Keystone logo
Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

مقدمه

دانشگاه پورتو

دانشگاه پورتو (U.Porto) که در سال 1911 تأسیس شد، یکی از 200 دانشگاه برتر اروپایی بر اساس جدیدترین سیستم های رتبه بندی بین المللی است. یکی از بین المللی ترین دانشگاه های پرتغال، U.Porto دارای یک پردیس کاملا مجهز در داخل شهر است که تجربه بهینه آکادمیک، علمی و همچنین اجتماعی و فرهنگی را تضمین می کند.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

دلایل انتخاب alt="مدرسه کسب و کار پورتو

با حضور مداوم در رتبه بندی فایننشال تایمز از سال 2011، alt="مدرسه کسب و کار پورتو یکی از بهترین مدارس تجاری اروپا (شماره 62، در سال 2016) و یکی از 30 مدرسه کسب و کار برتر در مورد آموزش های سفارشی و باز اجرایی است. مدرسه ای برنده جوایز، در سال های اخیر alt="مدرسه بازرگانی پورتو به چندین شهرت بین المللی دست یافته است:

  • جایزه کارآفرینی AMBA (2012، 2014)
  • دانشجوی سال MBA AMBA (2014)
  • مسابقه پرونده MBA جان مولسون (2015، 2011)
  • Idea2ProductCompetition/Univ.Texas-Austin(2010)

alt="مدرسه کسب و کار پورتو نتیجه مشارکت فعال بین دانشگاه پورتو و 36 شرکت ملی و بین المللی است - که به مدرسه اجازه می دهد بین کیفیت و دقت آکادمی و دنیای واقعی شرکت ها تعادل برقرار کند و به alt=" تبدیل شود. مدرسه کسب و کار پورتو تبدیل به یک آزمایشگاه واقعی برای کشف چگونگی به کارگیری بهترین مفاهیم مدیریتی درجه یک در دنیای واقعی تجارت.

alt="مدرسه کسب و کار پورتو مدرسه بازرگانی در بزرگترین دانشگاه پرتغالی، دانشگاه پورتو است. ماموریت آن تدریس دوره های تحصیلات تکمیلی و آموزش مدیریت اجرایی پیشرفته، فعالیت های مکمل با مشارکت دائمی در زمینه های تحقیقات کاربردی و خدمات بازرگانی است. . alt="مدرسه بازرگانی پورتو مهارت ها و تجربه EGP-UP و ISFEP سابق را گرد هم می آورد، یک پروژه آموزشی اجرایی که با موفقیت در دانشکده اقتصاد توسعه یافت. به عنوان یک منبع اساسی، alt="مدرسه بازرگانی پورتو دارای کادر آموزشی با تجربه طولانی در تدریس و تحقیق، از دانشگاه پورتو (دانشکده های اقتصاد، مهندسی، حقوق و روانشناسی و علوم تربیتی) است که دو دسته آموزشی دیگر به آن اضافه شده است. : مدیران با تحصیلات آکادمیک و مشاغل تجاری قوی، و معلمان از دانشگاه های خارجی، یعنی دانشگاه های آمریکای شمالی (مرکزی فلوریدا، ماساچوست، میامی و نیواورلئان) و دانشگاه های اروپایی (مدرسه بازرگانی لندن و موسسه بازرگانی، از جمله). مدارس خارجی مشابه که از سال 1988 در برخی موارد وجود داشته اند، سطح بالایی از بین المللی شدن را در فعالیت های آن تضمین می کنند.

سفر تغییر دهنده زندگی شما از اینجا شروع می شود.

پورتو

شهر کارآفرینان دومین شهر بزرگ پرتغال و یکی از مراکز پیشرو اقتصادی و صنعتی این کشور است. پورتو که به شدت با تجارت و عشق به آزادی پیوند خورده است - آنقدر که Cidade Invicta (شهر شکست ناپذیر) نامیده می شود، به خاطر جذابیت های مرکز تاریخی اش (میراث جهانی یونسکو از سال 1996) و همچنین به دلیل پویایی اش - بیست و یکمین- شناخته شده است. قرن پورتو شهری مدرن و پر جنب و جوش است که هرگز متوقف نمی شود. فضاهای سبز و زمین های ورزشی، سیستم حمل و نقل عمومی جامع و فرهنگ شلوغ و شبانه آن، آن را به شهری سرگرم کننده و هیجان انگیز در 24 ساعت شبانه روز تبدیل کرده است. در چند سال گذشته، پورتو همچنین به بندری برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان تبدیل شده است. پورتو یک مکان واقعی، دو بار توسط انتخاب مصرف کنندگان اروپایی به عنوان "بهترین مقصد اروپایی" انتخاب شد و توسط گاردین در سال 2015، به عنوان یکی از 40 مقصد برتر مورد توجه قرار گرفت. طبق گزارش بلومبرگ که اخیراً این شهر را به عنوان پایتخت خرید جدید اروپا معرفی کرده است، وقتی صحبت از مد و طراحی به میان می آید، پورتو حتی پاریس را شکست می دهد.

مکان ها

  • Porto

    Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

سوالات