Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

مقدمه

که ما که هستیم؟

این موسسه توسط گروهی از مربیان جهانی با تجربه در سراسر جهان ساخته شده است. پس از مشاهده تغییرات مداوم دنیای کسب و کار و علت اصلی آموزش سنتی، تصمیم گرفتیم که عمل کنیم. این نهاد طراحی شده است و توسط مدرسان پرشور با تجربیات از دانشگاه های برتر جهان مانند دانشگاه استنفورد و پیک در ایالات متحده، دانشگاه لیورپول و مدرسه کسب و کار و سرمایه گذاری لندن در انگلستان، دانشگاه بین المللی کسب و کار و اقتصاد و دانشگاه پکن در چین، مدرسه کسب و کار تحصیلات تکمیلی گرنوبل در فرانسه، دانشگاه U21 جهانی در سنگاپور، دانشگاه مطالعات حرفه ای در غنا، دانشگاه Chulalongkorn در تایلند و بسیاری از موسسات عالی دیگر در مناطق مربوطه.


تکامل جامع انسانی

موسسه آموزش عالی تربیت معلم

ما سفر آموزشی خود را با یک برنامه توسعه فردی ادغام می کنیم. این شروع از ثبت اولیه آموزنده در موسسه ما است و به طور مداوم از طریق هر ماژول توسعه می یابد. برخی از پیشرفت های آگاهانه شامل هوش هیجانی، اعتماد به نفس و توانایی های نوآوری هستند. قبل از شروع یک ماژول، قبل از رفتن به کلاس اول، استادان شما نیازهای فردی خود را در فرآیند یادگیری ادغام می کنند. شما هرگز به عنوان یک فرد ناشناخته که بخشی از یک لیست از دانش آموزان است شروع نمی کنید. سیستم یکپارچه توسعه انفرادی منحصر به فرد، سرعت حرکت توسعه شما را تسریع می کند، همانطور که از طریق هر ماژول پیشرفت می کنید.

در مقابل.

دانشگاه های دیگر

توسعه یکپارچه دانش آموزان در اکثر دانشگاه ها، توسعه ی کل نگرانه ای نیست. استادان هر مدول را با دیدن دانش آموزان به عنوان یک "خالص" ، بدون اطلاع از نیازهای هر یک از نیازهای انسانی و یا اهداف هر دانش آموز شروع می کنند. توسعه شما معمولا از "0" با هر ترم شروع می شود.


مقالات و نشریات

مهارت های مناسب را به صورت موثر توسعه دهید
چگونه می توان از توان بالقوه خود فراتر رفت؟
سه راه برای دستیابی به وفاداری کارکنان و نگه داشتن کاراکترهای برتر شما از ترک

مکان ها

  • Mosta

    Transcontinental Institution of Higher Education 145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta, , Mosta

برنامه ها

سوالات