Keystone logo
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

مقدمه

در طول 40 سال گذشته، مدرسه مدیریت روتردام، دانشگاه اراسموس، اعتبار خود را به عنوان یکی از مدارس تجاری پیشرو در اروپا تاسیس کرده است.

مدتها قبل از "جهانی شدن" یک توصیفگر مهم برای آموزش تجارت بود، دانشجویان، هیات علمی و کارکنان RSM پیش از این تنوع جهانی جهانی را منعکس کرده بودند.

RSM، همانند کشور میزبان ما، یکی از مشهورترین کشورهای جهان تجارت بین المللی، همچنان به گسترش و بین المللی شدن خود ادامه می دهد و به عنوان یکی از مدارس تجاری بین المللی و نوآورانه در اروپا، جایگاه خود را تثبیت می کند.

RSM یک فرهنگ فکری متمایز ارائه می دهد. ما بر این باوریم که رهبری را می توان از طریق ترکیبی از یک چالش فکری و عملی آموزش داد. ما معتقدیم که مشکالت کار در تیم های مختلف، روشی خلاقانه را در کسب و کار ایجاد می کند. ما از یک رابطه متقابل و حمایت کننده با شرکت های چند ملیتی لذت می بریم. و ما در مورد مسائل مربوط به فعالیت های تجاری و تحقیق، یک دیدگاه انعطاف پذیر، گسترده و بعضا گمراه کننده را تشویق می کنیم.

این رویکرد متمایز به RSM کمک کرده است تا مجموعه ای از برنامه های برتر و همچنین یکی از بزرگترین و کارآمد ترین دانشکده های مدیریت در جهان را ایجاد کند.

رویکرد RSM

در RSM، توسعه رهبری در مورد تحقق پتانسیل فکری و شخصی است. در اینجا شما به لحاظ فکری به واسطه محتوای بالاترین سطح آکادمیک و تحت هدایت متمایزترین متفکران کسب و کار، با چالش های فکری مواجه خواهید شد: اعضای هیات علمی که سالها تجربه کار برای سازمان ها و بینش از تحقیقات خود را برآورده می کنند. شما ما را به چالش می کشد: پرسش هایی راجع به حقایق که در آنها ارائه شده است و به طور انتقادی - ارزیابی پیش فرض ها. و شما خودتان را به چالش می اندازید: مقابله با محدودیت های خود، رسیدن به مرزهای گذشته، کشف آنچه که واقعا رفتار شما و دیگران را هدایت می کند.

توسعه مهارت هایی که بتواند ایده های پیشرو را به نتایج برجسته در کسب و کار تبدیل کند، نیازمند اقدام است. تمام برنامه ها دانش آموزان را قادر می سازد تا به ایده های خود در محیط های واقعی یا شبیه سازی کسب و کار، از همکاری های شرکت و کارآموزی تا پروژه های مشاوره واقعی، سفرهای بین المللی و مشارکت در کنفرانس های باشگاه ها و دانشجویان کمک کنند.

در RSM، تنوع نه تنها ارزش دارد، بلکه آن را تشویق و توسعه داده است. در یک محیط منحصر به فرد باز و تعاونی، فضا را برای کشف روش های جدید تفکر، الهام بخشیدن به ایده ها و در نهایت، دامنه پتانسیل خود به عنوان یک رهبر آینده در کسب و کار پیدا خواهید کرد.

آمار

حقایق و ارقام

RSM به عنوان یکی از بزرگترین مدارس تجارت بین‌المللی اروپا، از طریق مجموعه برنامه‌ها، خدمات و فعالیت‌های آکادمیک، به مخاطبان بین‌المللی گسترده‌ای از رهبران آینده و فعلی می‌رسد.

کارکنان و اعضای هیئت علمی نوآوری های جدید دائمی را برای آموزش کسب و کار و ایجاد دانش در راستای ماموریت سازمانی ما به ارمغان می آورند:

در RSM، ما مفتخریم که ادعا کنیم:

 • بیش از 40 سال تجربه در آموزش کسب و کار و مدیریت.
 • یکی از 3 مرکز تحقیقاتی برتر اروپا.
 • یک رتبه بندی ثابت در میان مدارس تجاری برتر اروپا.
 • جایگاهی در میان 1% مدارس در سراسر جهان با اعتبار چهارگانه.
 • آموزش بیش از 1200 مدیر اجرایی در هر سال.
 • 7500 دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.
 • بیش از 40000 فارغ التحصیل فعال در سراسر جهان.
 • یکی از بزرگترین و پراستنادترین دانشکده‌های دانشکده بازرگانی جهان: 250 محقق ارشد و 100 دانشجوی دکترا.
 • 30 مرکز تحقیقاتی و ابتکارات.
 • بیش از 100 مدرسه شریک.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan 50 3062 PA , , Rotterdam

  سوالات