We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

مقدمه

یک دانشگاه تحقیقاتی مدرن واقع در زاربروکن، پایتخت دولت آلمان از سارلند، و همبورگ. در سال 1948 در تاسیس شد همبورگ در همکاری با فرانسه و در هشت دانشکده که پوشش تمام زمینه های اصلی علم سازمان یافته است. Internationality است یکی از ویژگی های تعریف شده دانشگاه سارلند از زمانی که دانشگاه تاسیس شد.

این دانشگاه در بخشی از اروپا که خود را با مرزهای مشترک بین آلمان، فرانسه، لوکزامبورگ و بلژیک تعریف واقع شده است. این منطقه پایه ای برای روابط نزدیک بین المللی که دانشگاه برخوردار تشکیل می دهد. دانشگاه سارلند به ارتقاء و گسترش فعالیت های بین المللی خود را در آموزش دانشگاهی، پژوهشی و مدیریت اختصاص یافته است. دانشگاه فرصت را فراهم می کند برای دانش آموزان، و آموزش و هیات تحقیق به صرف زمان کار در خارج از کشور، ارائه می دهد به دانش آموزان بین المللی، محققان و پژوهشگران استقبال گرم از سراسر جهان است.

اروپا انستیتو است که در میان معدود مراکز تحقیقات اجتماعی و اقتصادی به تمرکز در درجه اول در پیوستن به اتحادیه اروپا. قانون اروپایی آن و MBA در برنامه های مدیریت اروپایی منحصر به فرد در عین حال امکاناتی از گسترش و اروپا یکپارچه تر تمرکز می کنند.

برنامه MBA است هماهنگ و توسط بخش اقتصاد در اجرا دانشگاه سارلندرا اروپا انستیتو. این برنامه می تواند مورد مطالعه قرار هم پاره وقت و یا تمام وقت است. این دوره ها توسط کارکنان آموزش دانشگاه یا توسط اساتید مهمان بین المللی تدریس می شود. طیف وسیعی از دوره های در ارائه بسیار گسترده است و شامل سخنرانی پوشش مناطق مانند "مدیریت بین المللی"، "اقتصاد اروپا" و یا "قانون اروپا" و موضوعات مربوط عمده فعلی، از قبیل "پایداری شرکت های بزرگ و مسئولیت اجتماعی" یا "بازاریابی و مدیریت در کشورهای نوظهور ".

چشم انداز مردم، بازارها و اخلاقی!

مدیریت موفقیت با (در) اروپا دید ما فارغ التحصیلان ما که از سراسر جهان آمده است. در برنامه MBA، ما در نتیجه فرصت برای یادگیری، در میان چیزهای دیگر، چگونه به مقابله با تفاوت های مختلف باقی مانده ملی در اروپا متحد و تفاوت های فرهنگی خاصی فراهم کند. "مدیریت با (در) اروپا" به معنی از یک طرف تمام فعالیت های عملیاتی و استراتژیک لازم برای شرکت مشغول به کار در اروپا است. از سوی دیگر آن را به چالش برای شرکت های خارج از اروپا به انجام کسب و کار با اروپا ارتباط دارد.

در برابر این پس زمینه پیوستن به اتحادیه اروپا در حال انجام به معنی هر دو فرصت ها و چالش برای مدیران: این فرصت است که برای کشف تنوع کشورهای عضو و به ویژگی های خاص کشور خود مجذوب می شود. چالش این است که استفاده از این تفاوت ها موفقیت در پس زمینه از اهداف کارآفرینی. برنامه MBA "مدیریت اروپا" بنابراین متقاعد شده است که شکل گیری مدرن از مدیران نه تنها باید انتقال دانش حرفه ای، بلکه تنوع فرهنگی به عنوان یک نیاز چارچوب است. مردم باید همیشه به عنوان طراح از هر نوع رابطه تجاری در نظر گرفته شود. بنابراین برنامه ما بر سه جنبه مردم، بازارها و اخلاقی: - مردم به دلیل معاملات مدیریت با مردم، با نیازهای خود و فرهنگ خود. علاوه بر این، افراد کارکنان و مشتریان می باشد.

  • بازار به دلیل معاملات مدیریت بازار. در پایان، بازار تصمیم می گیرد در موفقیت یا شکست.
  • اخلاقی به دلیل معاملات مدیریت نیز با مسئولیت هر دو نسبت به محیط و کارکنان.

در پایان فارغ التحصیلان ما برای "مدیریت با (در) اروپا" آماده شده است.

مکان ها

  • Saarbrücken

    Saarland University EIABM / Europa-Institut; Campus, Building A5 4 1st floor, room 1.07, 66123, Saarbrücken

    سوالات