Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

مقدمه

شما برای ایجاد و نوآوری ، برای کاوش عمیق در داده ها و روندها ، برای استفاده از مهارت های محاسباتی برای حل مشکلات تحلیلی و برنامه ریزی کارهای بزرگ بعدی آماده هستید. ما معتقدیم که به شما فرصت های قدرتمندی می دهیم تا مجموعه مهارت های مورد نیاز خود را در بازار جهانی تنظیم کنید.

 • تیم ایالات متحده در مسابقه موردی شبکه مدارس بین المللی کسب و کار 2018.
 • برنامه درسی مدیریت منابع انسانی تأیید شده توسط انجمن مدیریت منابع انسانی.
 • 6 بار قهرمان مسابقات دفاع سایبری دانشگاه ایالتی میسوری.
 • هیات علمی بیش از 30 سفر تحصیلی به خارج از کشور را در سراسر جهان رهبری می کند.
 • گرایش های مد به عنوان بخشی از برنامه درسی به بازارهای مشهور مد نیویورک سفر می کنند.
120748_2017-Cybersecurity-DempsterExterior-MP-0406-001_full003.jpg

انجام کار رویایی خود قبل از رسیدن به شغل رویایی خود

یادگیری تجربی ، یادگیری فعال ، یادگیری با انجام. در جنوب شرقی ، ما معتقدیم که آموزش شما با تجربه آنچه متخصصان رشته شما می دانند و انتظار می رود انجام دهند ، افزایش می یابد. به همین دلیل است که در اینجا فرصت هایی برای شروع مشاغل خود ، طراحی و ایجاد راه حل های نرم افزاری امن ، ایجاد بازی های هوش مصنوعی تعاملی یا مدیریت یک مجموعه مالی واقعی خواهید داشت. شما می توانید رقابت در بالاترین سطح مسابقات ، همکاری با اساتید و دانشجویان دیگر در یک پروژه تحقیقاتی ، طراحی یک کمپین ارتباطات بازاریابی یا شرکت در یک اتاق فکر جهانی را انتخاب کنید.

راه اندازی مشاغل فوق العاده

 • 92 درصد فارغ التحصیلان تجارت و محاسبات ما یک سال پس از فارغ التحصیلی شاغل یا در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل هستند.
 • بیش از 20،000 ارتباط فارغ التحصیلان کالج تجارت و محاسبات هریسون در سراسر جهان.
 • بیش از 88 درصد از فارغ التحصیلان ما می گویند که دوره های آنها به آنها مهارت/دانش مورد نیاز در زمینه خود را داده است.
 • نزدیک به 550 مشارکت شرکتی که مشاغل و کارآموزی را ارائه می دهند.
 • اعتبار AACSB تنها 5 of از موسسات ارائه دهنده مدارک تجاری در سراسر جهان است.
120749_2013-CL-General-1028-014_full002.jpg

یادگیری از دانشکده مجرب و مبتکر

این نظریه بخش مهمی از یادگیری است ، اما چیزی که استعدادهای ما را بسیار عالی می کند این است که آنها نظریه را عملی کرده اند: در مشاغل خود ، در شرکت ها ، در سازمان های غیر انتفاعی و در دنیای واقعی. و ، آنها آماده اند تا آزمایشات و خطاها و موفقیت های خود را با شما به اشتراک بگذارند. آنها با جستجوی مشارکت در صنعت و یادگیری بهترین شیوه ها در زمینه های خود مرتبط هستند. در چالش نوآوری جنوب شرقی ، مسابقه راه اندازی نوپا یا یک هکاتون هوش مصنوعی توسط هیئت علمی هدایت شوید. به علاوه ، این دانشکده با یک هیئت مشورتی شرکتی مستقر در سنت لوئیس و اعضای اتاق بازرگانی منطقه همکاری می کند تا برنامه درسی آن را جاری نگه دارد. از هر راهی که بروید ، از زمانی که با ما شروع می کنید تا زمانی که یک پروژه برجسته را تکمیل نمی کنید ، تحت راهنمایی قرار خواهید گرفت.

ایجاد فضاهای آموزشی کلاس جهانی

سالن مدرن دمپستر ما به شما امکان دسترسی به فناوری ها و محیط های فعلی را می دهد تا شما را در سطح عمیق تری از یادگیری درگیر کند. این ساختمان غنی از آزمایشگاه های آموزشی تجربی است: آزمایشگاه های ارائه ، آزمایشگاه فروش ، آزمایشگاه تحقیقاتی گروه های متمرکز ، و همچنین چندین آزمایشگاه کامپیوتر از جمله آزمایشگاه آموزشی امنیت سایبری ، با زیرساخت ابر خصوصی پشتیبانی می شود. پاییز امسال یک محدوده سایبری خواهد بود که یک پلتفرم محاسباتی مجازی آموزشی است که به دانشجویان ، اساتید و محققان امکان می دهد در تعداد بیشماری از ساختارهای آموزشی ، تجربی و متقابل به منابع محاسباتی دسترسی داشته باشند. همه اینها برای آماده سازی شما برای دنیای تجارت حرفه ای طراحی شده است.

در نزدیکی پردیس ، Catapult Creative House واقع شده است که فرصت هایی را برای دانشجویان و اساتید از رشته های مختلف فراهم می کند تا شرکت های تجاری ایجاد کنند یا محصول یا خدمات جدیدی را راه اندازی کنند. روح کارآفرینی در Catapult زنده است و با برنامه نویسی و مسابقات پشتیبانی شده توسط مرکز نوآوری و کارآفرینی داگلاس سی گرین تقویت می شود.

120751_2016-BS-Professionalism-1118-MP-MP-1118-001_full003.jpg

تأمین مالی تحصیلات خود

در اینجا نتیجه نهایی برای نتیجه نهایی شما آمده است: Southeast یکی از 2 موسسه برتر میسوری در زمینه اعتباربخشی است و در 5 دانشگاه با کم هزینه ترین دانشگاه در ایالت قرار دارد! این بدان معناست که می توانید مطمئن باشید که از آموزش با کیفیت و با قیمت مناسب برخوردار می شوید. به علاوه ، ما سالانه 20 میلیون دلار بورسیه تحصیلی و 1600 بورس تحصیلی اختصاص می دهیم تا به شما در هزینه مدرک خود کمک بیشتری کنیم. کالج می تواند چالش برانگیز باشد ، ما در تلاش هستیم تا هزینه آن را آسان تر کنیم.

جعل شبکه جهانی

ما دارای شبکه ای از نزدیک به 20000 فارغ التحصیل در سراسر جهان در برخی از بزرگترین شرکت های جهان به برخی از نوآورانه ترین استارتاپ های امروزی هستیم. درباره آنچه فارغ التحصیلان ما انجام می دهند بیشتر بدانید.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

سوالات