Keystone logo
University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

مقدمه

برنامه Strathclyde MBA در سوئیس

از سال 1996، دانشگاه Strathclyde ارائه شده است Stratclyde MBA به عنوان یک MBA اجرایی در مرکز مطالعه در سوئیس است.

سه گانه توسط AACSB ، AMBA و EQUIS مورد تایید ، برنامه MBA ما شناخته شده بین المللی است که برای آموزش بیشتر در کسب و کار در بالاترین سطح است. با توجه به تمرکز ما در مدیریت راهبردی شرکت های بزرگ ، ما در طول 10 سال گذشته در میان 10 مدرک برتر در سراسر جهان در سطح استراتژی شرکت قرار گرفته ایم.

EMBA، که به طور انعطاف پذیری به عنوان یک برنامه نیمه وقت بیش از 2 سال طراحی شده است، می تواند به طور کامل در زوریخ حضور داشته باشد یا بخشی از برنامه را می توان در 7 مرکز تحقیقاتی دیگر ما در آسیا، منطقه خلیج فارس و اروپا و در پردیس اصلی در گلاسکو. همانطور که برنامه شخصی شما اجازه می دهد.

ما مشتاقانه منتظر شما در سفر آموزشی شما هستیم!

سهم اعتباربخشی تاج

اعتباربخشی EQUIS

EQUIS پیشرو در بین المللی سیستم ارزیابی کیفیت، بهبود و اعتباربخشی موسسات آموزش عالی در مدیریت و مدیریت کسب و کار است. این جدیدترین 3 عضو بزرگ اعتبار دهنده است و کوچکترین عضو دارد. این برای حل مشکالت اروپایی سیستم های اعتباربخشی ملی متشکل شده است، اما در خارج از اروپا به سر می برد.

اعتباربخشی AMBA

انجمن مؤسسات آموزشی در انگلستان، تنها از سه نهاد اصلی است که به جای مؤسسات میزبان، به مدرسۀ MBA مراجعه می کنند.

اعتباربخشی AACSB

انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی کسب و کار بدن ترین شناخته شده ترین اعتبار در ایالات متحده است. علیرغم عضویت بسیار آمریکایی (چندین مدرسه تجاری در خارج از ایالات متحده این جایزه را دارد)، آن را برای هر مدرسه کسب و کار با جاه طلبی های جهانی باقی می گذارد. فقط پنج مدرسه ای که در سوئیس فعالیت می کنند، معتبر هستند، IMD، Univ. از سنت گالن، یونان دانشکده بازرگانی زوریخ و استرچیلد.

114984_Strathclyde.jpeg

مشتریان

"به عنوان دانشجوی Strathclyde MBA در مرکز سوئیس، من از استادان با تخصص و زمینه های مختلف لذت می بردم. من با ایده ها و مفاهیم جدید و همچنین دانش عملی کسب و کار آشنا شدم.

من دانشجویان را از لحاظ قومی، اجتماعی، حرفه ای و فرهنگی بسیار متفاوت تجربه کردم. این به من بینش درباره خودم و دیگران را داد، من جهان را بزرگتر و جهانی تر کردم.

من عاشق انعطاف پذیری برنامه و حمایت دولت مرکزی سوئیس شدم - همانطور که من کار خودم را انعطاف پذیر می دانستم، مزیت بزرگی بود. "

ویولتا نایدنووا

بنیانگذار Poushe AG - Poushe Strudels

"Strathclyde MBA کامل علاوه بر زمینه علمی من بود و باعث افزایش حرفه ای من به رهبری یک شرکت دارویی فعال در سراسر جهان است."

دکتر پیتر کافمن

مدیر عامل

Selectchemie AG

"Stratclyde MBA اجرایی شدید، جمع و جور، عملی گرا و ارزشمند برای من در هنگام نگاه کردن به چالش های استراتژیک از منظر جهانی است."

اورس برتچ

مدیر عامل Flugplatz Dübendorf AG

114983_shutterstock_1024092049.jpg

مکان ها

  • Zürich

    Prime Center 1 South, 8060, Zürich

    سوالات