Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

مقدمه

Rushford Business School یک مدرسه کسب و کار دارای گواهی EduQua در لوسرن، سوئیس است. این مدرسه برنامه های درجه بالاتری را در کسب و کار و مدیریت ارائه می دهد. مدرسه ما در ارائه چندین برنامه MBA با تخصص های فنی کلیدی منحصر به فرد است. برنامه های 100% آنلاین ما برای دانش آموزانی از سراسر جهان که مایلند آموزش با کیفیت بالا را از یک مدرسه تجاری برتر اروپایی با شهریه مقرون به صرفه دریافت کنند، مناسب است. ما از شبکه ها، دانش، تجربه و گسترش جغرافیایی به نفع دانشجویانمان استفاده می کنیم.

ماموریت ما

ما به عنوان یک موسسه متمرکز بر پژوهش، برنامه های تجاری نوآورانه و شناخته شده بین المللی را با تأثیر مثبت بر رشد کسب و کار و توسعه اجتماعی انجام می دهیم.

ما به اهرم رفتار و تحقیقات تجاری از طریق:

 • توسعه و گسترش یک شبکه بین المللی از شرکای دانشگاهی و تبادل پیشرو برای ارائه یک محیط تحقیقاتی و آموزشی جهانی.
 • توسعه مهارت های تجاری خاص صنعت با درگیر کردن رهبران نظرات کلیدی.
 • ایجاد رهبرانی برای تحمل مسئولیت اجتماعی و رویارویی با چالش های فکری و شخصی منحصر به فرد.
 • پرورش شخصیت های بالغ و متکی به خود با شایستگی بین فرهنگی و تفکر انتقادی.

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که در میان برترین مدارس کسب و کار در اروپا باشیم و در سطح بین المللی برای برنامه های تجاری نوآورانه شناخته شویم که به کسب و کارها و موسسات کمک می کند تا در منحنی رشد مطلوب باقی بمانند. تحقیقات ما باید تأثیر شکوفایی بر روی شیوه های تجاری، رهبری و ادبیات دانشگاهی داشته باشد. ما باید رهبرانی را توسعه دهیم که در سطح جهانی باشند، که از پتانسیل خود برای تعامل با مشاغل و جامعه برای ایجاد تفاوت ارزشمند، سازنده و اخلاقی استفاده کنند.

ارزش های ما

 • ارزش های زیر بر ما در انجام ماموریت و چشم اندازمان حاکم است:
  • تعالی تحصیلی، مهارت های تخصصی و تمرکز پژوهشی.
  • رهبری فکری و نوآوری.
  • تفکر انتقادی، عدالت و صداقت.
  • اخلاق، مسئولیت اجتماعی، خیرخواهی، مسئولیت پذیری، مسئولیت پذیری و شفافیت.
 • ما یک رویکرد بی پایان برای فراتر رفتن از انتظارات برای کیفیت و خدمات در همه کارهایی که انجام می دهیم داریم. شکل دادن به حرفه دانش آموزان ما در مرکز همه کارهای ما است. برای دستیابی به این، همه ابزارهای بالقوه از راهنمایی گرفته تا ارائه و ارجاع به صنعت مربوطه بررسی می شوند.
 • ما برای همه دانش آموزان خود ارزش قائل هستیم و روی رشد و پیشرفت شخصی و حرفه ای آنها سرمایه گذاری می کنیم و به آنها در مسیر شغلی خود از نیازهای اساسی تا خودشکوفایی کمک می کنیم.
 • ما با نظارت بر تغییرات کلیدی در صنعت و انجام اقدامات مناسب که آنها را برای رویارویی با چالش های آینده آماده می کند، محتاطانه برای دانش آموزان برنامه ریزی می کنیم.

روش تدریس آنلاین

رویکرد آموزشی که ما اجرا می کنیم با هدف شناسایی نیازهای آموزشی خاص و آرزوهای شغلی هر فرد است. بر اساس این درک، کارآمدترین راه حل مربیگری شخصی سازی شده است تا فرد بتواند بهترین استفاده را از برنامه آموزشی داشته باشد.

ما قویاً به این ایده اعتقاد داریم که هر فردی نقاط قوت خود را دارد و می توان از طریق پلت فرم و رویکرد یادگیری صحیح از آنها استفاده کرد. دانش‌آموزان راشفورد کاملاً آگاه هستند که خودشناسی به اندازه دانش آکادمیک اهمیت دارد.

در راشفورد، ما از فناوری‌های اینترنتی برای به حداکثر رساندن کارایی یادگیری در یک محیط مدرن استفاده می‌کنیم و در عین حال دانش‌آموزان را با تمام دانشی که برای موفقیت نیاز دارند ارائه می‌کنیم.

راشفورد تعداد زیادی از متخصصان بسیار ماهر از صنعت را به عنوان مربی برای دانش آموزان به کار می گیرد تا دیدگاه های واقعی صنعت را در اختیار آنها قرار دهد. این به متخصصان مشتاق ما کمک می کند تا با خود صنعت ارتباط برقرار کنند. منتوریپ توصیه های زیادی در رابطه با آموزش و برنامه ریزی شغلی ارائه می دهد.

ما معتقدیم که دانش‌آموزان خود را برای موقعیت‌های زندگی واقعی از طریق تجربیات دست اول، با اجرای جلسات ساختگی از طریق پلت‌فرم‌های آموزش آنلاین کارآمد آماده می‌کنیم.

اعتبارنامه های ما

موسسه گواهی EduQua سوئیس

Rushford Business School دارای گواهینامه EduQua، یک برچسب کیفیت سوئیسی برای موسسات آموزش بیشتر است. EduQua یک نهاد اعتبارسنجی است که توسط دولت کنفدراسیون سوئیس به رسمیت شناخته شده و پشتیبانی می شود.

EduQua اولین گواهینامه کیفیت برای موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در سوئیس است و توسط سازمان های زیر به رسمیت شناخته شده، پشتیبانی و تایید شده است:

• دولت فدرال سوئیس
• کنفرانس وزرای آموزش و پرورش کانتون سوئیس (EDK)
• دبیرخانه امور اقتصادی کشور (SECO)
• کنفرانس سوئیس برای بخش آموزش حرفه ای (SBBK)
• انجمن دپارتمان های استخدامی سوئیس (VSAA)
• فدراسیون سوئیس برای آموزش بزرگسالان (SVEB)

شورای اعتباربخشی برای مدارس و برنامه های بازرگانی

Rushford Business School عضو شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه‌های بازرگانی (ACBSP) است.

ACBSP تنها نهاد معتبر جهانی است که از سال 1988 برنامه های تجاری را در سطوح کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در سراسر جهان اعتبار می دهد. Rushford Business School بخشی از عضویتی است که به بیش از 60 کشور گسترش یافته است. اعضای ACBSP از بهترین مربیان در رشته های مربوطه خود هستند، علاقه مند به یادگیری روش های نوین تدریس، بهبود ارائه برنامه های آموزشی کسب و کار، و ایجاد ارزش برای دانش آموزان خود هستند.

راشفورد برای آموزش و یادگیری آنلاین امتیاز 5 ستاره دریافت کرده است. با امتیاز کلی 4 ستاره از طریق سیستم رتبه بندی ستاره مشهور QS. رتبه بندی کلی ستاره QS با چهار ستاره گواهی بر کیفیت و شهرت یک موسسه است و یک افتخار معتبر برای کسب است.

Rushford Business School عضو «شورای اعتباربخشی بین‌المللی برای آموزش بازرگانی (IACBE)» است. IACBE برنامه‌های تجاری را که منجر به اخذ مدرک در سطوح کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در مؤسسات آموزش عالی در سراسر جهان می‌شوند، تأیید می‌کند. همه روش‌های تحویل، پردیس‌ها، مکان‌ها و سایت‌های آموزشی، و همچنین همه برنامه‌های تجاری بدون در نظر گرفتن سطح مدرک، معمولاً در بررسی اعتبار IACBE گنجانده می‌شوند.

به عنوان یک سازمان، ما مفتخریم که بخشی از ابتکار اصول آموزش مدیریت مسئول (PRME) هستیم. PRME یک ابتکار جهانی است که در سال 2007 توسط پیمان جهانی سازمان ملل متحد راه اندازی شد تا مدارس و دانشگاه های کسب و کار در سراسر جهان را تشویق کند تا پایداری را در برنامه های درسی و تحقیقات ادغام کنند.

ما مفتخریم که عضوی از انجمن ارتقاء دانشکده های کسب و کار دانشگاهی (AACSB) هستیم. AACSB یک سازمان اعتباربخشی جهانی است که در سال 1916 تأسیس شد و از آموزش، یادگیری و تحقیق با کیفیت در مدارس بازرگانی حمایت، ترویج و پیشرفت می‌کند. با پیوستن به AACSB، ما تعهد خود را به تعالی با رعایت بالاترین استانداردهای کیفیت در تمام جنبه های عملیات دانشگاهی خود نشان می دهیم. عضویت ما به ما این امکان را می دهد که بخشی از شبکه ای از بیش از 800 مدرسه بازرگانی در سراسر جهان باشیم که بهترین شیوه ها را برای پیشبرد آموزش مدیریت و تجارت به اشتراک می گذارند.

Rushford Business School عضو مفتخر انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار (BGA) است. انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار بخشی از AMBA است، یک سازمان بین المللی عضویت و تضمین کیفیت برای مدارس تجاری پیشرو و با پتانسیل بالا که تعهد مثبت، شیوه های مدیریت مسئولانه و یادگیری مادام العمر را به اشتراک می گذارند.

آمار

با دانش آموزان بیش از 80 کشور و بیش از 5000 فارغ التحصیل در سراسر جهان ، جامعه جهانی رو به رشد ما گواهی بر آموزش عالی و مهارت افزایی دانش آموزان در JLI است.

  ویژگی های پردیس

  JLI یک موسسه آموزشی بین المللی است که پردیس اصلی آن در سوئیس است. ما دانشجویان خود را برای مشاغل بهداشت عمومی ، مدیریت بهداشت ، علوم دارویی ، تحقیقات بالینی ، علوم بالینی ، کشاورزی و مدیریت تجارت آماده می کنیم.

  ما به دانش آموزان خود یک محیط آموزشی انعطاف پذیر را ارائه می دهیم که می تواند بر اساس نیازهای هر دانش آموز سفارشی شود. دانشکده ما ترکیبی از متخصصان در دانشگاه و صنعت است به طوری که دانشجویان در معرض جنبه های نظری و عملی حوزه های تحصیلی خود هستند.

   مکان ها

   • James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

   • Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

   سوالات