Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

مقدمه

یک محیط بسیار دلپذیر و استقامتی در دانشگاه سنگاپور غالب است. محوطه جغرافیایی در میان سبز پر زرق و برق قرار گرفته و شاخ و برگ شامل چندین ساختمان میراث بازسازی شده در هفت هکتار است و نزدیک مرکز شهر سنگاپور قرار دارد. به راحتی از طریق جاده قابل دسترس، با یک ایستگاه اتوبوس در خارج از محوطه دانشگاه، آن را در مجاورت نزدیک به دیگر مدارس محلی، تجهیزات پزشکی و بیمارستان ها، رسانه های غذایی 24 ساعته مانند 7/11 و hypermarkets و همچنین تفریحی، مراکز خرید و شرکت های بزرگ است. و برنامه های در دانشگاه سنگاپور اجرا می MBA جهانی، BBA، MGB و MBA اجرایی. ساختمان های مختلف در دانشگاه کلاس های درس خانه، مراکز آموزشی، کتابخانه و چندین امکانات دیگر. کلاس های درس لایه هستند، و مجهز به دولت از هنر های صوتی و تصویری equipment.There 7 سالن های سخنرانی (چهار بودن 157 sq.mt.، دو بودن 80 sq.mt. و یکی 58 sq.mt.). دو سالن سمینار (یکی از 114.5 sq.mt. و از سوی دیگر از 75.5 sqmt) نیز برای سخنرانی گاهی اوقات استفاده می شود. کافه تریا ارائه انواع غذاهای چند ملیتی را برآورده سازد به مواد غذایی مورد نیاز دانش آموز community.There همچنین یک نوار ساندویچ در محوطه دانشگاه برای نیش سریع. بعد از کلاس، دانش آموزان باید این گزینه به روز کردن و دوباره جوان شده توسط ورزش در سالن ورزش در خانه، غرقه شدن در بازی های مختلف مانند بسکتبال و تنیس روی میز و یا به سادگی پیاده روی های طولانی در اطراف دانشگاه و یا در کوه را فابر آسمان راه بروید فقط در خارج از محوطه دانشگاه واقع شده است.

رتبه بندی و تشخیص

اکونومیست در حال حاضر در رتبه برنامه MBA تمام وقت SP جین به عنوان # 95. فوربس رتبه بندی MBA جهانی شماره 5 در آسیا SP Jain: بهترین مدارس بین المللی کسب و کار 2013 برنامه MBA جهانی مدرسه برنامه مدیریت جهانی SP Jain در بین 20 برنامه MBA در جهان در بهترین مدرسه های کسب و کار فوربس (بین المللی) رتبه بندی 2013. SP جین است # 11 در جهان در رده 'برنامه های MBA 1 سال بهترین و بین المللی در طبقه «برنامه بهترین و بین المللی MBA، که در رتبه هر دو برنامه های MBA یک سال و دو سال رتبه بندی شده است و # 19 در جهان است. رتبه بندی ما در مناطق عمل کنیم:

 • آسیا: # 5
 • هند: # 1 (ما تنها مدرسه هندی تبار که در لیست باشد)
 • امارات متحده عربی: # 1 (ما تنها مدرسه که در لیست باشد)
 • سنگاپور: # 3 (INSEAD و دانشگاه ملی سنگاپور جلوتر از ما)
 • استرالیا: # 1 (دانشگاه نیو ساوت ولز، تنها مدرسه دیگر استرالیا در لیست است که در # 24)

همه دانش آموزان تمام وقت SP جین زندگی و تحصیل در یکی نیست، اما در حداقل سه شهرستانها متفاوت است. چگونه کسب و کار خود را در دبی متفاوت از آنچه کسب و کار در سنگاپور، استرالیا و یا حتی ایالات متحده انجام می دهید. شما ممکن است یک موفقیت بزرگ در کشور خود، با شکست بدی مواجه در دیگر اگر شما درک نکرده اند که شیوه های کسب و کار، سیستم های سیاسی و ترجیحات مصرف کننده می تواند متفاوت باشد. کمک به دانش آموزان این درک چیزی است که ما، در SP جین، انجام منحصر به فرد از طریق مدل یادگیری چند دانشگاه ما است. همه دانش آموزان تمام وقت SP جین زندگی و تحصیل در یکی نیست، اما در حداقل سه شهرستانها متفاوت است. ما دانشگاه در دبی، بمبئی، سنگاپور و سیدنی. از طریق قرار گرفتن در معرض واقعی به فرهنگ های گوناگون، عقاید سیاسی، سنت و نوآوری های تکنولوژیک - بنابراین، علاوه بر یادگیری ابزار های مختلف کسب و کار (مانند بسیاری از دانش آموزان)، دانش آموزان SP جین ماهیت جهانی از کسب و کار در راه قانع کننده ترین را درک کنید.

اعتباربخشی

استرالیا SP Jain توسط آژانس کیفیت و استاندارد های تربیتی (TEQSA) استرالیا تایید شده است. در پایان این برنامه، دانش آموزان با درجه استرالیا اعطا. این تا حد زیادی افزایش پذیرش بین المللی از درجه، در نتیجه انگیزه ای برای آموزش عالی و حرفه، در سطح جهانی. اداره دانش و انکشاف انسانی (KHDA)، دولت دبی، امارات متحده عربی SP Jain دارای مجوز دانش و انکشاف انسانی (KHDA)، دولت دبی، امارات متحده عربی است. شرایط تحصیلات توسط SP Jain و تایید شده توسط KHDA در امارات تأیید شده است. از دبی توسط تمام نهادهای دولتی و خصوصی برای همه اهداف.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Singapore

  Singapore, سنگاپور

  سوالات