Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Thammasat Business School

Thammasat Business School

Thammasat Business School

مقدمه

دربارهی ما

Thammasat Business School در قلب بانکوک Metropolis واقع شده، به نام "شهر فرشتگان". بانکوک مرکز تجارت و سرمایه گذاری در آسیای جنوب شرقی است. این شهر ترکیبی کامل از سنت تایلندی، فرهنگ و شیوه زندگی مدرن در عصر تکنولوژی است. بازدیدکنندگان از سراسر جهان به شیوه رنگارنگ زندگی ساکنان بانکوک و همچنین میراث تاریخی شهر جذب شده اند. علاوه بر این، شبکه های دانش از سراسر جهان با هم از طریق شبکه های اطلاعاتی پیچیده در این مرکز آموزش عالی تایلند پیوند دارند. افرادی که از همه ی حوزه های زندگی می آیند برای مطالعه و یادگیری چیزی جدید به بانکوک می آیند.

هدف اصلی دانشکده بازرگانی و حسابداری، ارائه برنامه های کارشناسی در زمینه های مختلف کاریابی در تایلند بود. جنبه ای از میراث آن این است که دانشگاه Thammasat یک دانشگاه عمومی است که ساختار اداری، سیاست ها، روش ها و بودجه بندی بیشتر شبیه خدمات مدنی نسبت به موسسه عالی بین المللی قرن بیست و یکم است.

یادگیری در محیط انرژی

Thammasat Business School برنامه های دانشگاهی در هر دو دانشگاه Tha Prachan و Rangsit ارائه می دهد. این برنامه ها در محیطی است که باعث یادگیری فعال می شود. در محوطه Tha Prachan دانش آموزان نزدیک به بخش کسب و کار هستند، زیرا این محوطه در قلب بانکوک واقع شده است. این است که توسط کسب و کار کوچک و بزرگ احاطه شده است. دانشگاه Rangsit در حومه ی شمالی بانکوک واقع شده است. این دانشگاه با حمل و نقل راحت به بانکوک مرکزی متصل است. محوطه دانشگاه Rangsit یک ترکیب بزرگ با طبیعت است. در داخل دانشگاه، خوابگاه ها، مراکز ورزشی و امکانات دانشگاهی مختلف وجود دارد که در نزدیکی موسسه فناوری آسیا (AIT) و پارک علم تایلند واقع شده اند. با هم، این سه سازمان، یک کلاس آموزش عالی با کیفیت عالی با فضای آموزشی عالی ایجاد کردند.

چشم انداز

"رهبر در آموزش ابتکاری در کسب و کار و حسابداری"

مأموریت

برای توسعه مهارت های مدیریتی و روحیه Thammasat برای رهبران، مدیران و کارآفرینان.

ارزش های

دانشگاه Thammasat به عنوان دانشگاه مردم با تعهد قوی به دموکراسی آغاز شد. این Thammasat Business School (TBS) سهام است. مدرسه بر حاکمیت خوب، مسئولیت اجتماعی و رفتار اخلاقی تأکید دارد. TBS به برنامه های نوآورانه ای که ارزش افزوده، پایدار و با اثرات مثبت کسب و کار و اجتماعی را بر عهده دارند، متعهد می شود. فارغ التحصیلان TBS برای استقلال، خلاقیت و تعهد به مدیریت مسئول شناخته شده اند.

77056_Skjermbilde2018-05-27kl.23.22.37.png

EFMD EQUIS و AACSB ACCREDITED

EQUIS به دنبال تعادل بین کیفیت بالای علمی و ارتباط حرفه ای ارائه شده توسط تعامل نزدیک با دنیای شرکت های بزرگ است. بنابراین یک رابط قوی با دنیای کسب و کار، یک نیاز ضروری به عنوان یک پتانسیل تحقیق قوی است. EQUIS اهمیت ویژه ای برای ایجاد یک محیط یادگیری موثر ایجاد می کند که به توسعه مهارت های مدیریتی و کارآفرینی دانش آموزان کمک می کند و احساس مسئولیت جهانی را افزایش می دهد. همچنین برای نوآوری در همه جهات، از جمله برنامه طراحی و آموزش و پرورش، به دنبال آن می باشد. موسساتی که توسط EQUIS معتبر هستند باید نه تنها کیفیت کلی عمومی را در تمام ابعاد فعالیت هایشان نشان دهند، بلکه باید سطح بالایی از بین المللی بودن را نیز نشان دهند. با شرکت هایی که در سراسر جهان استخدام می شوند، با انتخاب دانشجویان تحصیلات خود در خارج از کشور خود، و با مدارس ایجاد اتحاد در سراسر مرزها و قاره ها، نیاز به سرعت در حال رشد است تا آنها بتوانند آن موسسات را در کشورهای دیگر که با کیفیت بالا آموزش در مدیریت بین المللی.

AACSB International- انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB) متخصصان، دانش آموزان و کسب و کار را برای دستیابی به یک هدف مشترک متصل می کند: نسل بعدی رهبران بزرگ.

معروف به بالاترین استانداردهای برتری از سال 1916، AACSB تضمین کیفیت، هوش آموزش کسب و کار و خدمات توسعه حرفه ای را به بیش از 1600 سازمان عضو و بیش از 800 مدرک معتبر کسب و کار در سراسر جهان می دهد.

هنگامی که سازمان های آموزشی، حرفه ای و تجاری به عضویت اتحادیه تجارت تجاری AACSB تبدیل می شوند، آنها بخشی از یک جنبش متحد برای بهبود کیفیت آموزش کسب و کار در سراسر جهان است. AACSB متصل، سهام و الهام بخش نوآوری و کیفیت در سراسر شبکه عضو، و نیز جامعه کسب و کار. استحکام جمعی سازمان بر دیدگاه های گوناگون، یک اندیشه جهانی و تعهد به ایجاد تفاوت استوار است.

مکان ها

  • Bangkok

    Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY 2 Prachan Road, Pranakorn, 10200, Bangkok

  • Rangsit

    Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus) 99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang, 12121, Rangsit

    سوالات