Keystone logo
Business School, Sun Yat-sen University

Business School, Sun Yat-sen University

Business School, Sun Yat-sen University

مقدمه

خورشید دانشگاه یات سن، توسط دکتر تاسیس سون یات سن در سال 1924، به خوبی برای فضای جامع خود شناخته شده است. خورشید دانشگاه یات سن به عنوان "دانشگاه برتر در جنوب چین" مشهور شد، متشکل از رشته در هنرهای لیبرال، علوم، مهندسی، پزشکی و کسب و کار، و غیره این نیز یکی از اولین دانشگاه که مجاز به اعطای دکتری و کارشناسی ارشد، و برای اولین بار به ایجاد یک ایستگاه تحقیقاتی همراه دکترا. سون یات سن مدرسه کسب و کار (SYSBS) در سال 1985 تاسیس شد. SYSBS مصمم به ساخت بر شهرت ما به عنوان یک کسب و کار برتر مدرسه در چین و آسیا با تاثیر جهانی است. این امتیاز است از طبقه اول در کسب و کار موسسه آموزش عالی در چین، با برنامه های علمی و حرفه ای خود را به طور مداوم در میان 10 در کشور قرار گرفت. آن را بدست آورده شهرت برای برتری آکادمیک (به عنوان مثال، 98 درصد از نرخ اشتغال برای دانش آموزان ما)، بین المللی (30٪ از دانشکده ما مدرک دکترا از پیشرو مدارس خارج از کشور نگه دارد؛ بیش از 50 دوره به زبان انگلیسی ارائه شده؛ حدود 70 تمام وقت و یا بازدید از دانشجویان خارجی در هر سال)، با کیفیت از برنامه های ما (به عنوان مثال، برنامه MBA توسط AMBA معتبر و مداوم در میان چهار در کشور قرار گرفت)، و کمک به جامعه است. SYSBS نیز در امکانات تدریس و یادگیری برتری (با پردیس کل در حدود دو میلیون متر مربع)، تاثیر بالا و پژوهش های چند رشته ای (به عنوان مثال، 20 مرکز تحقیقاتی در دانشکده وجود دارد)، و پشتیبانی قوی و اتصالات از فارغ التحصیلان و وقف ما پایه.

SYSBS گواهی رسمی مجوز رسمی AMBA در 23 دریافت فوریه 2010، پوشش تمام برنامه های MBA آن است. SYSBS گواهی رسمی مجوز رسمی EQUIS در 14 ژوئن 2011 دریافت، پوشش تمام برنامه های MBA آن است. رتبه بندی توسط کارآفرین جهانی: برتر چین 3 برای "برنامه MBA با نفوذ ترین" در سال 2012. EMBA می رسد 11th در سال 2012 FT کارشناس ارشد مدیریت 58 رتبه توسط "فایننشال تایمز" 2012 SYSBS گواهی رسمی مجوز رسمی AACSB در جولای 17، 2013 دریافت کرد، تبدیل شدن به اولین مدرسه کسب و کار در جنوب چین و در بخش دوم در سراسر کشور هر سه گواهینامه بین المللی برجسته از AACSB، AMBA EQUIS و به دست آورده اند

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Guangzhou

    Business School Sun Yat-sen University , 510275, Guangzhou

    سوالات