We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© SSBM Geneva
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

SSBM پردیس ژنو ورودی آوریل 2024!

از این فرصت برای شروع یک سفر رشد علمی و حرفه ای استفاده کنید. مکان خود را برای پذیرش آوریل در SSBM Geneva ایمن کنید - 10 آوریل آخرین روز برای ثبت نام است.

مقدمه

درباره SSBM

SSBM یک مدرسه جهانی ، نوآورانه و منحصر به فرد با دانش آموزانی از سراسر جهان است. برنامه های ما با بیش از 30 شریک صنعت طراحی شده است . ما آموزش و تعالی کیفیت سوئیس را تضمین می کنیم.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva دارای اعتبار ACBSP و گواهی EduQua است. ACBSP (شورای اعتباربخشی برای مدارس و برنامه‌های بازرگانی) یک نهاد معتبر معتبر تخصصی برای آموزش بازرگانی است و یکی از بهترین اعتبارنامه‌ها برای مدارس بازرگانی محسوب می‌شود.

EduQua یک برچسب کیفیت سوئیسی برای موسسات آموزش بیشتر (EduQua) (به آلمانی: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen "EduQua")، سازمان ملی تضمین کیفیت سوئیس و اولین برچسب کیفیت سوئیسی است که برای آموزش مداوم بزرگسالان طراحی شده است. EduQua یک نهاد اعتبارسنجی است که توسط دولت کنفدراسیون سوئیس به رسمیت شناخته شده و پشتیبانی می شود. این اولین گواهینامه کیفیت برای موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در سوئیس است. EduQua برترین طرح اعتباربخشی سازمان تضمین کیفیت برای آموزش مداوم است. کنفرانس وزرای آموزش و پرورش کانتون سوئیس (EDK) eduQua را به عنوان یک طرح تضمین کیفیت به رسمیت شناخته شده تایید می کند.

برچسب کیفیت EduQua فقط از طریق یک نهاد بازرسی شناخته شده توسط دفتر اعتباربخشی سوئیسی SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) تحت دبیرخانه امور خارجه سوئیس برای امور اقتصادی SECO که بخشی از وزارت فدرال امور اقتصادی ، آموزش و تحقیقات است دریافت می شود.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که یک مدرسه کسب و کار و مدیریت منحصر به فرد، نوآور و بین المللی باشیم که تحقیقات، تمرین و آموزش عالی را ارائه می دهد.

ماموریت ما

ما متعهد هستیم که به طور مداوم تعالی آموزشی و تخصص خود را در آموزش کسب و کار از طریق فناوری نوین نوآورانه و تجربه یادگیری با کیفیت بالا که توسط تحقیقات مربوطه پشتیبانی می شود، ارائه دهیم. ما تنوع و ارتباط جهانی بین دانشجویان، اساتید و شرکای تجاری خود را تشویق می کنیم، در حالی که به مزایایی که تجارت ما می تواند برای جامعه و همچنین محیط زیست به ارمغان بیاورد اهمیت زیادی قائل هستیم.

یک آموزش مرتبط

SSBM به شما در دستیابی به عادتهای تأمل و تفکر انتقادی که برای درک جامعه امروز بسیار مهم هستند ، کمک می کند. با درک این واقعیت که موفقیت فردی با جهان بزرگتر در هم تنیده است ، ما دانشجویان را ترغیب می کنیم که در بهبود تفکر انتقادی خود مشارکت کنند.

چرا SSBM را انتخاب می کنید؟

 • SSBM یک مدرسه واقعاً نوآورانه و پیشرو در زمینه مدیریت و مدیریت است که هدف آن آموزش و پرورش سطح جدیدی است!
 • هدف ما ارائه یک تجربه یادگیری برتر است که تأثیر مستقیمی در پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت.
 • شما با برنامه های منحصر به فرد ما ، چشم انداز استراتژیک ، کارایی و رهبری خود را برای مدیریت سازمان های امروز تقویت خواهید کرد.

134557_Promo5.png

برنامه های ما

برنامه های ما با همکاری بیش از 30 شرکت بین المللی طراحی شده است!

ما اعتقاد داریم که دانش از پیوندهای محکم با رهبران صنعت ناشی می شود. به همین دلیل است که ما برای طراحی برنامه هایی متناسب با واقعیت های تجاری با برخی از شرکت های برجسته بین المللی همکاری کرده ایم.

134549_DSC_0272-Small.jpg

دانشکده ما

دانشکده ما دارای شهرت جهانی است و به طور متوسط اکثر آنها بیش از 15 سال در شرکتهای مختلف بین المللی کار کرده اند. این واقعیت به ما در هدف ما از ارائه یک تجربه یادگیری برتر کمک می کند که تأثیر مستقیمی در پیشرفت حرفه ای شما خواهد داشت .

مستقر در ژنو ، سوئیس

Swiss School of Business and Management در قلب تجارت در شهر پر جنب و جوش ژنو ، سوئیس است. ژنو به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا واقع در ساحل دریاچه ژنو در پای کوه های آلپ واقع شده است.

ژنو یک شهر جهانی ، یک مرکز مالی و یک مرکز جهانی برای دیپلماسی به دلیل حضور سازمان های بی شماری بین المللی از جمله دفتر مرکزی بسیاری از شرکت ها و آژانس های بین المللی است.

کسب و کار PARTN ERS

اساتید و همکاران SSBM بیش از 70 شرکت بین المللی و ملی مشاوره ، تدریس و خدمات محوری را ارائه داده اند.

ما معتقدیم که دانش دانشگاهی باید با صنعت ارتباط مستقیمی داشته باشد ، این عامل محرک برای دانش بهتر در محیط در حال تغییر سریع است.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  100%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  18 به 1

ویژگی های پردیس

پردیس های ما

SSBM ژنو برنامه های آموزشی را در 4 مکان ارائه می دهد: ژنو (سوئیس) ، زاگرب (کرواسی) ، شانگهای (چین) و مسکو (روسیه).

134554_DSC_0283-Small.jpg134546_2.jpg134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg134547_DSC_0267-Small.jpg134551_DSC_0284-Small.jpg

  آمار فارغ التحصیلان

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Geneva

   Avenue des Morgines 12, 1213, Geneva

  • Petit-Lancy

   Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

   سوالات