Keystone logo
© Domus Academy
Rome Business School

Rome Business School

Rome Business School

مقدمه

آموزش مدیریتی و تحقیق و تفحص از تعالی

Rome Business School یک رم ، ایتالیا است که دارای مؤسسه تعالی است که به آموزش و پژوهش های مدیریتی اختصاص دارد و در سطح بین المللی فعالیت می کند و فارغ التحصیلان از بیش از 140 کشور در سراسر جهان استقبال می کنند. این هدف با کمک به برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی که برای انتقال دانش مورد نیاز برای شروع یا رشد مشاغل حرفه ای یا فعالیت های شغلی ایجاد شده است ، می تواند به بستن شکاف موجود بین دانشگاهها و دنیای شغلی کمک کند. مأموریت Rome Business School کمک به کارآفرینان ، مدیران و متخصصان در رسیدن به پتانسیل شایستگی کامل خود و بهبود رویکرد اخلاقی آنها در مورد تجارت و کار است و این امکان را برای آنها فراهم می کند تا در توسعه بشریت اقتصادی و جامعه مرفه تر و عادلانه تر مشارکت کنند. ، نقشی که در آن نقش محوری فرد ایفا می کند و قدردانی می شود. سخنرانی های Rome Business School می توان با انعطاف پذیر یا در محل دانشگاه در رم و یا از محل مورد نظر خود از طریق آخرین ابزار یادگیری از راه دور در آن شرکت کرد.

توسعه فرهنگی و حرفه ای

Rome Business School مستقر در رم اما در کل ایتالیا و بین المللی فعال است ، Rome Business School به فارغ التحصیلان ، متخصصان و کارآفرینان این فرصت را می دهد که براساس بهترین استانداردهای بین المللی ، مهارت های خود را در رشته های مدیریتی توسعه دهند ، از این رو به آنها کمک می کند تا در شغل رقابت کنند. بازارهای حرفه ای و کارآفرینی.

کیفیت معتبر

تمام Rome Business School گواهینامه ISO 9001: 2008 را دریافت کرده است که استاندارد های برتر کیفیت فعالیت های آموزشی ما را به رسمیت می شناسد. اعتبارنامه ISO 9001: 2008 به رسمیت می شناسد که سازمان ما سیستم های کیفیتی را فراهم می کند که پایه و اساس رضایت عالی مشتری ، انگیزه کارمندان و بهبود مستمر را فراهم می کند. دوره ها بالاترین سطح کیفیت تدریس و مراقبت دقیق از نیاز شرکت کنندگان را ارائه می دهند. کمک های شخصی معلمان خبره ، ثروت مطالب آموزشی و بررسی دقیق پیشرفت یادگیری ، اثربخشی حداکثر دوره های آموزشی را تضمین می کند.

اعتباربخشی

Rome Business School Thee Rome Business School توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا) به عنوان یک مرکز تحقیقاتی شناخته شده است و با کد 61598 در فهرست ثبت ملی کشور ثبت شده است و از نظر قانونی توسط جمهوری و اتاق ایتالیا به رسمیت شناخته شده و مجاز است. تجارت. Rome Business School به طور رسمی به عنوان یک شرکت کننده در اداره کل آموزش و فرهنگ و آژانس اجرایی آموزش ، سمعی و بصری و فرهنگ کمیسیون اروپا و با کد شناسایی شرکت کنندگان (PIC) n ثبت شده است. 937625960

مأموریت

مأموریت Rome Business School این است که کارآفرینان ، مدیران و متخصصان را به سطحی از تعالی در صلاحیت و رویکرد اخلاقی آنها به تجارت و کار آموزش دهد ، تا بتواند در پیشرفت بشریت اقتصادی و جامعه مرفه تر ، عادلانه تر نقش ایفا کند. و به نقش محوری فرد احترام می گذارند

چشم انداز بین المللی

Rome Business School یک مؤسسه بین المللی است که تاکنون میزبان دانشجویان بیش از 140 کشور جهان است. علاوه بر این ، Rome Business School مفتخر است که از دانشکده بین المللی سطح ابتدایی ، بیان و حامل دانش مدرن در مورد مدیریت و کارآفرینی بهره می برد. Rome Business School از استادان دانشگاه ، مربیان شرکت ، مشاوران ، مدیران و کارآفرینان انتخاب شده به دلیل تجربه و مهارت های اثبات شده خود بهره می برد. این دانشکده تمایل چند فرهنگی زیادی دارد ، با نمایندگانی با پیشینه ها و ملیت های گوناگون. به طور هم افزایی شما را با یک برتری دانش برای رشد شخصی شما رها می کند. سازندگان انتخاب شده جدید و کاملاً صالح ما ، به لطف سیستم تضمین کیفیت ما ، همیشه توسط دانشجویان ارزیابی و رتبه بندی می شوند. Rome Business School به لطف چندین همکاری با مدارس تجاری ، دانشگاه ها و شرکت ها ، در حال توسعه یک شبکه بین المللی آموزشی و شرکتی است.

چرا ما

یک پیشنهاد آموزشی عالی ، از طریق تجزیه و تحلیل دقیق از بهترین تجارب بین المللی ، برای شما تضمین یک مزیت رقابتی در بازار است.

یک پیشنهاد آموزشی مدرن: ما دوره هایی را در زمینه پیشرفت ترین روند و تکنیک های مدیریتی ، مانند مدیریت بین فرهنگی و استفاده از رسانه های اجتماعی مبتنی بر مشاغل ارائه می دهیم.

معلمان دارای مهارت بالا: همه معلمان Rome Business School ، استادان ، مربیان و مدیران دانشگاه هستند که بر اساس حرفه ای و تجربه اثبات شده خود ، با دقت انتخاب شده اند ، قادر به انتقال چارچوب مفهومی به خوبی تعریف شده و ارجاع ارزشمند به شیوه های تخصصی حرفه ای هستند.

خدمات شغلی: مجموعه ای از خدمات شخصی سازی شده برای کمک به دانشجویان ما برای دسترسی یا توسعه در بازار کار (فرصت های کارآموزی ، بررسی CV ، گنجاندن در بانک اطلاعاتی ما ، پشتیبانی مدیریت مصاحبه شغلی ، شبکه سازی با شرکت ها ، مدیران و متخصصان).

شبکه و اجتماع فارغ التحصیلان: شرکت کنندگان در دوره های ما با استفاده از حق فارغ التحصیلان Rome Business School پذیرفته می شوند ، شبکه ای که به آنها امکان می دهد با همه فارغ التحصیلان و معلمان در تماس باشند ، تبادل تجارب و به اشتراک گذاری پروژه ها و فرصت های توسعه حرفه ای انجام دهند.

کارت وفاداری که به شما امکان می دهد در دوره های آموزشی ما امتیاز جمع کنید و از تخفیف بهره مند شوید.

مطالب و مطالب آموزشی بی نظیر: کلیه دوره های آموزشی Rome Business School شامل مطالب تدریجی برش ، مطابق با بهترین استانداردهای بین المللی ، و به طور مداوم بر اساس آخرین روندهای فرهنگی به روز می شود. در هر دوره ، شرکت کنندگان همچنین مستندات و پیشنهادات زیادی را برای مطالعات عمیق بیشتر ممکن دریافت می کنند.

طیف گسترده ای از روش های مطالعه انعطاف پذیر ، برای پاسخگویی به کلیه الزامات و ایجاد مشارکت در شرکت کنندگان در تعهد یادگیری خود با مشاغل شخصی و حرفه ای خود. دوره های کارشناسی ارشد ، دوره های تخصصی ، و فهرست غنی از دوره های کوتاه طراحی شده برای پاسخگویی به تمام نیازهای یادگیری شما. دوره ها را می توان در دانشگاه ، از راه دور و داخل خانه گذراند.

یک روش تدریس کاربردی: کلیه دوره ها شامل تمرین ها و مطالعات موردی در زندگی واقعی است که باعث افزایش تدریس می شود و آن را برای بازار کار ارزشمند می کند.

گزینه های آموزشی

دوره های Rome Business School به زبان انگلیسی تدریس می شود و براساس ترجیح ، یا در پردیس یا آنلاین ، با گزینه های زیر می توانید در آن شرکت کنید:

زبان دستورالعمل

ایتالیایی

تمام وقت

سخنرانی ها از دوشنبه تا پنجشنبه برگزار می شود.

اجرایی

سخنرانی ها روز شنبه تمام روز برگزار می شود.

حرفه ای

سخنرانی ها سه شنبه یا پنجشنبه از ساعت 7 تا 8:30 شب برگزار می شود

آموزش از راه دور

برای این گزینه ، Rome Business School از یک پلت فرم آنلاین برش استفاده می کند ، از طریق آن شما قادر خواهید بود سخنرانی ها را با فیلم و صوتی کامل دنبال کنید ، در زمان واقعی به صورت صوتی و تصویری با معلم و سایر شرکت کنندگان تعامل داشته باشید و همکاری کنید و اسناد به اشتراک گذاری

در خانه ، دوره ها نیز می توانند در خانه - مستقیماً در شرکت ، نمایندگی ، سازمان یا دفتر مرکزی شما - انجام شوند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Italy Online

    Italy Online, ایتالیا

    سوالات