Keystone logo
Stanton University

Stanton University

Stanton University

مقدمه

دانشگاه

Stanton University (SU) در سال 1996 به عنوان یک موسسه علمی آموزش عالی تأسیس شد که این رویکردهای آموزش عالی را هدایت می کند که منجر به موفقیت دانش آموزان می شود. برای برآوردن نیازهای دانشجویان، این دانشگاه به یک سیستم تحویل آموزشی مبتنی بر فرایند دموکراتیک است که در آن دانشجو نگرانی اولی است. در تلاش برای دستیابی به کیفیت دانشگاهی، دانشگاه با تكمیل مدل های آموزشی متنوع، ارزیابی دقیق و بازخورد، تعهد می كند تا كیفیت آموزش در كلاس را افزایش داده و تقویت كند.

Stanton University یک موسسه آموزشی خصوصی و غیر انتفاعی است که خدماتی را برای حمایت از تلاش های دانش آموزان برای موفقیت تحصیلی، حرفه ای و شخصی فراهم می کند. به منظور انجام مأموریت آن، دانشگاه تلاش می کند تا با ارائه استخدام کارشناسان و کارکنان به خوبی آماده و با تجربه در زمینه آموزش عالی، با نگهداری یک تسهیلات به روز شده که باعث رشد رشد در یک محیط دلپذیر و ایمن با تجهیزات مدرن کلاس درس و امکانات کتابخانه می شود؛ و با ارائه خدمات آموزشی عالی دانشگاهی برای کمک به دانش آموزان به طور کامل برنامه های مطالعه خود را کامل.

جامعه پردیس

محوطه Stanton University در قلب اورنج کانتی، کالیفرنیا، در شهر باغ گرو واقع شده است که دارای جمعیت چند قومی و چند فرهنگی است. دانشگاه چند دقیقه از دیزنی لند، ماجراجویی کالیفرنیا دیزنی، مزرعه بری نوت، بیس بال حرفه ای و هاکی روی یخ و سرگرمی ها، هنری، تئاتر و فرصت های تفریحی بی شمار است. نزدیک به بزرگراه Santa Ana، Hwy 5؛ سن دیگو فو، هوی 405؛ Freeway Garden Grove، Hwy 22؛ فستیوال کوستا مسی، هوای 57 و پرتقال نارنجی، Hwy 55 به معنی دسترسی آسان به اکثر مناطق نارنجی و لس آنجلس است.

علاوه بر محوطه اصلی واقع در 9618 بلوار باغ Grove، Suite 201، Garden Grove، CA 92844 است. این دانشگاه همچنین کلاس های خود را در کلاس های آموزشی دانشگاه (کلاس ها / یادگیری های کمکی) واقع در 3700 Wilshire Boulevard، Suite # 100 ارائه می دهد. ، لس آنجلس، CA 90010.

دیدگاه ما

Stanton University یک موسسه آموزشی پس از دوره متوسطه در کالیفرنیا خواهد بود که آموزش های حرفه ای آموزش و محیط زیست متمرکز، مراقب و تحریک پذیر را فراهم می کند که در آن تمام دانش آموزان برای رسیدن به بهترین وجه خود در جامعه، تشخیص می دهند و به حداکثر توان خود برسند.

ماموریت ما

مأموریت Stanton University این است که دانش آموزان را با آموزش های مقرون به صرفه و با کیفیت بالا در یک محیط متنوع فرهنگی به دانش آموزان بسپارند تا به آنها کمک کند تا دانش و مهارت های خود را ارتقا دهند تا بتوانند موفقیت خود را در حرفه های فعلی و آینده افزایش دهند.

فلسفه ی آموزشی

کیفیت تجربه آموزشی در Stanton University با روابط انسانی و فکری بین دانشجویان و استادان، و همچنین با مبادله باز از ایده ها تقویت شده است. دانشگاه متعهد به یک رویکرد دانش آموز محور به یادگیری است که باعث توسعه کل فرد می شود. ما دانشجویان را به چالش می کشد تا زندگی رهبری و خدمات را دنبال کنیم و آنها را با برنامه های درسی مرتبط، فردی و حمایت کننده در حفظ یک زندگی طولانی از یادگیری و حرفه ای متقاعد کننده ی شخصیتی، به چالش بکشیم.

اهداف

 • پشتیبانی از توسعه و پیاده سازی برنامه های ارزیابی برنامه که تعریف، اندازه گیری و ارزیابی اهداف و نتایج یادگیری دانش آموزان است.
 • ارائه امکانات و تجهیزات مناسب.
 • ارائه اعضای برجسته اعضای هیات علمی که به تدریس، کمک هزینه تحصیلی و تلاش خلاق و خدمات به دانشگاه و جامعه آن اختصاص داده شده است.
 • ارتقاء خودپنداره و انگیزه به طوری که دانش آموزان ممکن است از موفقیت در حرفه حرفه ای خود لذت ببرند.
 • تشویق و حمایت از یادگیری مادام العمر و مشارکت جامعه به عنوان یک عنصر اساسی موفقیت حرفه ای.
 • دانشجویان برنامه های مقطع کارشناسی ارزان و با کیفیت ارائه می دهند که آموزش جامع عمومی و آمادگی تخصصی حرفه ای برای یک اقتصاد جهانی را به طور فزاینده ای همه جانبه ارائه می کنند.
 • دانش آموزان را با خدمات فوری، مؤدبانه و احترام ارائه دهید

ویژگی های پردیس

Stanton Universityپردیس اصلی دانشگاه در شهر گاردن گروو، در بخش شمالی اورنج کانتی، کالیفرنیا واقع شده است که دارای جمعیت چند قومیتی و چندفرهنگی متنوع است. این دانشگاه چند دقیقه با دیزنی لند، مزرعه ناتز بری و میدان‌های ورزشی فاصله دارد. نزدیکی به آزادراه سانتا آنا، Hwy 5. San Diego Fwy, Hwy 405; آزادراه گاردن گروو، Hwy 22; Costa Mesa Fwy، Hwy 57، و Orange Fwy، Hwy 55 به معنای دسترسی آماده به اکثر شهرستان‌های Orange و Los Angeles است.

علاوه بر پردیس اصلی واقع در 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. دانشگاه همچنین کلاس هایی را در امکانات کلاس های ماهواره ای دانشگاه (کلاس های کمکی/سایت های آموزشی) واقع در 3700 Wilshire Boulevard, Suite #100, Los Angeles, CA 90010 ارائه می دهد.

  مکان ها

  • Garden Grove

   Garden Grove Boulevard,9618, 92844, Garden Grove

  سوالات