Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

مقدمه

دانشکده اقتصاد استکهلم در روسیه (SSE روسیه) در سال 1997 تأسیس شد. ایده راه اندازی SSE روسیه کمک به توسعه تجارت پایدار در روسیه با ترویج جستجوی سالم ، بلند مدت ، عادلانه و با مسئولیت اجتماعی بود. شیوه های تجاری

امروزه SSE روسیه تنها مدرسه تجاری بین المللی است که برای تدریس در قلمرو روسیه معتبر است و یک برنامه کامل MBA اجرایی اروپایی را برای مدیران با تجربه ، برنامه های باز برای رهبران سطوح مختلف تجربه و برنامه های ویژه سفارشی برای روسیه و بین المللی ارائه می دهد. شرکت ها این به معنای یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن آموزش اروپایی با کیفیت در داخل مرزهای روسیه از دانشکده های بین المللی است که در بازارهای داخلی و جهانی قابل رقابت است.

با داشتن شبکه ای جهانی از بیش از 500 نفر از اعضای هیئت علمی خارجی و روسی ، متخصص در زمینه های مختلف علم و تجارت ، ما به بهترین و مناسب ترین متخصصان برای هر دوره متکی هستیم. مربیانی که ما برای برنامه های خود با آنها همکاری می کنیم دارای تجربه ای از دنیای دانشگاهی هستند و بسیاری از آنها مدیران تجاری باتجربه یا متخصصان مشاور هستند.

هر ساله SSE روسیه در بین دانشجویان بین المللی اروپای غربی و کشورهای مستقل مشترک المنافع از قزاقستان ، بلاروس ، آذربایجان ، اوکراین محبوبیت بیشتری پیدا می کند. ما به آنها می آموزیم که در مورد یک راه حل مشترک قابل قبول در هر شرایطی به توافق برسند و به اجماع و اهداف از پیش تعیین شده خود برسند.

همکاری نزدیک با دانشجویان و فارغ التحصیلان ما-مدیران اجرایی و متخصصان منابع انسانی شرکت ها از همه بخش های اقتصاد ، تضمین می کند که ما برنامه های آموزشی به روز و با کیفیت طراحی شده برای دستیابی به اهداف شما و موفقیت شما در جهان مدرن ارائه کرده ایم.

حدود 1300 فارغ التحصیل تا سال 2021 منبع قابل اعتماد ما هستند ، متشکل از افرادی که تحصیل در دانشکده اقتصادی استکهلم در روسیه به سکویی برای رشد بیشتر تبدیل شده بود.

ماموریت

هدف Stockholm School of Economics Russia این است که یک محیط فرهنگی غنی کننده آموزش کسب و کار باشد که مردم را به یادگیری ترغیب کند ، فرصت هایی برای رشد ایجاد کند و مشارکت بالقوه خود را در توسعه پایدار بلند مدت جامعه توسعه دهد.

چشم انداز

چشم انداز Stockholm School of Economics Russia این است که برای افرادی که به دنبال تحصیلات اجرایی در یک شبکه فکری منحصر به فرد از فرهنگ ها هستند و فرصت هایی را کشف می کنند که دیگران آنها را کشف نکرده اند ، انتخاب ترجیحی باشد ، بنابراین یک تشکیلات رهبری تجاری را بازسازی می کند که زمان خود را به طور سازنده به چالش می کشد.

ارزش های

Stockholm School of Economics Russia آرزو دارد جامعه ای باشد که با احساس اعتماد متقابل متحد شده و در عین حال برای احترام با احترام به دیگران در یک مجموعه شفاف تلاش می کند.

ماموریت آموزشی - رایگان

اهداف آموزشی SSE به عنوان نقطه عزیمت آنها این است که یک تصمیم گیرنده موفق آینده با کنجکاوی و اطمینان به جهان نزدیک می شود و اینگمار هدنیوس به عنوان فیلسوف می گوید: "در ارتباط با ناشناخته ها آزاد و زنده است". هوش مصنوعی ، روبات ها یا ماشین ها ممکن است عملکرد تصمیم گیرنده را از نظر شناختی برتری دهند. اما صلاحیت اصلی انسان این است که انسان باشد و اهداف آموزشی SSE این آگهی را دنبال می کند. یک تصمیم گیرنده موفق در آینده پتانسیل انسان بودن خود را به حداکثر می رساند. از این رو ، SSE اهداف آموزشی خود را از طریق مخفف FREE فرموله کرده است. مخفف عبارت:

 • حقایق و ذهنیت مبتنی بر علم
 • تأمل و خودآگاهی
 • همدلی و سواد فرهنگی
 • کارآفرینی و مسئولیتی که رهبران در قبال جوامع خود دارند

رتبه بندی

طبق رتبه بندی سالانه فایننشال تایمز، مدرسه اقتصاد استکهلم (SSE) که در سوئد، فنلاند، روسیه و منطقه بالتیک نمایندگی می شود، یکی از مدارس تجاری پیشرو در اروپا است. ما به عنوان مدرسه کسب و کار شماره 1 در کشورهای شمال اروپا و بالتیک رتبه بندی شده ایم و همچنان بازیگر پیشرو در توسعه مدیریت و رهبری هستیم.

رتبه بین المللی FT 2020:

 • دانشکده اقتصاد استکهلم (SSE) در رتبه‌بندی 2020 Financial Times مدارس کسب و کار اروپایی پیشرفت کرده و همچنان به عنوان مدرسه تجاری پیشرو در شمال اروپا باقی مانده است. SSE در 17 سال گذشته در صدر رتبه بندی بوده است.
 • رتبه بندی مدرسه کسب و کار اروپا (رتبه بندی مدرسه کسب و کار اروپا 2020) - 21 از 90
 • Executive MBA (رتبه بندی MBA اجرایی 2020) - 60 از 100
 • برنامه شرکتی (برنامه های سفارشی اجرایی) - 30 از 85
 • برنامه های باز (برنامه های باز اجرایی) - 17 از 75

اعتبار نامه ها

از سال 1999، SSE توسط سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS) تایید شده است، به این معنی که همه فعالیت ها - همه برنامه ها و تحقیقات - برتری را در سطح بین المللی نشان داده اند.

EQUIS یک سیستم بین المللی برای تضمین کیفیت آموزش عالی در تجارت است که هدف آن ارتقای استاندارد آموزش مدیریت در سراسر جهان است. EQUIS توسط بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) اداره می شود که یک سازمان شبکه غیرانتفاعی مستقل است که برای شرکت ها و همچنین دانشگاه ها باز است. مدرسه اقتصاد استکهلم یکی از بنیانگذاران EFMD بود.

اعتبار EQUIS برای کل مدرسه اعمال می شود ، نه تنها برنامه های فردی. حدود 100 شاخص مختلف کیفیت در فرآیند اعتبارسنجی EQUIS بررسی می شود. یکی از این شاخص ها ، که به شدت در تصمیمات اعتبارسنجی سنگین است ، بین المللی شدن است - به طور خاص ، مدرسه تا چه حد در روند بین المللی سازی پیشرفت کرده است. همکاری مهم با دنیای تجارت ، فعالیت های برجسته تحقیقاتی و پیشتاز بودن در زمینه های اخلاقی ، مسئولیت پذیری و پایداری از دیگر عوامل مهم است.

از آنجایی که اعتبار EQUIS یک مهر کیفیت بین المللی شناخته شده و قابل احترام است، هدف ما این است که دانشکده اقتصاد استکهلم از طریق این اعتبار برای دانشجویان، محققان فوق دکترا و اساتید جذاب تر شود. اعتباربخشی شامل بررسی دوره‌ای عملیات یک مدرسه بازرگانی به شیوه‌ای سیستماتیک است، بنابراین EQUIS همچنین ابزاری حیاتی برای تلاش‌های مستمر کنترل کیفیت دانشکده اقتصاد استکهلم است.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Saint Petersburg

  1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

  سوالات