Keystone logo
The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

مقدمه

این Executive MBA در حال دریافت برنامه های کاربردی برای پذیرش پاییز 2022 است. تحصیل در هانوی و HCMC، ویتنام.

دانشگاه هاوایی، کالج تجاری شیدلر، برنامه اجرایی خود را در سطح اول قرار داده است که آموزش، هدایت و آمادگی مدیران ارشد ویتنام را که می خواهند مهارت های رهبری و مدیریت خود را ارتقاء دهند، ارائه می دهد. این به عنوان VEMBA شناخته می شود ( Executive MBA MBA ). VEMBA هانوی اولین گروه خود را در سال 2001 آغاز کرد و در سال 2007 به HCMC گسترش یافت.

وب سایت: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

این برنامه 21 ماهه برنامه اجرایی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در هانوی یا هوشی مین سیتی ویتنام برای حفظ موقعيت مديريت تمام وقت در حين کسب مدرک تحصيلی خود، شرکت کنند. دانش آموزان از یک برنامه درسی یکپارچه و مدرن که رشته های کسب و کار اصلی را با شیوه های جدید کسب و کار از جمله: نوآوری و کارآفرینی، مدیریت فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیکی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ثروت و نام تجاری، ترکیب می کند. تمام کلاسها در ویتنام با تحصیلات تابستانی انتخابی در دانشگاه هاوایی در Manoa در هونولولو، هاوایی، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه، پروژه کسب و کار Practicum است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در مشاوره واقعی زندگی شرکت کنند.

177777_Frame2.jpg

177776_Frame3.jpg

177775_Frame4.jpg

برنامه MBA برای مدیران در ویتنام قبلاً ثابت کرده است که در پیشبرد مشاغل بسیاری از فارغ التحصیلان در 21 سال گذشته در ویتنام بسیار موفق بوده است. با بیش از 900 فارغ التحصیل مشاغل کلیدی در تمام بخش های اقتصادی در ویتنام و سراسر جهان، MBA برای مدیران در ویتنام یکی از با ارزش ترین شبکه های تجاری را ارائه می دهد.

بنابراین، با درجه خود از دانشگاه هاوایی، فارغ التحصیلان MBA برای مدیران در ویتنام می توانند نشان دهند که اعتماد به نفس و مهارت های خود را برای رقابت برای مقامات اجرایی بالا، نه تنها در ویتنام، بلکه در هر نقطه از جهان، نشان می دهند.

این تنها برنامه معتبر AACSB ارائه شده در ویتنام است. AACSB در سال 1916 در ایالات متحده تاسیس شد تا اعتباربخشی را به مدارس تجاری بدهد. اعضای بنیانگذار آن عبارتند از دانشگاه کلمبیا، دانشگاه کرنل، دانشگاه هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه ایلینوی، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه ییل و دیگر دانشگاههای معتبر ایالات متحده. شناخته شده است که کمتر از 5 درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان این اعتبارنامه نخبگان را حفظ می کنند. همه اعضای انجمن معتبر نیستند.

دو محل آموزش در ویتنام هانوی و شهر هوشی مین هستند . شما همچنین می توانید دو دوره تابستانی در هونولولو ، هاوایی، ایالات متحده آمریکا مطالعه کنید.

پردیس هانوی: مجموعه 312 ، طبقه 3 ، مرکز اداری ، برج C ، N04 - مجتمع UDIC ، خیابان Hoang Dao Thuy ، هانوی ، ویتنام

تلفن: +84 24 7304 2688

خط تلفن: +84 947 552 688

ایمیل: [email protected]

پردیس HCMC: طبقه 2، خیابان پاستور 235، منطقه 3، HCMC، ویتنام

تلفن: +84 28 3933 3033

خط تلفن: +84 918 515 301

ایمیل: [email protected]

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Hanoi

    Hanoi, ویتنام

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City, ویتنام

    سوالات