We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Stockholm School of Economics

Stockholm School of Economics

Stockholm School of Economics

مقدمه

Stockholm School of Economics

Stockholm School of Economics یک قطب دانشگاهی برای دانشجویان و محققان جاه طلب از سراسر جهان است. با همکاری نزدیک با شرکای شرکتی و جامعه به طور گسترده ، بیش از 100 سال است که SSE برای فارغ التحصیلان خود فرصت ایجاد می کند.

یک مدرسه تجارت بی نظیر

ما با داشتن یک شبکه منحصر به فرد جامعه تجاری ، یکی از مدارس برجسته تجارت در اروپا هستیم. تحقیقات ما در سطح بین المللی شناخته شده است و بسیاری از محققان ما در زمینه های مربوطه از چهره های برجسته هستند.

تاریخ

Stockholm School of Economics 110 سال پیش ، در سال 1909 ، درهای خود را به روی اولین دانشجویان خود باز کرد.

سوئد به یک مدرسه تجارت نیاز دارد

دهه های حدود قرن نوزدهم سالهای گسترش سریع صنعتی در سوئد بود که به نوبه خود نیاز به مدیران و پرسنل آموزش دیده را به دنبال داشت. چهره های برجسته صنعت و تجارت سوئد تشخیص دادند که چنین افرادی به آموزش تخصصی در مورد شیوه ها و نظریه های تجاری احتیاج دارند. این رهبران صنعت (KA Wallenberg ، Olof A. Söderberg و Joseph Nachmanson در میان دیگران) تجار و مدیران استکهلم را گرد هم آوردند و در سال 1906 Stockholm School of Economics را تشکیل دادند ، سازمانی که تنها هدفش ساختن رویای یک مدرسه تجارت سوئد یک واقعیت است.

سه سال بعد (در سال 1909) ، به لطف حمایت از شهر استکهلم ، بودجه دولت و کمک های مالی اوقاف خصوصی ، Stockholm School of Economics برای اولین بار درهای خود را باز کرد. با پذیرش 110 دانشجو ، برنامه درسی اولیه به مدت دو سال اجرا شد و شامل اقتصاد ، تجارت و ترکیبی از علوم سیاسی و حقوق بود.

دهه رشد

Stockholm School of Economics سفر خود را در Brunkebergstorg در مرکز استکهلم ، واقع در یک ساختمان تجاری معروف به هتل Brunkebergs ، آغاز کرد. با اجاره کل طبقه سوم هتل ، تدریس در محل برای نزدیک به دو دهه ادامه یافت. با این حال ، با گذشت زمان ، SSE از این مکانها جلوتر رفت و معمار سوئدی را Ivar Tengbom را با طراحی امکانات جدید سفارش داد. در سال 1926 ، مدرسه این محله های جدید واقع در Sveavägen 65 ، آدرس ساختمان اصلی ما تا امروز را افتتاح کرد. کمک های مالی گسترده در طول سال ها به SSE این امکان را داده است تا طراحی Tengbom را گسترش دهد ، و ساختمان اصلی توسط ساختمانهای جدید احاطه شده است و چندین مکان اضافی در نزدیکی آن واقع شده اند.

دهه های بعدی یک دوره جذاب رشد برای SSE بود. در سال 1929 ، تنها چند سال پس از انتقال به سوواگن ، این مدرسه اولین موسسه تحقیقاتی خود را تأسیس کرد. این موسسه با نام مناسب موسسه تحقیقات اقتصادی ، با هدف انجام تحقیقات پیشرو در زمینه های اقتصادی و بازرگانی تاسیس شد. به زودی م Otherسسات دیگری از جمله IFL (Institutet for Företagsledning) دنبال خواهند شد. IFL که در اصل فقط تا حدی به SSE وابسته بود ، برنامه های آموزشی در زمینه تجارت ، مدیریت و رهبری را ارائه می داد. پس از موفقیت آنها ، IFL در نهایت صرفاً با مدرسه ارتباط برقرار می کند.

بین المللی سازی و نوآوری

پس از موفقیت در سطح ملی ، جاه طلبی ایجاد SSE به عنوان یک مدرسه تجارت پیشرو در مقیاس جهانی وجود داشت. در سال 1991 این مدرسه به CEMS ، اتحاد جهانی در آموزش مدیریت ، نمادی از کیفیت در دنیای آموزش مدیریت پیوست. فقط چند سال بعد ، در سال 1999 ، SSE اعتبار EQUIS را تأیید کرد ، و همچنین بیشتر اثبات کرد که همه برنامه ها و تحقیقات در سطح بین المللی برتری نشان داده اند.

2007 به دنبال توافقنامه فرآیند بولونیا ، یک استاندارد واحد کیفیت و مقایسه در کل اروپا ، برای دانشگاههای سراسر اروپا تغییر قابل توجهی داشت. ساختار برنامه SSE با برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد جایگزین شد که امروز به آن عادت کرده ایم. یک سال پس از این تغییر ، SSE با در اختیار گرفتن یک برنامه متمرکز بر خرده فروشی از Detaljhögskolan I Norrtälje ، مجموعه برنامه ها را گسترش داد. این برنامه که به برنامه BSc در مدیریت خرده فروشی تغییر نام داده است ، کاملاً توسط صنعت خرده فروشی تأمین می شود و آن را در چشم انداز دانشگاهی سوئد بی نظیر می کند.

در حالی که بین المللی سازی بیشتر تمرکز اصلی این مدرسه بود (و همچنان) ، نوآوری نیز مورد توجه قرار می گیرد. آزمایشگاه کسب و کار SSE ، یک جوجه کشی نوپا که دانش آموزان و دانش آموزان فارغ التحصیل آینده دار را با متخصصان صنعت ارتباط می دهد ، در سال 2001 راه اندازی شد. با پشتیبانی از ایده از ابتدای کار ، آزمایشگاه تجارت SSE به راه اندازی طیف گسترده ای از شرکت های موفق از طریق سالها.

قرن اول و بعد از آن

سال بزرگداشت یک گذشته انجام شده و یک آینده امیدوار کننده ، سال 2009 صدمین سالگرد SSE بود. با انتظارات بالا ، دهه بعد مدرسه را به سمت ارتفاعات جدید سوق می دهد. در سال 2011 ، SSE در یک سرمایه گذاری مشترک با موسسه تحقیقات مالی شرکت کرد. نتیجه این امر خانه دارایی سوئد ، یک مرکز ملی تحقیقاتی با هدف تقویت تحقیقات مالی در سوئد بود.

2015 برای SSE سال فوق العاده پر حادثه ای بود و چندین پروژه هیجان انگیز را آغاز کرد. MISUM (میسترا برای بازارهای پایدار) ، یک مرکز تحقیقاتی میان رشته ای با هدف یافتن راه حل های تجاری پایدار ، به منظور آموزش و آماده سازی دانشجویان برای مدیریت برخی از مهمترین چالشهای زمان ما ، راه اندازی شد. یکی از فعالیت های آنها ، مسیر جهانی چالش ها ، نشان دهنده تلاش مدرسه برای گنجاندن این ذهنیت پایداری در برنامه درسی سنتی است.

با ادامه این سال پر حادثه ، آن را نیز راه اندازی ابتکار هنر SSE. با انعکاس این اعتقاد مدرسه که هنر می تواند به ما در بهبود تفکر انتقادی و خوداندیشی کمک کند ، ابتکار هنر SSE هنر را به عنوان یک پایگاه دانش قانونی ، با پتانسیل ایجاد هرچه بیشتر دانش SSE و جامعه ، تأیید می کند.

این چند سال اخیر به طور یکسان پر جنب و جوش بوده است ، با تغییراتی به خصوص هیجان انگیز در برنامه BSc در مدیریت خرده فروشی. از سال 2015 ، این برنامه دانشگاه قدیمی خود را در Norrtälje ترک کرد تا به پردیس اصلی SSE در استکهلم بپیوندد ، در نهایت همه برنامه ها را زیر یک سقف متحد کرد. فقط سه سال بعد ، برنامه BSc در مدیریت خرده فروشی گام مهیج دیگری برداشت و تبدیل به اولین برنامه ای شد که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. سرانجام ، آخرین دستاورد SSE راه اندازی یک خانه تحقیقاتی جدید ، خانه نوآوری است. این محیط تحقیقاتی و آموزشی میان رشته ای بر نوآوری ، کارآفرینی و دیجیتال سازی متمرکز است و تلاش خواهد کرد تا مرزهای تحقیقات مدرن را تحت فشار قرار دهد.

ماموریت و چشم انداز

فعالیتهای Stockholm School of Economics بر اساس یک مأموریت و چشم انداز روشن است.

مأموریت

تقویت رقابت سوئد از طریق تحقیق و آموزش مبتنی بر علم.

چشم انداز

یک مدرسه تجارت جهانی بین المللی واقع در سوئد.

ماموریت آموزشی - رایگان

اهداف اصلی SSE هدف اصلی عزیمت آنها این است که یک تصمیم گیرنده موفق در آینده با کنجکاوی و اعتماد به نفس به جهان نزدیک می شود و کسی که به عنوان فیلسوف ، Ingemar Hedenius گفت: "نسبت به چیزهای ناشناخته آزاد و زنده است". این هوش مصنوعی ، روبات ها یا ماشین ها به خوبی از نظر تصمیم گیرنده بهتر عمل می کند. اما صلاحیت اصلی انسان بودن انسان بودن است و اهداف آموزشی SSE این تبلیغ را می کند. یک تصمیم گیرنده موفق در آینده توانایی انسان بودن را به حداکثر می رساند. از این رو ، SSE اهداف اصلی خود را از طریق اختصار FREE فرموله کرده است. مخفف عبارت:

  • واقعیت و ذهنیت مبتنی بر علم

ما اساساً یک نهاد علمی هستیم و حقایق اساس تفکر انتقادی و تحلیلی است. یک فارغ التحصیل SSE بر اساس حقایق تصمیم می گیرد و توانایی تفکیک بین انواع دانش را دارد. این توانایی در دنیایی از حقایق جایگزین ، "اخبار جعلی" و حباب های فیلتر اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

  • بازتاب و خودآگاه

آینده به تأمل و شناخت بیشتری نیاز دارد. افراد آموزش دیده SSE قادر خواهند بود تا در مورد نقشی که در جهان دارند ، تأمل کنند ، تأثیری را که بر دیگران می گذارند درک کنند ، ترجیحات شخصی آنها را ارزیابی کرده و از نحوه تعیین گزینه های خود آگاه باشند.

  • همدلانه و با سواد فرهنگی

همدلی و حساسیت فرهنگی تاکنون چیزی است که هوش مصنوعی نمی تواند به آن برسد. ما اطمینان داریم که یک فرد همدل ، رهبر و تصمیم گیرنده بهتری می شود. بنابراین امیدواریم دانش آموزان ما بتوانند دیدگاه دیگران را کاملاً در نظر بگیرند. سواد فرهنگی نیز حیاتی است. تعامل با کسی که از زمینه ، تخصص یا حرفه دیگری غیر از مشاغل دیگر است ، پیش شرط آینده است.

  • کارآفرین و مسئول

دانشجویانی که از دانشگاه SSE فارغ التحصیل شده اند رویکردی کارآفرینانه و خلاقانه به دنیا خواهند داشت. آنها در ایجاد تغییر به روشی مسئولانه تلاش خواهند کرد. آنها نباید وضع موجود را بپذیرند بلکه به دنبال بهبود جامعه و جهان هستند.

SSE معتبر توسط EQUIS

از سال 1999 ، SSE توسط سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS) معتبر شناخته شده است ، این بدان معنی است که همه فعالیت ها - همه برنامه ها و تحقیقات - برتری را در سطح بین المللی نشان داده اند.

EQUIS یک سیستم بین المللی برای تضمین کیفیت آموزش عالی در تجارت است که هدف آن بالا بردن سطح استاندارد آموزش مدیریت در سراسر جهان است. EQUIS توسط بنیاد توسعه مدیریت اروپا (EFMD) اداره می شود ، که یک سازمان شبکه ای غیر انتفاعی مستقل است که برای شرکت ها و همچنین دانشگاه ها قابل استفاده است. Stockholm School of Economics یکی از بنیانگذاران EFMD بود.

اعتبار EQUIS برای کل مدرسه اعمال می شود ، نه تنها برنامه های فردی. حدود 100 شاخص مختلف کیفیت در فرآیند اعتبارسنجی EQUIS بررسی می شود. یکی از این شاخص ها ، که به شدت در تصمیمات اعتبارسنجی سنگین است ، بین المللی شدن است - به طور خاص ، مدرسه تا چه حد در روند بین المللی سازی پیشرفت کرده است. همکاری مهم با دنیای تجارت ، فعالیت های برجسته تحقیقاتی و پیشتاز بودن در زمینه های اخلاقی ، مسئولیت پذیری و پایداری از دیگر عوامل مهم است.

از آنجا که اعتبار EQUIS مهر و موم کیفیت بین المللی و مورد احترام است ، هدف ما این است که Stockholm School of Economics طریق این اعتبار سنجی برای دانشجویان ، محققان فوق دکترا و اساتید جذاب تر شود. اعتباربخشی شامل فعالیت های یک مدرسه بازرگانی است که به طور دوره ای به طور سیستماتیک مورد بررسی قرار می گیرد ، بنابراین EQUIS همچنین ابزاری حیاتی برای تلاش های مداوم کنترل کیفیت Stockholm School of Economics

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Stockholm

    Stockholm, سوئد

    سوالات