We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

مقدمه

115513_SIBE_Verbundlogo_2019_schwarz_transparent.png

در ژوئیه 2013 کنفرانس رئیس جمهور آلمان 392 موسسه آموزش عالی رسمی را در آلمان ثبت کرد که از این تعداد به 110 موسسه حق اعطای دکترا اعطا می شود. درجه. و در حالی که اکثر این مؤسسات دولتی هستند، تنها 11 مؤسسه خصوصی هستند. دانشگاه Steinbeis یکی از این 11 دانشگاه است. (Hochschulrektorenkonferenz (HRK)، Hochschulkompass 2013) این دانشگاه در سال 1998 تحت تأثیر فرآیند بولونیای اروپا تأسیس شد و خود را به عنوان ارائه دهنده مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و فوق لیسانس برای متخصصان شاغل می داند. و در حالی که برخی از افراد به دنبال مدارک مقرون به صرفه و پاره وقت در دسترس هستند، که تا حد امکان کمتر با برنامه کاری و تعهدات شخصی تداخل داشته باشد، برخی دیگر مشتاق هستند که زمان و تلاش بیشتری را به منظور غوطه ور شدن بیشتر در موضوع و کسب مدارک معتبرتر اختصاص دهند. ، که به طور مطلوب باعث افزایش شغلی می شود که قیمت های بالاتر را توجیه می کند.

در SUB این گروه های مختلف توسط مدارس مختلف ارائه می شود. دانشکده تجارت و کارآفرینی بین‌المللی ( SIBE ) مدرسه‌ای فارغ‌التحصیل دانشکده رهبری و مدیریت در SUB است که برنامه‌های مدرکی را برای متخصصان خواستار، جاه‌طلب و متحرک بالا اجرا می‌کند که می‌خواهند برای کمک بهتر به موفقیت کارفرمایان خود فعال شوند. یا صاحب شرکت باشید و از طریق فرصت های شغلی بهتر و موفقیت پاداش دریافت کنید.

چه کسی مهر اعتبار را به برنامه کارشناسی ارشد SIBE

SIBE به طور مرتب توسط بنیاد اعتباربخشی مدیریت بازرگانی بین‌المللی (FIBAA) در اعتبارسنجی معمول بررسی و ارزیابی می‌شوند. FIBAA یک آژانس اروپایی و بین المللی برای تضمین کیفیت و توسعه کیفیت در آموزش عالی است. معیارها و روش های ارزیابی که توسط FIBAA برای ارزیابی، گواهی و اعتبار دوره های تحصیلی و موسسات آموزشی استفاده می شود توسط کمیته های بین المللی تدوین شده است. FIBAA یک شبکه جهانی را حفظ می کند و با نهادهای بین المللی در مورد موضوعاتی مانند مقایسه استانداردهای کیفیت و رویه های مدیریت کیفیت همکاری نزدیک دارد. SIBE از سال 2003 توسط FIBAA نظارت و ارزیابی شده است. این دوره ها چندین بار از الزامات FIBAA برای برنامه های کارشناسی ارشد فراتر رفته اند. با توجه به موضوع «تضمین و توسعه کیفیت دانشگاه»، FIBAA نشان «عالی» را اعطا کرد. در 13 می 2015، برای اولین بار، SIBE کارشناسی ارشد مدیریت عمومی و کارشناسی ارشد. در مدیریت بین الملل موفق به دریافت مهر برتر شدند. بنابراین، SIBE دو برنامه از 3٪ برنامه های کارشناسی ارشد با اعتبار برتر هستند.

مکان ها

 • Herrenberg

  Kalkofenstr. 53

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات