Keystone logo
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

مقدمه

مدرسه اداره اقتصاد و بازرگانی دانشجویان را برای چالش کشیدن و شغلی جالب در زمینه تحصیلات عالی هنرهای لیبرال آماده می کند. با توجه به میراث برادری کاتولیک و Lasallian مسیحی کالج، یکپارچگی و آگاهی اخلاقی تأکید می شود.

مدرسه اداره اقتصاد و بازرگانی برنامه های دوره های کارشناسی ارشد، مانند لیسانس علوم حسابداری، لیسانس علوم مدیریت بازرگانی، و انتخاب لیسانس هنر یا لیسانس علوم در اقتصاد را ارائه می دهد.

برنامه های ما دانشجویان را برای چالش کشیدن و حرفه های جالبی آماده می کند، در زمینه تحصیلات عالی هنری لیبرال که به همه دانشجویان سنت مری ارائه شده است. ضروری به هر دو آموزش حرفه ای و لیبرال، توانایی های بین فردی قوی، از جمله ارتباطات روابط عمومی و رسانهای، و اعتماد و توانایی در برخورد با ابعاد فنی و انسانی زندگی سازمانی است. با توجه به میراث برادری کاتولیک و Lasallian مسیحی کالج، یکپارچگی و آگاهی اخلاقی تأکید می شود.

فارغ التحصیل کسب و کار، یک گروه در مدرسه مدیریت اقتصاد و کسب و کار کالج سن مری، انواع برنامه های نیمه وقت را فراهم می کند که ریشه در تحقیقات فکری و کاربرد مفاهیم مبتنی بر نظریه دارند. فارغ التحصیل کسب و کار در سال 1975 با افتتاح برنامه اجرایی MBA تاسیس شد. در سال 1984، برنامه حرفه ای MBA معرفی شد، و در سال 2004 فارغ التحصیل کسب و کار MS را در برنامه تجزیه و تحلیل مالی و سرمایه گذاری (MS-FAIM) راه اندازی کرد.

بسیاری از دانش آموزان ما در حال کار حرفه ای هستند. سنت مری یک پناهگاه صلح آمیز، منظره و ایمن از محل کار را فراهم می کند، به شما اجازه می دهد تا به طور کامل بر پیگیری اهداف دانشگاهی و حرفه ای تمرکز کنید. متوسط ​​اندازه کلاس 20 است، با سطح بالایی از تعامل دانش آموز / هیئت علمی، و ما ترکیبی از سمینار و فرمت های مورد مطالعه استفاده می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Moraga

    Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration 1928 Saint Mary's Road PO Box 4240,

    برنامه ها

    سوالات