Keystone logo

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

A logo

مقدمه

رتبه سوم در انگلستان برای پزشکی (راهنمای دانشگاه گاردین 2018)

دانشگاه Queen Mary لندن (QMUL) ، یک دانشگاه دانشگاه راسل در انگلستان ، یک پردیس پزشکی در مالت اروپا افتتاح کرده است. ما درخواست های ورود به سپتامبر 2021 را می پذیریم و مهلت درخواست ما 30 ژوئن 2021 است . ما ارائه می دهیم:

  • پنج سال پزشکی MBBS مالت (لیسانس پزشکی، لیسانس جراحی) برنامه کارشناسی.

بورس های تحصیلی در سال 2021 برای ورود 2021/22 در دسترس خواهد بود.

این برنامه توسط بارس و دانشکده پزشکی و دندانپزشکی لندن، که یک دانشکده پزشکی پیشرو در انگلستان است و یک دانشکده QMUL است، تدریس می شود. بارتز و لندن از قدیمی ترین بیمارستان در اروپا تشکیل شده است، سنت Bartholomew (شناخته شده به عنوان "بارتز") که در سال 1123 تاسیس شد، و اولین دانشکده پزشکی انگلستان، لندن، که در سال 1785 افتتاح شد.

این برنامه پزشکی به برنامه آموزشی QMUL که در لندن تدریس می شود، به همان برنامه درسی اصلی پی می برد و شما در مالتا توسط کارکنان QMUL و همچنین پزشکان محلی آموزش دیده توسط دانشکده آموزش خواهید گرفت.

درباره مالت

این برنامه بر اساس Gozo، یکی از سه جزیره ای است که جمهوری مالت را تشکیل می دهند. مالت دارای یک تاریخ خیره کننده است که شامل 7000 سال است: این جزایر دارای سه سایت میراث جهانی یونسکو (از جمله کل پایتخت مالته، والیتا) هستند. اخیرا، شما ممکن است مالت را در تلویزیون دیده باشید: جزایر برخی از مکان های خیره کننده را برای Game of Thrones ارائه می کنند.

هزینه های تحصیل

27000 یورو در سال

فرآیند برنامه

داوطلبان مستقیما به دانشگاه اعطا می کنند ، نه از طریق سیستم نرم افزاری UK، UCAS.

مکان ها

  • Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

سوالات