Keystone logo
Swiss School of Management Dubai MBA در امور مالی
Swiss School of Management Dubai

MBA در امور مالی

Dubai, امارات متحده عربی

1 Years

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

EUR ۱۳٬۹۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* شهریه تمام وقت

مقدمه

در دانشکده مدیریت سوئیس ، هنگامی که دانشجویان ما از سراسر جهان می آیند ، شما در بین یک مجموعه دانشجویی واقعاً بین المللی یاد خواهید گرفت. ما به این تنوع افتخار می کنیم زیرا به تجربه یادگیری شما می افزاید. کارفرمایان به ویژه برای دانشجویی که با محیط کار متنوع سازگار است ارزش قائل هستند. با برنامه MBA ما ، دانشجویان در زمینه های مدیریت ، تجارت ، کارآفرینی و مدیریت که می توانند برای هر نقش مدیریتی در صنایع مختلف استفاده شوند ، تحصیل می کنند. مدرسه تجارت ما همچنین به دانش آموزان تجربه عملی عملی را می دهد که منجر به گروه ها و بحث های کلاسی شود.

این برنامه شامل سخنرانی های بین المللی ، بازدید از شرکت ها ، بازدید از سخنرانان ، تمرینات ارزیابی شخصی و مشاوره رزومه / کارآموزی است. هدف ما این است که از لحظه ورود به شبکه های دانش آموزان رشد کنیم.

MBA در امور مالی

این دوره مقدمه ای برای درک و مدیریت پرتفوی سرمایه گذاری است. این دوره همچنین دانشجو را در معرض تفاوت بین سرمایه گذاری عمومی و سهام خصوصی ، روش های ارزیابی اولیه که در حال حاضر در وال استریت استفاده می شود ، قرار می دهد: تجزیه و تحلیل شرکت مقایسه ، تجزیه و تحلیل معاملات قبلی ، تجزیه و تحلیل جریان نقدی با تخفیف و تحلیل خرید اهرم ها.

با مدرک MBA چه کاری می توانید انجام دهید؟

بسیاری از برنامه های مدرک MBA آموزش مدیریت عمومی را همراه با برنامه درسی تخصصی تر ارائه می دهند. ما در SSM دانشجویان را ارزیابی می کنیم و به آنها کمک می کنیم تخصصی را استفاده کنند که از استعدادهای ذاتی آنها استفاده می کند. در حالی که MBA گران است ، نیاز به یک سرمایه گذاری عاطفی بزرگ دارد و می تواند شما را از کار روزمره منحرف کند ، فقط MBA می تواند انواع مختلف مزایای مربوطه را در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه ، در یک چارچوب جامع و با اعتبار ماندگار این فقط یک MBA است که مربوط به همه صنایع و بخش ها است ، صرف نظر از شغلی که پس از فارغ التحصیلی انتخاب می شود ، ارزشمند خواهد بود.

زیرا می خواهید در حرفه خود پیشرفت کنید.

اگرچه ممکن است صعود به رتبه ها در طول سالها امکان پذیر باشد ، MBA به شما می آموزد که به طور کلی به مشکلات و فرصت ها نگاه کنید. همچنین چارچوب های تحلیلی ، مانند ارزیابی ریسک ، تجزیه و تحلیل هزینه و سود و برنامه های استراتژیک ، فراهم می کند که می توانید در هر مسئله یا فرصتی که با آن روبرو هستید اعمال کنید ، به شما امکان می دهد ارزش افزوده و شغل خود را ارتقا دهید. علاوه بر این ، برخی از مشاغل وجود دارد که برای پیشرفت به MBA نیاز دارد. به عنوان مثال می توان به حوزه های مالی و بانکی و مشاوره ای اشاره کرد.

زیرا می خواهید شغل خود را تغییر دهید.

اگر شما علاقه مند به تغییر شغل ، تغییر صنایع یا ایجاد یک کارمند قابل فروش در زمینه های مختلف هستید ، مدرک MBA می تواند به شما در انجام هر سه مورد کمک کند. MBA تمایل شما به یادگیری ، تمایل به کار سخت و فداکاری برای یک هدف خاص را برجسته می کند. علاوه بر این ، تجربه MBA زبان شما را در مکالمه با تجار تغییر می دهد و تأیید می کند که شما برای موقعیت بالاتر یا تغییر کامل آماده هستید. هنگامی که در یک برنامه MBA ثبت نام کرده اید ، این فرصت را خواهید داشت که تخصص عمومی مدیریت و مدیریت را که می تواند تقریباً در هر صنعت اعمال شود ، یاد بگیرید.

زیرا می خواهید نقش رهبری را بر عهده بگیرید.

هر رهبر یا مدیر تجاری دارای MBA نیست. با این حال ، اگر تحصیلات MBA پشت سر خود داشته باشید ، ممکن است آسان تر باشد که نقش های رهبری را در نظر بگیرید یا در نظر بگیرید. خبر خوب این است که شما می توانید این ویژگی های رهبری را بروز دهید حتی اگر اینها چیزی نباشند که با آن به دنیا آمده اید. در حالی که در یک برنامه MBA ثبت نام کرده اید ، فلسفه های رهبری ، تجارت و مدیریت را می خوانید که تقریباً در هر نقش رهبری قابل استفاده است. مدرسه تجارت همچنین ممکن است به شما تجربه عملی در هدایت گروههای مطالعه ، بحث در کلاس و سازمانهای مدرسه را بدهد

زیرا شما واقعاً علاقه مند به تحصیل در زمینه تجارت هستید.

یکی از بهترین دلایل دریافت MBA این است که شما واقعاً علاقه مند به مطالعه اجزای مختلف کسب و کار هستید. اگر از این موضوع لذت می برید و احساس می کنید می توانید دانش و تخصص خود را افزایش دهید ، دنبال کردن MBA به دلیل ساده تحصیلات ، یک هدف شایسته است.

قول ما به شما:

ما قول می دهیم ، برنامه مدرک دانشگاه MBA ما قطعاً زندگی شما را تغییر خواهد داد. شما همان شخص نخواهید بود. با چشمان دیگری به جهان و پیرامون خود نگاه خواهید کرد. در هنگام کار ، مردم متوجه می شوند که شما متفاوت هستید. خود را در مسیر موفقیت ، رضایت و ایجاد ثروت خواهید یافت.

درباره مدرسه

سوالات