Keystone logo
Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

مقدمه

دانشگاه نقطه Loma ناصری است برای بودن رو به جلو فکر شناخته شده است. در PLNU، دانشگاهیان، ایمان، و جامعه تمام حیاتی است. دانش آموزان از این رویکرد متعادل به آموزش و پرورش بهره مند شوند و ترک PLNU آماده به فکر و عمل، و کمک به جهان است.

علاوه بر بیش از 60 مناطق در مقطع کارشناسی، PLNU ارائه می دهد مراکز منطقه ای برنامه های تحصیلات تکمیلی در سراسر جنوب کالیفرنیا. PLNU در خدمت بیش از 3500 دانش آموزان است.

آیا می دانستید؟

از سال 2004، بیش از 90 درصد از دانش آموزان PLNU که برای ورود به پزشکی، دندانپزشکی، بینایی سنجی، داروسازی، و دانشکده ها دامپزشکی اعمال کردید بستری شده است. حدود 30 درصد از سالمندان فارغ التحصیل خارج تحصیل کرده اند - در گزارش درهای باز 2008، مطالعه PLNU در خارج از کشور برنامه 15 در کشور (در میان موسسات فارغ التحصیل کارشناسی ارشد) برای درصد از دانشجویان شرکت کننده قرار گرفت. PLNU است در سراسر کشور برای رهبری خود را در منطقه از پایداری به رسمیت شناخته شده - برنده سن دیگو خدمات محیط زیست بازیافت جایزه سال چهار نفر از شش سال گذشته و به نام یکی از 100 سبزترین مدارس امریکا توسط باشگاه سیرا در هر دو سال 2010 و 2011. از طریق LoveWorks PLNU برنامه ماموریت کوتاه مدت، بیش از 2000 دانش آموزان، استادان، کارکنان و فارغ التحصیلان به مردم نیازمند در حدود 60 مناطق جهان خدمت کرده اند. مرکز PLNU برای توسعه بین المللی تحقیقات شیوه کسب و کار پایدار و راه حل برای فقر جهانی است. از سال 2005، فیلم 22 دانش آموز / برنامه های تلویزیونی برنده جایزه و یا ظاهر در جشنواره های فیلم. تیم سخنرانی ها و مناظرات PLNU است قهرمان ملی در مجلس ملی انجمن بحث 'ساله رقابت قرعه کشی چهار از هفت سال گذشته بوده است، رقابت در برابر این مدارس به عنوان دانشگاه برکلی و UCLA.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • San Diego

    3900 Lomaland Drive San Diego, CA 92106, , San Diego

سوالات