We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

مقدمه

این دانشگاه مرکز شرق میانه منچستر در دبی پارک دانش در سال 2006 افتتاح شد و بیش از 2000 دانش آموزان MBA پاره وقت حمایت کرده است. این بزرگترین و سریع ترین رشد مرکز در شبکه بین المللی دانشگاه است.

مدرسه کسب و کار از دانشگاه منچستر یکی از بالا رتبه مدارس کسب و کار در جهان و است دانشگاه مرکز شرق میانه منچستر در دبی بزرگترین و سریع ترین رشد مرکز اجرایی در شبکه بین المللی دانشگاه است، با داشتن پشتیبانی ارائه برای بیش از 2000 جهانی دانشجویان MBA پاره وقت در سراسر منطقه است.

مدرسه کسب و کار همچنین دارای یک جامعه منطقه ای در اطراف 2500 فارغ التحصیلان و به طور فعال کار می کند برای ایجاد فرصت های شبکه های حرفه ای برای کمک به غنی سازی جامعه کسب و کار گسترده تر است.

در شرق میانه، دانشگاه منچستر ارائه می دهد در سطح جهانی پاره وقت MBA خود را برای کار حرفه ای با تجربه، در علاوه بر این به طیف وسیعی از کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی و پروژه های تحقیقاتی و مشاوره توسط اعضای هیات علمی دانشگاه منجر شد.

دانشگاه کار می کند در طیف وسیعی از همکاری با نهادهای حرفه ای مانند CIMA، ACCA، IMA و PMI، و همچنین سازمان های بریتانیا از جمله UKTI، بریتیش گروه کسب و کار و مراکز بریتانیا برای کسب و کار. علاوه بر این، دانشگاه منچستر طیف وسیعی از مشارکت با سازمان های بخش دولتی و خصوصی از طریق برنامه استراتژیک استعداد همکاری خود را جعلی است.

در کنار برنامه های علمی آن دانشگاه منچستر میزبان مستر پوشش طیف وسیعی از موضوعات مربوط به کسب و کار، به عنوان بخشی از «مهمان بلندگو سری" آن، توسط اعضای هیات علمی بالا، رایگان و برای عموم آزاد است.

مدرسه کسب و کار از دانشگاه منچستر بر روی تحقیق برای اولین بار در منطقه به خلاقیت و نوآوری در شورای همکاری خلیج فارس آغاز کرده است، به علامت 10 سالگرد شرق میانه مرکز در سال 2016.

منطقه رشد اقتصادی

دبی و منطقه همچنان به صورت یک منطقه از رشد اقتصادی، با زیرساخت های جامد کسب و کار، محیط کسب و کار سالم و در حال توسعه، زمینه رشد و توسعه مهارت های است که توسط دولت حمایت می شد، و کسب و کار است که با چالش های حفظ رشد اقتصادی روبرو هستند از طریق یک دوره از تغییرات اقتصادی.

رابرت-باک-87041

شهرستان پویا و پر جنب و جوش

سهام دبی شباهت های بسیاری با منچستر؛ هر دو شهرستانها پویا و پر جنب و جوش است که خود را برای ایجاد یک تاثیر عمده ای بر جهان را دگرگون کرده است. منچستر در قلب اولین انقلاب صنعتی بود و هنوز هم امروز یک مرکز پژوهش، نوآوری و یادگیری؛ و دبی است در خط مقدم از موج جدیدی از قرن 21، اقتصاد مبتنی بر دانش است.

امکانات آموزشی اجرایی

مرکز شرق میانه، مستقر در بلوک 2B در مرکز دانش، دبی پارک دانش، ارائه می دهد مطالعه، کتابخانه و کلاس درس امکانات برای دانش آموزان و استادان مهمان از دانشگاه منچستر، و همچنین است فضای اداری برای تیم دانشگاه های منطقه منچستر، که مختصات و پشتیبانی از تمام فعالیت های دانشجویی، جمله کارگاه های آموزشی بسیار تعاملی و فشرده انجام شده توسط استادان مهمان از دانشگاه. توسعه های اخیر در مرکز نیز افزایش یافته است طیف وسیعی از امکانات موجود برای دانش آموزان است.

فارغ التحصیلان و دانش آموختگان ما

ما خوشحال هستیم که به فارغ التحصیلان MBA از منطقه شرق میانه است. از آنجا که دسته اول ما در سال 2009 فارغ التحصیل شد آنها دانشگاه منچستر انجمن فارغ التحصیلان شرق میانه راه اندازی کرده اند.

29 فوریه: جلسه اطلاع رسانی آموزش اجرایی

این جلسه آنلاین دوره های آموزشی آتی اجرایی در منچستر انگلستان را برجسته می کند، نحوه ثبت نام در دوره ها را توضیح می دهیم.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Dubai

    The University of Manchester Middle East Centre Office F116 , Block 2B, Dubai Knowledge Park, PO Box 502907, , Dubai

    سوالات