Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

مقدمه

ما که هستیم

جرقه مصر برای آموزش و توسعه

آموزش فقط یک درس نیست و یا قطعه ای از اطلاعات داده نشده است، اما جریان رودخانه ای از پیشرفت و پیشرفت به منظور آب کردن ذهن شما، تغذیه آینده خود و رفع تشنگی بهبود خود را. مردم در سلیقه ها و ذهنیت ها متفاوت و متفاوتند. با این حال، Spark مراقب مشتری خود با توجه به نیازهای آموزشی آینده خود، از طریق کارکنان آموزش دیده خود، خدمت و برآورده سازد. اکنون.

هدف ما توسعه بنگاه ها و بنگاه ها و مراقبت کامل از مشتری و نیازهای آموزشی آینده است. به دنبال ایجاد یک دوره جدید در مدیریت، جرقه برای آموزش و توسعه، کالج بین المللی کالج کمبریج، دانش، مهارت و تجربه خود را به دنیای کسب و کار خاورمیانه به ارمغان می آورد.

شکل قانونی ما (شرکت سهامی متخصص در آموزش و پرورش و آموزش و پرورش) Spark را قادر می سازد که از نامزدها و سازمان های معتبر در جهان عرب از سال 2000 خدمت کند.

Spark از سال 2003 تا کنون مدرک کسب و کار خود را در کالج کمبریج اینترنشنال، انگلیس، از سال 2003 تا کنون اعطا کرده است و هزاران عضو، دانش آموزان و کارآموزان سراسر جهان عرب، دنیای آفریقا و به ویژه نیجریه را در طی 15 سال گذشته کمک و کمک کرده است.

چشم انداز ما

هدف ما پیاده سازی آموزش های پایدار و برنامه های انسانی انسانی است که مهارت ها، توانایی ها، استقامت، اعتماد به نفس و عزت نفس را بهبود می بخشد و علاوه بر پیشرفت در تمام جنبه های زندگی، پیشرفت می کند.

ماموریت ما

SPARK به تصویری که پس از گذراندن یک دوره آموزشی پایان می یابد توجه زیادی می کند. ماموریت SPARK بیش از ارائه دوره های آموزشی است که تنها برای یک بار ادامه دارد. با این حال، ما به دنبال داشتن رابطه طولانی مدت با مشتریانمان هستیم. SPARK قرار است به عنوان یکی از سازمان های آموزش عالی رتبه بندی شود، زیرا می دانیم که این یک کار آسان نیست، در عین حال ما در مورد حفظ این که در حال حاضر هستیم، مراقبت می کنیم. بنابراین، کارکنان ما نه تنها دارایی های دکترا هستند، بلکه سالانه به کشورهای مختلف سفر می کنند تا دانش خود را با حضور در دوره های آموزشی و دانستن جدیدترین ابزارها به طوری که آنها بتوانند در حین سخنرانی در موارد واقعی زندگی کنند، سفر می کنند. ماموریت اصلی SPARK، رضایت هر مشتری را از طریق داشتن بهترین کیفیت آن که شایسته است، دریافت می کند و این چیزی است که SPARK منحصر به فرد و متفاوت در میان دیگران می سازد. ما ارزش زیادی در مورد مشتریان داریم، چرا که ما در مورد حفظ SPARK در سطح بالا به عنوان مورد استفاده قرار گرفت و همیشه باقی می ماند. ما می گوییم دقیقا چه کاری انجام می دهیم، زیرا ما به اعمال بستگی داریم تا تنها کلمات را بیان کنیم. ماموریت SPARK به افزایش و به حداکثر رساندن بخش های محلی و عمومی و همچنین عمومی عمومی، سازمان های تجاری سعودی توسط:

1) توسعه راه های مدیریت
2) ارتقا و گسترش فلسفه و مهارتهای زبان مدیریت عالی.
3) گسترش حداکثر دانش در سطوح مدیریت، به شرح زیر است:

 • گسترش و گسترش بیشتر دانش مدیریت بالا، که سطح خود را از تفکر برای تغییر بیش از همه بهتر از موسسه خود را ارتقا دهید.
 • برای تسهیل و کمک به تصمیم گیرندگان در هر موسسه سعودی، دانستن دقیقا چگونگی مقابله با مشکلات مختلف و حل آن
 • به روز رسانی مدیران ارشد با آخرین مسائل مربوط به بحث مدیریتی که مسائل مشابه در بازار را به اشتراک می گذارد
 • به روز رسانی سطح آموزشی برای مقامات عالی رتبه در جامعه ما برای جبران بهتر کار برای دیپلم، کارشناسی ارشد و دکترا

اهداف منحصر به فرد برجسته

در هنگام برخورد با مشتریان مختلف، SPARK بیشتر در دیدار با نکات زیر تمرکز می کند:

 • مسئولیت های کامل برای کار در سیستم های آموزشی مشابه برای هر مؤسسه در بخش آموزش خود تعیین کنید
 • بهترین ابزارها و روش های مدیریت برتر را ارائه دهید و از راه های استاندارد جلوگیری کنید
 • هر بسته ارائه شده به یک سازمان خاص را سفارشی کنید تا متناسب با نیازهای دقیق آن باشد تا بیشتر آنها را برآورده کنید
 • مشارکت کامل برای هر مشتری در تمام سطوح در ارائه هر برنامه آموزشی که برای آینده درازمدت بهتر است
 • ما در مورد حداکثر رضایت از مشتریان با ارائه آنچه که ما، SPARK، دقیقا وعده داده می شود
 • مأموریت ما این است که بیشتر به ارائه خدمات مشتریان بپردازیم، اما با درنظر گرفتن اینکه هر مورد به درستی دستکاری شود تا بهترین نتیجه را بگیرد عمیق تر می شود.
 • مشاوره و آموزش مدیریت ماموریت اصلی ما است

چرا جرقه؟

1) SPARK اسناد ثبت نام را تهیه می کند و آنها را به کالج بین المللی کمبریج می فرستد.

2) SPARK می پردازد و هزینه های ارسال به کالج بین المللی کمبریج توسط UPS یا DHL را پرداخت می کند.

3) SPARK نظارت بر مطالعات توسط متخصصان کسب و کار، اداری و سایر موضوعات را ترتیب می دهد.

4) SPARK یک برنامه تحصیلی حرفه ای برای هر عضو ثبت نام شده برای برنامه کالج بین المللی کمبریج خود را ایجاد می کند.

5) SPARK ممکن است بعضی از گروه های آموزشی فردی یا گروهی را ترتیب دهد، برای توضیح بیشتر در مورد موضوعات و کمک به استراتژی های انجام امتحان.

6) SPARK استقرار منحصر به فرد برای همه برنامه های کالج بین المللی کمبریج در مصر است.

7) SPARK مرکز تست انحصاری مجاز برای برنامه های کالج بین المللی کمبریج در مصر است.

8) SPARK مرتب و هماهنگی زمان و تاریخ هر آزمون کالج بین المللی کمبریج با کالج بین المللی کمبریج را بر اساس الزامات اعضا می کند.

9) SPARK ارائه خدمات منحصر به فرد سیستم ترجمه زبان عربی برای امتحانات بین المللی کالج کمبریج و خلاصه های مطالب مطالعه است.

10) SPARK برای ارزیابی و علامت گذاری، از ارسال پاسخهای آزمون به کالج بین المللی کمبریج توسط DHL یا UPS سازماندهی می کند.

12) SPARK اطلاعیه اعضای نتایج خود را به زودی به عنوان آنها توسط کالج بین المللی کمبریج منتشر شده است.

13) SPARK رونوشت هایی را برای اعضا برای امتحانات که در آنها از کالج بین المللی کمبریج دریافت شده است، ارائه می دهد یا مشاوره می دهد و مجددا سند می گیرد که مجددا مورد نیاز است.

14) SPARK جوایز صادر شده توسط کالج بین المللی کمبریج را پس از عضویت کامل تمام کالج کالج بین المللی کالج کمبریج ارائه می دهد.

15) SPARK مسئولیت ارائه خدمات امضایی اضافی توسط تیم خود را از طریق مقامات بریتانیا در صورت نیاز توسط عضو ثبت می شود. عضو باید هزینه مربوط به این سرویس را پرداخت کند.

16) SPARK برای تمام اقساط هزینه ها را از طریق حساب های بانکی خود به طور مستقیم به کالج بین المللی کمبریج در جرسی، بریتانیا می پردازد.

17) SPARK همه اعضای خود را برای شرکت در مراسم سالانه فارغ التحصیلی دعوت می کند.

18) SPARK یک موسسه بسیار حرفه ای و بسیار با تجربه است که سطح بالایی از خدمات و مراقبت را ارائه می دهد و SPARK است که وابسته به انحصار کالج بین المللی کمبریج برای مصر است.

مکان ها

 • Giza

  80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

  برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات