Keystone logo
San Diego State University

San Diego State University

San Diego State University

مقدمه

ساخت و ساز در یک سنت تعالی

برای نزدیک به 60 سال، کالج مدیریت بازرگانی در دانشگاه ایالتی سان دیگو خود را به عنوان رهبر و مبتکر در آموزش و پرورش کسب و کار ایجاد کرده است. با یک لیست قابل از فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی به طور گسترده ای مورد احترام و یک برنامه آموزشی زمین شکستن، کالج همچنان به آموزش رهبران با استعداد که با دانش نظری و تجربه دنیای واقعی مجهز شده است.

دانشکده مدیریت کسب و کار در تازه ترین اخبار آمریکا و گزارش جهانی بررسی به عنوان یکی از ده بهترین مدارس کسب و کار در کالیفرنیا و در میان 50 بهترین مدارس کسب و کار عمومی در ایالات متحده قرار گرفت.

SDSU است تنها برنامه MBA در منطقه سن دیگو است که در میان بهترین در کشور توسط فوربس، اخبار آمریکا و گزارش جهانی، و بلومبرگ تجارت قرار گرفت. همچنین این برنامه تنها دولت حمایت MBA در جنوب کالیفرنیا است که در میان بهترین در کشور توسط بار نظامی قرار گرفت. (رتبه بندی و تمجید) از طریق یک سری از هیئت مشاوره، برنامه نظارت و مراکز آموزشی، کالج را توسعه داده است روابط بلند مدت با جامعه کسب و کار، ارائه ما با بینش در دنیای واقعی در مهارت ها و آموزش های مورد نیاز برای فارغ التحصیلان ما برای تبدیل شدن به ارزشمند در بازار جهانی است. در زیر فهرستی از برخی از منابع ابتکاری و برنامه های ارائه شده به دانش آموزان SDSU است:

با بسیاری از دانشجویان ابراز استعداد کارآفرینی، شناخته شده ملی مرکز کارآفرینی لاوین و علاوه بر اخیر جزئی کارآفرینی ارائه شده به تمام دانشجویان دوره کارشناسی بدون در نظر گرفتن عمده بنیاد آموزشی آنها نیاز به ساخت یک شرکت موفق را فراهم می کند دانش آموزان است. به عنوان یکی از اولین از نوع خود در ساحل غرب، ولز فارگو بازارهای مالی آزمایشگاه ارائه می دهد دانش آموزان کسب و کار و دانشکده ابزار برای پژوهش، پردازش و تحلیل داده های زمان واقعی اقتصادی و مالی. حرفه ای فروش و مدیریت فروش تخصص با شرکت 3M در پاسخ به تقاضای جهانی افزایش برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با فروش و مهارت های مدیریت توسعه داده شد. SDSU یکی از تنها دو دانشگاه در ایالت کالیفرنیا به ارائه یک برنامه فروش تخصصی به دانشجویان است.

این منابع و برنامه نشان دهنده تنها بخش کوچکی از ارائه غنی برای دانش آموزان SDSU است.

تحقیقات برجسته، برنده جایزه هیئت علمی و تعهد ما را به کلاس های در حال توسعه و ترم طراحی شده برای دیدار با چالش های امروز جای محیط کسب و کار کالج SDSU مدیریت بازرگانی در میان مدارس کسب و کار نخبگان از سراسر جهان است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • San Diego

    5500 Campanile Drive San Diego, CA 92182-8230 , 92182-8230, San Diego

    سوالات