We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

مقدمه

دانشکده تجارت جان ل. گروو ، که در سال 1971 تاسیس شد، یکی از مدرسه های تجاری برتر در منطقه میانه آتلانتیک است. از سال 1981، کالج ما بین المللی معتبر ترین آژانس اعتباردهی، AACSB بین المللی است.

کالج تجاری Grove University Shippensburg یک تجربه آموزشی جامع و با ارزش با ارزش را ارائه می دهد که شما را به عنوان یک رهبر اصولی در جامعه کسب و کار جهانی ترغیب می کند. برنامه های تجاری در Shippensburg مربوطه و چالش برانگیز هستند.

گررو هال ویژگی های کلاس های مدرن طراحی شده با آموزش و پرورش قرن 21st در ذهن است. کلاس های کوچک اجازه می دهد تا هیئت علمی به شما نزدیک با شما برای توسعه ارتباطات قوی، بین فردی و مهارت های کار گروهی، که در دنیای کسب و کار امروز حیاتی است.

ما افتخار می کنیم برنامه های تجاری بین المللی معتبر را با هزینه کم ارائه دهیم. علاوه بر برنامه های عالی دانشگاهی، من نیز می خواهم شما را به دانشکده ها ، سازمان های دانشجویی ، خدمات و برنامه های مربوط به دانش آموزان خود معرفی کنید. ما دارای مدرک عالی با تخصص حرفه ای، تحقیق و علاقه مندی آموزشی هستیم. کلاس ها در محیط های کوچک تر با امکانات پیشرفته ای برگزار می شوند که از تلاش های ما برای خدمت به نیازهای آموزشی خود حمایت می کنند. کاوش امکانات کالج کسب و کار گرو ملی ما که در آن "هدف ما موفقیت شماست!" ~ دکتر جان کوتي، دين

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Shippensburg

    1871 Old Main Drive, 17257, Shippensburg

  • Harrisburg

    2986 North Second Street, 17110-1201, Harrisburg

    سوالات