Keystone logo

Simmons College, Simmons School of Management

A logo

مقدمه

مدرسه سیمونز مدیریت در بوستون، ماساچوست قرار گرفته است، ارائه می دهد و سه برنامه کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد است: MBA، MBA مراقبت از بهداشت و درمان، و کارشناسی ارشد علوم در برنامه های مدیریت. آن را برجسته مرکز برای آموزش نوآورانه، پژوهش و گفتمان در مورد زنان، رهبری و مدیریت است.

سیمونز MBA در یک 16 ماه با فرمت تمام وقت شتاب و یا سه سال فرمت پاره وقت ارائه شده است. مدرسه سیمونز مدیریت ارائه می دهد تنها برنامه MBA AACSB معتبر به طور انحصاری برای زنان طراحی شده است، و از برنامه # 1 در فرصت ها برای زنان توسط پرینستون را نقد برای 5 سال متوالی رتبه بندی شده است.

سیمونز بهداشت و درمان MBA هر دو AACSB است و CAHME معتبر، و آموزش زنان و مردان برای رهبری مراقبت های بهداشتی. این برنامه سه ساله استراتژیک طراحی شده دارای نقاط قوت برنامه MBA شناخته شده ملی ما با تخصص دانشکده مراقبت های بهداشتی ما و داشتن یک برنامه مراقبت های بهداشتی گسترده است.

سیمونز کارشناسی ارشد علوم در برنامه مدیریت طراحی شده است برای آماده سازی مردان و زنان از یک مجموعه متنوع از پس زمینه های علمی و حرفه ای برای مدیریت و رهبری موفقیت در اقتصاد رقابتی جهان امروز است. ترم یک مجموعه ای از دوره های کسب و کار سطح پایه و اساس است که ارائه دانش کسب و کار اساسی و تسلط در مدیریت را تشکیل می دهند.

مکان ها

  • 300 The Fenway, 02115, Boston

سوالات