Keystone logo

Silesian University - School of Business Administration

A logo

مقدمه

ما به یادگیری حس می دهیم.

در دانشکده مدیریت بازرگانی، تحقیقات پیشرفته با فضای خانوادگی یک دانشگاه دولتی منطقه ای ملاقات می کند. پردیس های ما در منطقه هستند، اما ایده های ما محدود به مکان نیست. با نزدیک به 3000 دانشجو، ما به مؤسسات آموزش عالی نسبتاً کوچکتری تعلق داریم. با این حال، نسبت دانش‌آموز به معلم 15:1 دانش‌آموزان ما را قادر می‌سازد تا با معلمان خود روابط آموزشی فردی سالم ایجاد کنند و به آنها بینش و کمکی را ارائه دهد که در یک کلاس بزرگ‌تر غیرممکن است. در آکادمی Business Gate، دانش‌آموزان هنگام کار بر روی موارد واقعی کسب‌وکار، مهارت‌های عملی و حل مسئله ارزشمندی کسب می‌کنند. در دانشگاه سیلسیا، ما الهام بخش رشد شما و توسعه خلاقیت طبیعی شما هستیم. آینده موفق شما نیروی محرکه ماست!

دانشگاه سیلزی در اوپاوا (SU)، که در سال 1991 تأسیس شد، دارای سه دانشکده و دو مؤسسه دانشگاهی است:

  • دانشکده فلسفه و علوم در اوپاوا
  • دانشکده مدیریت بازرگانی در کاروینا
  • دانشکده سیاست های عمومی در Opava
  • موسسه ریاضی در Opava
  • موسسه فیزیک در اوپاوا

دانشگاه سیلزی یکی از اعضای قانونی انجمن دانشگاه های اروپا و دارنده جایزه معتبر HR Excellence in Research است. در سال 2022، SU در رتبه بندی دانشگاه QS EECA رتبه 231-240 را کسب کرد. تمام برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط وزارت آموزش، جوانان و ورزش جمهوری چک تایید شده است.

ما به روی جهان باز هستیم.

آیا می خواهید در خارج از کشور تحصیل کنید، کار کنید یا تحقیقات خود را انجام دهید؟ بین المللی شدن یکی از سنگ های اصلی ماموریت ما است، SU SBA با بیش از 60 دانشگاه عمدتاً در اروپا و همچنین در ایالات متحده، روسیه، ژاپن یا چین همکاری می کند و فرصت های فراوانی را برای دانشجویان و کارکنان خود فراهم می کند، خواه از طریق Erasmus+. Horizon 2020 یا تعدادی دیگر از برنامه های مبادله و بورسیه های تحصیلی فردی.

آیا علم می تواند سرگرم کننده باشد؟

جوانانی که در دانشگاه ما تحصیل می کنند با علاقه، نشاط و اشتیاق برای کشف رازها و کشف چیزهای جدید به این سوال پاسخ مثبت می دهند. دانشجویان برنامه های کارشناسی ارشد و همچنین دوره های دکترا می توانند در فعالیت های تحقیقاتی شرکت کنند و برای بورسیه یک ساله در مسابقه کمک هزینه دانشجویی درخواست دهند.

ویژگی های پردیس

گزینه پذیرش ۲

درخواست برای برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد و مدیریت (به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود) را می توان به صورت آنلاین ظرف چند دقیقه ارسال کرد. هیچ مدرک اجباری مانند گواهی زبان انگلیسی برای پیوست به برنامه مورد نیاز نیست. به همین سادگی است! در عرض یک هفته از یک کنکور موفقیت آمیز که به صورت آنلاین برگزار می شود، نامه پذیرش صادر می شود.

مدارک اجباری (در صورت ثبت نام فیزیکی در Karviná، CZE):

  • رونوشت‌های رسمی گواهی شده دیپلم که فارغ‌التحصیلی از دوره لیسانس، یا برنامه‌های بعدی کارشناسی ارشد یا برنامه کارشناسی ارشد را تأیید می‌کند.
  • متقاضیانی که یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور را به پایان رسانده اند، باید رونوشت تصدیق شده یا اصل تصمیم مربوط به به رسمیت شناختن آموزش عالی خارجی در جمهوری چک را ثابت کنند ، مگر اینکه در یک توافقنامه بین المللی طور دیگری مشخص شده باشد.

نیازمندی‌های ویزا

بورسیه تحصیلی و تأمین بودجه گزینه 2

رتبه بندی‌ها

دانشگاه سیلزی یکی از اعضای قانونی انجمن دانشگاه های اروپا و دارنده جایزه معتبر HR Excellence in Research است. در سال 2022، SU در رتبه بندی دانشگاه QS EECA رتبه 231-240 را کسب کرد . تمام برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط وزارت آموزش، جوانان و ورزش جمهوری چک تایید شده است.

مکان ها

  • Silesian University in Opava School of Business Administration in Karviná Univerzitní nám. 1934/3, 73340, Karvina

سوالات