Keystone logo
San Francisco State University کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
San Francisco State University

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دانشکده کسب و کار ارائه می دهد سه برنامه در سطح فوق لیسانس.

MBA این برنامه درجه کسب و کار گل سرسبد فارغ التحصیل شده است. دوره ها به طور انحصاری در پردیس مرکز شهر ارائه شده است. این برنامه طراحی شده است را به جای نیازهای هر دو تمام وقت و پاره وقت دانش آموزان. این برنامه اجازه می دهد تا برای تخصص محدود در هر یک از چندین حوزه های کارکردی از تاکید و یا غلظت.

دانشگاه ایالتی سن فرانسیسکو

دستورالعمل های عمومی برای برنامه های تحصیلات تکمیلی

همه دانش آموزان برنامه ریزی برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار باید در مشورت کامل، الزامات قابل اجرا از جمله حرفه و ارتباطات کارگاه های آموزشی، سطح بنیاد و دوره های سطح مورد نیاز و جوی پیشرفته.

ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی در کسب و کار (700-899) محدود است به دانشجویان فارغ التحصیل کسب و کار و یا دانش آموزان در برنامه اخلاق و گواهی پذیرش. دانشجویان فارغ التحصیل در سایر رشته ممکن است بر اساس در دسترس فضای با رضایت مدیر دانشکده برنامه های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنند.

ثبت نام در ACCT 890 و 890 BUS به فارغ التحصیل رشته بازرگانی طبقه بندی شده محدود شده است.

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار به عنوان یک آماده سازی شده برای مشاغل مدیریتی در کسب و کار طراحی شده است. هدف آن است که آماده سازی دانش آموزان برای موقعیت های مسئول در جهان سرعت در حال تغییر. به منظور توسعه یک نگرش کنجکاوی فکری؛ برای پرورش یک برنامه یادگیری مداوم در طول زندگی؛ و برای مطالعه مدیریت به عنوان یک تابع منحصر به فرد قابل اجرا به تمام انواع از تلاش های که شامل هماهنگی از مردم و منابع مادی به سمت اهداف داده شده است. دانش آموزان ممکن است غلظت در کسب و کار پایدار را انتخاب کنید، و یا تاکید در مناطق دیگر (توجه داشته باشید که تاکید می کند در درجه دانش آموز ظاهر می شود).

اعتباربخشی

برنامه MBA توسط انجمن کسب و کار اعتبار محترم ترین در جهان معتبر است، AACSB، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار. دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو نیز توسط WASC، انجمن غربی از مدارس و کالج معتبر. این تضمین می کند بهبود مستمر دانشکده در آموزش، پژوهش، و خدمات حرفه ای.

پذیرش

شهروندان ایالات متحده، اقامت دائم و دانشجویان بین المللی برای هر دو پاییز و بهار پذیرش با توجه به برنامه های زیر پذیرفته شده است.

  • پاییز دوره پر کردن ترم: اکتبر 1 تا 15 ماه مه، با دور
  • بهار دوره ترم تشکیل پرونده: آگوست 1 تا نوامبر 1

تاریخ بالا در معرض تغییر هستند. بررسی وب سایت کارشناسی ارشد برنامه کسب و کار برای آخرین تاریخ.

معیارهای پذیرش

کالج کمیته پذیرش کسب و کار بررسی صلاحیت کلی متقاضی و شرایط زیر را طول می کشد به در نظر گرفتن:

  • اتمام یک مدرک معادل به مدرک چهار ساله کارشناسی از آمریکا را از یک دانشگاه شناخته شده است.
  • حداقل 3.0 معدل کلی، و یا در 60 واحد ترم گذشته و یا 90 واحد چهارم ترم دانشگاه به اتمام (به طور متوسط ​​کلاس های دریافتی معدل 3.3 است)
  • آزمون GMAT از جمله نمره کل، کلامی، کمی، به نوشتن، و نمرات مجتمع استدلال (به طور متوسط ​​کلاس های دریافتی کل نمره GMAT 570). یا GRE نمرات آزمون کلامی، کمی و نوشتن. نمره GMAT AWA از 5.0 یا بالاتر برای پذیرش طبقه بندی و یا نمره GRE AWA 4.5 یا بالاتر مورد نیاز است. نمره GMAT AWA نمره 4.5 و یا GRE AWA از 4.0 قابل قبول است، اما به عنوان یک پذیرش مشروط و دانش آموز کالج مورد تایید از کسب و کار نوشتن البته باید کامل است.
  • خلاصه ای از اهداف نوشته شده با استفاده راهکارهای اعلام شده در وب سایت اداره
  • دو توصیه نامه از ناظران و یا اعضای هیئت علمی
  • رزومه (زمان کامل تجربه کاری توصیه می شود)
  • نمره تافل حداقل 590/243/96 و یا نمره IELTS حداقل 7.0 یا PTE حداقل 65، گرفته شده در دو سال گذشته، از همه متقاضیانی که مدرک کارشناسی خود را از یک کشور به دست آورده اند لازم است که در آن زبان رسمی انگلیسی نیست.
  • کمیته پذیرش نیز شواهدی از انگیزه، بلوغ حرفه ای، و موفقیت های گذشته را در تصمیم گیری پذیرش می داند.

نشست حداقل صلاحیت کند ورود به برنامه تضمین نمی کند.

برنامه های مورد نیاز

جهت گیری و کارگاه های آموزشی و توسعه حرفه ای

کالج برنامه های تحصیلات تکمیلی کسب و کار گرایش کمک می کند تا دانش آموزان برای برنامه تحصیلی آماده سازی و فراهم می کند فرصت های توسعه حرفه ای است. کارگاه های آموزشی شامل در طول گرایش طراحی شده اند به منظور افزایش چشم انداز شغلی، سبک های ارتباطی حرفه ای، مهارت های رهبری و کار گروهی است. دانشجویان انتظار می رود برای حضور در روز جهت گیری مورد نیاز است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه