Keystone logo
© Eva Dang
The School of Management and Research

The School of Management and Research

The School of Management and Research

مقدمه

دربارهی ما

دانشکده مدیریت و تحقیقات (TSMR) خود را بر تعهد خود به برتری تحسین می کند. این تعهد نشان دهنده ماموریت TSMR ارائه برنامه های با کیفیت بالا برای دانش آموزان، خدمات استثنایی به جوامع و تحقیقات پیشرفته است که سیاست و عمل را اطلاع می دهد. TSMR نیز متعهد به ایجاد مشارکت با انواع جوامع آموزشی، خدماتی و تجاری است تا پیشرفت های پژوهشی و نوآوری را در طیف گسترده ای از حرفه ها و سازمان های اجتماعی گسترش دهد.

TSMR در ترکیبی از برنامه های آموزشی و حرفه ای منحصر به فرد است که افراد را برای طیف وسیعی از نقش ها در صنعت آماده می کند. TSMR نه تنها دانشجویان واجد شرایط را آماده می کند، بلکه متخصصان را در زمینه های هیجان انگیز و باهوش برای مدیریت می کند. ما شما را تشویق می کنیم برنامه های آموزشی دانشگاهی خود را کشف کنید تا بتوانید طیف گسترده ای از امکانات را در اختیار شما قرار دهید.

برنامه های ما توسط چارچوب مفهومی TSMR هدایت می شود، که توسعه دانش آموزان را به عنوان متخصصین Inquirer توصیف می کند. متقاضیان حرفه ای به طور مثبت بر تجارب یادگیری دانش آموزان از طریق درک و کاربرد دانش حرفه ای، فرایندهای آموزشی، زمینه های آموزشی، یادگیری دانش آموزان، مهارت های بین فردی و روابط حرفه ای تاثیر می گذارند. ما بر این باوریم که Inquirer-Professionals بسیار آماده هستند تا با نیازهای هیجان انگیز آموزش و یادگیری امروز علاوه بر برنامه های آکادمیک ما هماهنگ شوند. TSMR همچنین تلاش می کند تا دانشجویان، فارغ التحصیلان و جامعه را در فعالیت های گوناگون مشارکت دهد. به عنوان یک دانش آموز، می توانید در یک مجموعه ای از سازمان های حرفه ای شرکت کنید که دوستی های طولانی مدت را با دانش آموزانی که منافع شما و اشتیاق حرفه ای را به اشتراک می گذارند، فراهم می کند.

ما امیدواریم که شما از مطالعه خود در TSMR لذت ببرید. ما مشتاقانه منتظر فرصتی هستیم که با تعهد ما به برتری به اشتراک بگذاریم.

66458_image1.jpg

ماموریت ما

ماموریت مدرسه مدیریت و تحقیقات لندن برای ارائه فرصت های شناخته شده بین المللی و رقابتی بین المللی برای یادگیری و مشارکت دانشجویان متنوع در محیط دنیای واقعی است. دانشکده مدیریت و تحقیقات لندن به عنوان یک منبع دانش برای مردم، مشارکتی با سایر موسسات آموزشی، سازمان های جامعه، سازمان های دولتی و بخش خصوصی برای خدمت به مناطق که در خدمت و تاثیر جهان است، خدمت می کند.

دیدگاه ما

دانشکده مدیریت تحقیقات لندن (TSMR) تلاش می کند که رهبر دانشگاهی برای نوآوری و کیفیت در تدریس و یادگیری، موقعیت بین المللی و تعهد به ارائه خدمات و خدمات به جوامع و جوامعی که به آن خدمات می دهد، شناخته شود.

ارزش های اصلی ما

TSMR اهداف زیر را به عنوان دیدگاه اصلی ارزش گذاری می کند:

  • یکپارچگی: ما استانداردهای بالایی از شخصیت و صداقت را به عنوان پایه ای که TSMR ایجاد می کند، حفظ می کنیم.
  • تعالی: ما از طریق فرصت هایی برای دستیابی به تدریس، تحقیق، بورس تحصیلی، فعالیت های خلاقانه و خدمات، به دنبال تعالی در جامعه TSMR هستیم.
  • Learning-Centeredness: ما انعطاف پذیری، دانش و مهارت های فکری را با تلفیق تدریس، تحقیق، ارزیابی و یادگیری به منظور ارتقاء بهبود مستمر جامعه علمی ما به ارمغان می آوریم.
  • مرکز دانشجویی: ما متعهد به آموزش، تحقیق و خدمات هستیم تا با نیازهای دانشجویان روبرو شویم. ما آموزش مادام العمر، مسئولیت مدنی و اجتماعی، رهبری و رشد فردی و حرفه ای را تقویت می کنیم.
  • تنوع: ما در همه ابعاد تنوع را درک می کنیم و می دانیم که احترام متقابل به فردیت و ورود همه به موفقیت شخصی و نهادی حیاتی است.
  • خدمات: ما پشتیبانی و تشخیص خدمات در تمام سطوح در TSMR. ما در تلاش برای کمک به TSMR و جهان است.

مکان ها

  • Cardiff

    292 North Road, Cardiff, Wales, CF14 3BN, Cardiff

سوالات