Keystone logo
The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

مقدمه

لیسبون

پیام خوش آمد دین

باعث افتخار و شور و شوق که ما به شما خوش آمد به لیسبون MBA است.

دو مدرسه کسب و کار پیشرو در اروپا - لیسبون MBA یک سرمایه گذاری مشترک بین کاتولیک-لیسبون و نوا SBE است.

این همکاری شامل دو سال اجرایی پاره وقت MBA و MBA تمام وقت بین المللی، در همکاری با معتبر اسلون دانشکده مدیریت MIT.

با توجه به بار مالی 2017 بالا 100 MBA جهانی رتبه بندی، لیسبون MBA بین المللی زمان کامل 20 بهترین برنامه MBA در اروپا است. ما نیز به عنوان MBA 1 در اروپا در دوره تجربه بین المللی، یکی از اولویت های اصلی ما برجسته.

لیسبون MBA اجرایی 52 بهترین MBA اجرایی در اروپا با توجه به 2016 کسب و کار مدارس فایننشال تایمز اروپا رتبه بندی در نظر گرفته شد.

لیسبون MBA یک پلت فرم که در آن دانش آموزان با استعداد، جاه طلب و بلند پرواز از سراسر جهان ممکن است یکدیگر ملاقات کنند و در یادگیری فعال، تعامل با اعضای هیئت علمی شکاف بالا فراهم می کند.

چرا باید به شما در نظر پلت فرم لیسبون MBA به عنوان انتخاب شما برای یک MBA:

  • هر دو برنامه یک بدن هیئت علمی برجسته، آموزش دیده در بهترین مدارس جهان، عمیقا در تحقیقات با کیفیت بالا و در هماهنگی با آخرین تحولات در نظریه و عمل مدیریت درگیر؛
  • هر دو برنامه و گزارشها به پرتغالی بالاترین رتبه بندی در MBA رتبه بندی تایمز مالی هستند.
  • هر دو برنامه به تصویر می کشد یک برنامه درسی نوآورانه، تحریک تجزیه و تحلیل دقیق، استفاده از مهارت های هوش هیجانی، اجتماعی رفتار مسئولانه و دست بر یادگیری. برنامه درسی است که یک پل بین دانشگاه و شرکت های بزرگ جهان، بین تئوری و عمل، بین سود و مردم، بین چپ و نیمکره راست مغز و بین مناطق جغرافیایی جهان است.
  • ما اطمینان حاصل شود روابط قوی با شرکت های بزرگ جهان، با شرکت های بزرگ از نزدیک در اداره امور خود درگیر و حمایت ارائه یک شبکه از کارآموزی و اتصالات.
  • هر دو برنامه در محیط گرم و نرم و در عین حال جهان وطنی از لیسبون زیبا و دلنوازی ارائه شده است. در اینجا دانش آموزان ممکن است کار و لذت بردن در جاهای بسیار کمی در جهان مخلوط کنید.

دانیل Traça - دین نوا SBE و فرانسیسکو ولوسو - دین کاتولیک-لیسبونکسب و کار

مزیت لیسبون MBA

اگر شما با توجه انجام MBA در پرتغال، شما احتمالا مدارس کسب و کار اصلی در کشور پرداخته ام و شما متوجه شدم که کاتولیک و نوا دیگر ارائه برنامه های MBA جداگانه.

اجازه دهید ما به اشتراک گذاری چگونه در آن آغاز شده ... این پروژه در سال 2006 آغاز شد زمانی که مدرسه اسلون MIT مدیریت بازدید پرتغال با هدف ایجاد یک همکاری و راه اندازی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی است. لیسبون MBA در سال 2007 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین کاتولیک-لیسبون و نوا SBE، دو بالا ب-مدارس در پرتغال به دنیا آمد. هر دو تلاش برای رقابت در بازار جهانی، با شروع با ارائه یک برنامه پاره وقت در همان سال پیوسته اند. بعد، در ژانویه 2009، لیسبون MBA بین المللی، با مشارکت MIT اسلون، اولین کلاس خود استقبال می کند.

اینجا چیزی است که شما می توانید از لیسبون MBA دریافت کنید:

که در آن استعداد و بازار را برآورده

لیسبون MBA به شما تبدیل، حرفه ای و شخصی. وقتی که شما دنبال لیسبون MBA به شما خواهد شد بخشی از یک جامعه پویا است که در ساخت یک تاثیر مثبت در جهان از طریق رهبری متفکر و ایده های جدید معتقد است. برنامه های MBA ما برای حرفه ای ها با استعداد که می خواهید را به مرحله بعد در حرفه خود طراحی شده است و ما به شما منجر به جاه طلبی های حرفه ای خود را چرا که ما به موفقیت شما متعهد کمک خواهد کرد.

شما یک برنامه MBA نخبگان عضویت

سرمایه گذاری مشترک ما بین دو مدرسه کسب و کار پیشرو در پرتغال - نوا SBE و کاتولیک-لیسبون - بین المللی به رسمیت شناخته شده و ما بخشی از یک گروه نخبه از مدارس کسب و کار - کمتر از 1٪ در جهان - است که دارای اعتبار سه گانه (AACSB ، EQUIS و AMBA).

بهترین در اروپا 20 - - برنامه لیسبون MBA بین المللی تمام وقت یکی از بهترین برنامه های MBA در اروپا توسط 2016 بار مالی بالا 100 MBA جهانی رتبه بندی در نظر گرفته شد و 1 در سراسر جهان در رده "تجربه بین المللی دوره".

شما متوجه خواهد شد و بخشی از خانواده ما

در لیسبون MBA شما را نمی خواهد "دندانه دار دیگری در دستگاه" - بوتیک منحصر به فرد مفهوم MBA ما طراحی شده است تا تجربه MBA خود را همهجانبه و شخصی.

کلاس ها در لیسبون MBA به منظور به حداکثر رساندن تجربه یادگیری خود را به اندازه، ایجاد یک محیط کلاس درس صمیمی که در آن دانش آموزان می توانند به تعامل با بهترین اساتید و ساخت یک ارتباط عمیق با همکلاسی های همکار، کارکنان MBA و مهمانان ما از شرکت های بزرگ را جهان به کلاس ها و رویدادهای ما.

ما به شما و دانش عملی مربوطه را

کاتولیک-لیسبون و نوا SBE - - برنامه لیسبون MBA در همکاری با دو مدارس کسب و کار در پرتغال ساخته شده و با همکاری مدرسه اسلون MIT مدیریت -، گرد هم آوردن بدن هیئت علمی برجسته، آموزش دیده در بهترین مدارس جهان ، با قوی تیزهوشی دنیای واقعی، ارائه آموزش نوآورانه، کامل و تحول است که شما را برای موفقیت آماده خواهد شد.

شما قادر به تمرین آنچه که شما با پروژه های کسب و کار واقعی یاد بگیرند، زیرا ما معتقدیم دست در رویکرد ما بهترین راه برای به دست آوردن مهارت های تحصیلی جدید است و هنوز به دنیای کسب و کار متصل شود. همچنین شما می خواهد به چند دیدگاه های بین المللی، صنایع گوناگون در معرض و شخصا تشخیص پیشرفت تحول خود را، ایجاد می کند از دانش، تخصص تحلیلی و استدلال انتقادی در طول دوره از این برنامه است.

ما را توسعه رهبری خود را خلاق و شخصی

ما اعتقاد داریم که رهبران باید یک درک عمیق از خود دارند و ما به طور مداوم کار به سمت روش های نوآورانه ترین، خلاق و الهام بخش برای کمک به توسعه مهارت های رهبری است که شما را موفق در حال حاضر و در آینده است. تمرکز و شخصی کلیدی هستند، بنابراین ما از نزدیک با شما کار خواهد کرد برای کمک به شما طرح توسعه حرفه ای خود را توسعه، افزایش خود آگاهی، درک بالقوه خود را و چگونه آن را به دست آورد.

ما شبکه شما را تسهیل

ما اطمینان از لیسبون MBA دارای روابط قوی با شرکتهای بزرگ جهان و آن ارتباطات خارج از حضور سازمان یافته از شرکت به طور مستقیم در برنامه های MBA درگیر است. ما چند جلسه رهبری منحصر به فرد ارائه با مهمانان خارجی، ترویج رویدادی به طور منظم با کارآفرینان و مدیران ارشد از صنایع مختلف، و ایجاد فرصت های شبکه برای تمامی لیسبون MBA ایران - دانشجویان، فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی و کارکنان.

مردم شما را در طول MBA خود را در لیسبون MBA دیدار خواهد کرد نفوذ قوی در زندگی خود را دارند و ما در انتخاب دانش آموزان ما از حرفه ای، علمی و بین المللی پیشینه های گوناگون، مردم که شما را به چالش خواهد و فعال کردن تجارب ارزشمند نظیر به نظیر سرمایه گذاری کند.

از همکاران در کلاس خود، زمان کامل بین المللی و دانش آموزان اجرایی، گسترش دانش آموختگان شبکه ما در سراسر جهان و کار در یک طیف متنوعی از صنایع، به دانشکده ما و روابط شرکت های بزرگ، ما شما را با شبکه ای از ارتباطات تجاری که کمک می کند شما در زندگی حرفه ای خود را پیشبرد.

ما به شما خوش آمد به یک شهرستان بزرگ، برای لذت بردن می شود و توسط الهام

لیسبون شهرستان میزبان برای هر دو برنامه های ما است - اگر شما آن را می دانم، و سپس شما می دانید که چگونه استقبال آن است و اگر اینکار را نکنید، ما شما را به چالش به ما مراجعه!

از ریتم پویا از مرکز شهرستان مدرن به ارتعاش الهام بخش از نشانه های تاریخی ما، لیسبون یک شهرستان پر از انرژی و فرصت های هیجان انگیز، گرد هم آوردن سنت از اروپا، آمریکا، آفریقا و آسیا است. و با بیش از 200 روز از خورشید در هر سال و دقیقه به دور از سواحل زیبا و یکی از بهترین نقاط گشت و گذار در جهان، هیچ جایی دیگر در اروپا مانند لیسبون وجود دارد! در واقع، لیسبون MBA وهله اول برای محل، کیفیت و هزینه مسافرخانه در آخرین بار مالی بررسی MBA جایگزین دست یافته است.هر کجا که به اهداف خود ممکن است شما را، لیسبون محیط مناسب برای شروع به ساختن آینده خود اتفاق می افتد است.

مکان ها

  • Lisbon

    Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

سوالات