Keystone logo
Swiss School of Management, Rome Italy کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - برنامه MBA معتبر بین المللی
Swiss School of Management, Rome Italy

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - برنامه MBA معتبر بین المللی

Rome, ایتالیا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۱۵٬۳۰۰ / per year *

مخلوط شده, آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* 15300 یورو MBA تمام وقت در رم

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

به بیان ساده تر ، تحصیلات سوئیسی دارای ارزش است.

مدرک MBA معتبر ما در ایالات متحده و اتحادیه اروپا بیش از یک خط جدید در رزومه شما ارائه می دهد. این یک دروازه حرفه ای برای حرفه مورد نظر شما در هر نقطه از جهان فراهم می کند.

تجربه MBA ما شما را درگیر مسائل مهمی می کند ، و این باعث می شود که به درون خود برسید تا نقاط قوت ، مهارت ها و اعتماد به نفس خود را توسعه داده و تقویت کنید. در هر مورد ، کلاس ، رویداد و فعالیت ، نه تنها از شما خواسته می شود که رهبری را مطالعه کنید بلکه آن را نشان دهید.

هر روز در SSM با یک س :ال شروع می شود: "چه کار خواهید کرد؟" ، زیرا این درست ترین راه برای آماده سازی شما برای س largerال بزرگتری است که بیشتر از همه اهمیت دارد ، چه در اینجا باشد و چه در حرفه شما ، فراتر از محوطه دانشگاه ما: در جهان بسازید "

یادگیری در عمل

دانش آموزان باید بدانند ، لحظات خاصی وجود دارد که همه چیزهایی را که آموخته ایم متمرکز می کند. وقتی نظریه ، عمل ، تجربه و استعداد همه در یک نقطه تیز قرار می گیرند - تصمیمی که یک مسیر عملی قطعی را شکل می دهد. بنابراین س longerال دیگر این نیست که "چه کاری می توان انجام داد" ، بلکه این است که "من چه کار کنم".

این شیوه تجارت سوئیس است. شهرت سوئیس به دلیل داشتن نیروی کار بسیار ماهر که کارهای ماهر را انجام می دهد. منبع این شهرت چیزی است که سوئیس به آن معروف است-آموزش با کیفیت بالا در سراسر اروپا.

رتبه بندی در بین بهترین برنامه های MBA در سراسر جهان

مدرک MBA دانشکده مدیریت سوئیس با همکاری مدرسه بازرگانی INSEEC ، که یکی از 20 مدرسه برتر تجاری در اروپا است ، اعطا می شود و مدرک MBA آن در بین بهترین برنامه های جهان رتبه بندی شده و توسط انجمن MBA معتبر است. علاوه بر این ، مدرک MBA SSM به طور کامل توسط IACBE و CHEA- شورای آموزش عالی در ایالات متحده تأیید شده است. مدرک MBA ما همچنین توسط وزارت امور کهنه سربازان معتبر است. SSM یک مدرسه دارای گواهینامه کیفیت توسط EduQua ، برچسب گواهی کیفیت سوئیس (دارای اعتبار توسط دولت فدرال سوئیس) برای مسسات آموزش عالی و مداوم است.

انواع MBA ارائه شده

دانشکده مدیریت سوئیس برنامه های مختلف MBA را ارائه می دهد:

  • برنامه MBA تمام وقت در رم (1 ساله)
  • برنامه MBA اجرایی (EMBA) در رم (1 ساله)
  • یک برنامه MBA دوگانه در رم و پاریس/لندن (1-2 سال)
  • برنامه MBA Capital در رم ، پاریس و لندن (2 ساله)

رویکرد ما بر چهار حوزه متمرکز است

هوش جهانی و مدیریتی

با چالش فعالیت در جهان جهانی روبرو شوید. با نامزدهای بین المللی آمیخته شوید و معنی کار کردن شانه به شانه با مردم کشورها ، فرهنگ ها و دیدگاه های مختلف را تجربه کنید.

یادگیری در عمل

نحوه تصمیم گیری در برابر داده های متناقض ، سیاست پیچیده و فشارهای شدید را بیاموزید.

یک تجربه MBA واقعا دوگانه ، خود را منحصر به فرد کنید!

برنامه MBA دوگانه را می توان در مدت 18 یا 24 ماه تکمیل کرد. این برنامه در سپتامبر یا ژانویه در رم ، در مدرسه مدیریت سوئیس آغاز می شود ، جایی که تمام دوره های اصلی را گذرانده و در مدیریت جهانی و رهبری تخصص خواهید داشت. پس از یک سال در SSM در رم ، برای شش ماه دیگر به INSEEC پاریس یا لندن منتقل می شوید. پس از اتمام دوره تحصیلی خود ، INSEEC مصاحبه هایی را برای شما ترتیب می دهد تا برای کارآموزی پولی در پاریس یا لندن بروید.

در پایان سفر ، با مدرک معتبر بین المللی معتبر دو MBA و شش ماه سابقه کار فارغ التحصیل می شوید. کارآموزی برای اخذ مدرک MBA دوگانه اجباری نیست. رم بیش از یک پایتخت جذاب اروپایی است. این یک دائرclالمعارف دیدنی از تاریخ زنده است.

برنامه MBA دوگانه به شما امکان می دهد در دو زمینه مختلف تخصص داشته باشید و بیش از 60 ECTS کسب کنید. در حالی که در رم هستید ، در مدیریت جهانی و رهبری تخصص خواهید داشت. برای پاریس و لندن ، می توانید از لیست زیر انتخاب کنید:

MBA Capital ، خارج از جمعیت!

تجربه سه شهره Capital MBA ، که توسط INSEEC و مدرسه مدیریت سوئیس در رم ارائه شده است ، شما را به یک سفر جهانی بیش از 18 ماه بین شهرهای پایتخت رم ، پاریس و لندن می برد. جزء نهایی کارآموزی اجباری شش ماهه است. به دانش آموزان فرصتی داده می شود تا برای کارآموزی پولی (بله ، پولی) که یکی از 10.000 شریک ما در سراسر جهان ارائه می دهد مصاحبه کنند.

سفر دو ساله شما در MBA Capital در سپتامبر یا فوریه در رم یا پاریس آغاز می شود. هر شش ماه یکبار به شهر دیگری نقل مکان می کنید. در صورت درخواست ، می توانید بین مصرف رسمی شروع کنید.

تفاوت SSM را کشف کنید

در طول برنامه MBA ، دانش آموزان فلسفه های رهبری ، تجارت ، کارآفرینی و مدیریت را مطالعه می کنند که می تواند برای هر نقش مدیریتی در صنایع مختلف اعمال شود. مدرسه کسب و کار ما همچنین به دانش آموزان تجربیات عملی ، گروه های پیشرو و بحث های کلاس درس را می دهد.

MBA معتبر بین المللی ما شامل سخنرانی ، بازدید از شرکت ها ، سخنرانان مهمان ، تمرینات خود ارزیابی و مشاوره رزومه/کارآموزی است. هدف ما این است که از زمان ورود دانش آموزان به شبکه های رو به رشد آنها را آغاز کنیم.

دانش آموزان همچنین متوجه خواهند شد که موقعیت ما در مرکز شهر به آنها امکان می دهد از تمام امکانات رم استفاده کنند. کلاس ها در فاصله کمی از همه چیز قرار دارند ، از جمله میدان ناونا ، پانتئون ، پله های اسپانیایی و واتیکان.

یک مدرسه تجاری عالی باید سخت کار کند تا آینده شغلی شما را بهبود بخشد. در SSM ، این دقیقاً همان کاری است که ما برای تک تک دانش آموزان خود انجام می دهیم.

مزیت روم

رم بیش از یک پایتخت جذاب اروپایی است. این یک دائرclالمعارف دیدنی از تاریخ زنده است. گفته شده است که همه راهها به روم منتهی می شود و در روم ، هر جاده ای به ابدیت می انجامد. زندگی و تحصیل در رم فرصتی نادر برای تجربه فرهنگی است که به شکل گیری دنیای مدرن کمک می کند. بیایید در مدرسه مدیریت سوئیس درس بخوانید و روی همان سنگ فرش های قدیمی که قبلاً جولیوس سزار و کنستانتین بزرگ انجام می دادند قدم بزنید.

مزیت پاریس

در پاریس ، هوا با احتمال زیاد غلیظ است. دانشجویانی که در پاریس زندگی و تحصیل می کنند ، از طریق تحصیل در م institutionsسسات آموزشی با کیفیت و زندگی در هر یک از محله های سرد و شیک پاریس ، از امکانات آن استفاده می کنند. دانشجویانی که در پاریس در خارج از کشور تحصیل می کنند نیز از فراوانی نقاط مهم فرهنگی ، نمادها و اتفاقات پاریس استفاده می کنند. بسیاری از دانشجویان حتی متعهد به برنامه های پیشرفته زبان و کارآموزی با کیفیت در بسیاری از صنایع قدرتمند پاریس هستند. در نهایت ، برنامه های تحصیلی پاریس در خارج از کشور فرصتی بسیار شگفت انگیز را از نظر علمی ، شخصی و حرفه ای به دانشجویان ارائه می دهد.

برتری لندن

لندن بدون شک یکی از پویاترین شهرهای جهان است. دانشجویانی که در لندن زندگی و تحصیل می کنند در معرض یک محیط بین المللی قرار دارند و این به آنها این امکان را می دهد تا هنگام زندگی در یک شهر زیبا ، بر اساس بسیاری از شرکت های چند ملیتی برتر ، به تنوعی که این جهان ارائه می دهد ، بپردازند. لندن همچنین به میراث فرهنگی خود افتخار می کند ، به خاطر مناظر مهم مختلف و همچنین خانه خانواده سلطنتی شهرت دارد. بسیاری از دانشجویان حتی متعهد به برنامه های پیشرفته زبان و کارآموزی با کیفیت در بسیاری از صنایع قدرتمند لندن هستند. در نهایت ، برنامه های تحصیل لندن در خارج از کشور فرصتی بسیار شگفت انگیز را از نظر تحصیلی ، شخصی و حرفه ای به دانشجویان ارائه می دهد.

پذیرش ها

برنامه درسی

اعتیار سنجی ها

فرصت های شغلی

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه