Keystone logo
© Penn State Great Valley
UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

مقدمه

مدیران ارشد صنعت به طور مداوم ورودی مدرسه Merage را در مورد چگونگی تغییر صنایع مربوطه خود از طریق تأثیر فناوری ارائه می دهند. برنامه های درسی تغییر یافته ما منعکس کننده نیازهای کسب و کار جدید در دنیای معاصر است، با تمرکز بر ایده های عملی و ایجاد مجموعه جدیدی از شایستگی ها متناسب با عصر دیجیتال. مهارت‌های تصمیم‌گیری مبتنی بر تجربه در برنامه درسی ادغام می‌شوند و تصمیم‌گیری مبتنی بر داده در خط مقدم است. مؤلفه‌های یادگیری تجربی همچنان به ارائه آموزش در دنیای واقعی ادامه می‌دهند و به تیم‌هایی از دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا خود را در پروژه‌های ارزشمند با شرکت‌های منطقه غوطه‌ور کنند.

مدرسه Merage که در قلب «ساحل فناوری» در اورنج کانتی قرار دارد، توسط شبکه‌ای از کسب‌وکارهای پیشرفته در اکوسیستم در حال تحولی از شرکت‌های فناوری از جمله آمازون، گوگل و وسترن دیجیتال، به‌علاوه شرکت‌های دارای دانش دیجیتال از جمله Capital Group احاطه شده است. دیزنی، اکسپرین، هیوندای، پاسیفیک لایف و تاکو بل. در این محیط است که مدرسه Merage دانش‌آموزان را برای نیروهای مخرب فناوری که به عنوان رهبران تجاری آینده با آنها مواجه خواهند شد، آماده می‌کند.

طرح استراتژیک

چابکی کلید بقا در اقتصاد جهانی ما است که به سرعت در حال تغییر است. مدرسه کسب‌وکار پل مراژ رهبران را با مهارت‌های مهم تجاری و رهبری مورد نیاز برای موفقیت از طریق برنامه‌هایی که به طور مداوم برای رسیدگی به فرصت‌ها و چالش‌های اجتماعی، فناوری و اقتصادی در حال تغییر در دنیای دیجیتالی ما سازگار می‌شوند، توسعه داده و مجهز می‌کند. ما سه برنامه MBA پویا، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای، کارشناسی ارشد مالی، کارشناسی ارشد نوآوری و کارآفرینی، کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار، کارشناسی ارشد در مدیریت بیوتکنولوژی، کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی، دکترا، و مدارک کسب و کار در مقطع کارشناسی ارائه می دهیم که بر خلاقیت و انتقاد تمرکز دارند. مهارت‌های تفکر، تصمیم‌گیری استراتژیک، رهبری، نوآوری و همکاری از طریق تجربیات در کلاس و محل با مشکلات کسب‌وکار در دنیای واقعی. در حالی که مدرسه Merage نسبتاً جوان است (تاسیس در سال 1965)، به سرعت در میان 5٪ برتر تمام برنامه های معتبر AACSB از طریق جذب دانش آموزان استثنایی، اساتید در سطح جهانی، یک شبکه قوی فارغ التحصیلان و روابط نزدیک با هر دو قرار گرفت. مدیران تجاری فردی و شرکت های جهانی. ما نقاط قوت آکادمیک، تنوع و بهترین سنت‌های دانشگاه کالیفرنیا را با روحیه کارآفرینانه و پیشرو اورنج کانتی در قلب ساحل فناوری کالیفرنیای جنوبی ترکیب می‌کنیم.

چشم انداز

پیشرو بودن در آموزش و پژوهش در میان مدارس تجاری برجسته در سطح جهان.

مأموریت

رهبران تحول آفرین رقابتی جهانی را در جامعه ای متنوع، مشارکتی و دانشجو محور که در آن برتری آکادمیک و کاربرد عملی با هم ادغام می شوند، توسعه دهید.

هویت استراتژیک ما

ما یک مدرسه کسب و کار هستیم که متعهد به خدمت به دانش آموزان، فارغ التحصیلان، شرکای تجاری و جوامع دانشگاهی هستیم. ما با هم یک هویت استراتژیک اصلی مشترک داریم.

  • ما کی هستیم: ما جاه طلب هستیم. ما از نظر فکری گرسنه ایم. ما فراخوانی برای ارائه تعالی آموزشی داریم که به تنوع، همکاری، فراگیری و احترام بها می دهد. ما هم سنت آکادمیک دانشگاه کالیفرنیا و هم روحیه نوآورانه خود را به عنوان یکی از جوانترین پردیس های آن جشن می گیریم.
  • آنچه انجام می دهیم: ما رهبری فکری را ارائه می دهیم و متخصصانی را آموزش می دهیم که برای یک عمر ارزش ایجاد کنند - برای آینده تجارت و جامعه، در سطح محلی، ملی و جهانی.
  • کجا انجامش می دهیم: ما قلب جامعه تجاری اورنج کانتی، کالیفرنیا هستیم. یک اکوسیستم پر جنب و جوش با دسترسی جهانی. به این ترتیب، ما موقعیت منحصر به فردی برای جذب دانش پژوهان، دانشجویان و شرکای داخلی و بین المللی داریم.
  • چگونه این کار را انجام می دهیم: ما همکاری بین دانشجویان، اساتید، دانشگاه و جامعه را تقویت می کنیم. ما با فراهم کردن دسترسی و رشد در برنامه‌ها، اساتید و کارکنان خود برتر هستیم. ما به صورت عملیاتی نوآوری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است مرتبط و مقرون به صرفه هستیم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Irvine

    Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

    سوالات