGBTQ +)
 • شورای حقوق زنان (WLC)

علاوه بر این، دوره های اصلی دیکنسون قانون، دیدگاه های گوناگون را در هم می آمیزند و ارتباط تنوع را با قانون، روند قانونی و عمل بررسی می کنند. از طریق ارائه برنامه های آموزشی دانشکده حقوق و فعالیت های فوق العاده آن، دانش آموزان دیکینسون حقوق می توانند صلاحیت های فرهنگی را توسعه و دیدگاه های اقلیت را بهتر درک کنند.

شبکه فارغ التحصیلان نه تنها بخشی از این میراث طولانی و پر افتخار فارغ التحصیلان حقوق دیکینسون خواهید شد ، بلکه همچنین به عضوی از شبکه فارغ التحصیلان پن ایالت با بیش از 725،000 نفر - بزرگترین شبکه فارغ التحصیلان فعال و پردرآمد در جهان خواهید رسید. قانون دیکینسون دارای LL.M. فارغ التحصیلانی که در سراسر جهان کار می کنند.

خدمات حرفه ای برای کمک به دانشجویان در مذاکره در بازار کار چالش انگیز امروز، قانون دیکنسون تعدادی از منابع را ارائه می دهد که بالاتر از خدمات حرفه ای سنتی است. شبکه های گسترده ای از فارغ التحصیلان وفادار از هر دو کشور پنی و قانون دیکنسون متعهد به کمک به دانش آموزان ما در حرفه های مورد نظر خود می شود. فارغ التحصیلان دیکنسون قانون کار حرفه ای را در زمینه های گوناگون در امور حقوقی، و همچنین در کسب و کار و صنعت، دولت و دانشگاه ها، لذت می برند.

گزینه پذیرش ۲

مکان ها

 • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

سوالات