Keystone logo
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

مقدمه

به GPS، یک جامعه جهانی حقیقی اختصاص داده شده به پیشرفت دانش از طریق آموزش، پژوهش و تعامل خوش آمدید.

مدرسه بین المللی برای تخصص خود را در اقیانوس آرام آمریکا و به رسمیت شناخته آسیا و ما به دنبال به خانه دانشجویان، فارغ التحصیلان، علما و رهبران از سراسر جهان که ارزش مقابله با چالش های جهانی و اقیانوس آرام با تجزیه و تحلیل دقیق و شور و شوق برای حل مسئله.

اهرم محل غرب ساحل و برنامه های مشهور UC سن دیگو در علم و فن آوری، GPS توسعه ابزار تحلیلی جدید با کاربردهای عملی، در حالی که با دقت آموزش نسل بعدی رهبران جهانی. ما جاسازی در برنامه درسی ما روش برای طراحی، تست، ارزیابی و اصلاح راه حل برای جوامع جهانی در قرن 21، آموزش در مورد پرسش های بزرگ رو به جهان و دانش آموزان ما آماده برای شناسایی نتایج به احتمال زیاد به کار پیشرفته. فارغ التحصیلان ما موقعیت های رهبری در کسب و کار، دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در بیش از 80 کشور در سراسر جهان را به عهده گرفت.

ما که هستیم

ما یک جامعه جهانی واقعی اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و شرکای اجتماعی اختصاص داده شده به پیشرفت دانش از طریق آموزش و پژوهش - همه با یک چشم و در ایجاد یک جامعه اقیانوس آرام است. مدرسه در شهرت و موفقیت های UC سن دیگو و دانشگاه کالیفرنیا سیستم لنگر انداخته است. ما از افرادی که در تلاش برای حفظ جو عدالت، همکاری و حرفه ای است که در اصول اخلاقی ما تجسم هدایت شده است. علاوه بر این، ما معتقدیم که تنوع، عدالت و گنجاندن مواد ضروری برتری آکادمیک هستند.

.

دانشکده

دسترسی دانش آموزان بی بدیل به دانشکده های مشهور بین المللی که ادغام بورس تحصیلی دقیق با شور و شوق برای آموزش و مشارکت فعال در داخل و خارج از کلاس درس است. آنها رهبران در تحقیقات اعم از رزولوشن به جنگ داخلی به پیامدهای تغییر الگوی تجارت بین المللی است. از سیاست های داخلی به امور مالی و کسب و کار در کشورهای اقیانوس آرام؛ و از سیاست خارجی چین به ارزیابی مبارزه با فقر، بهداشت عمومی و برنامه های زیست محیطی در کشورهای در حال توسعه. اطلاعات بیشتر در مورد دامنه و عمق از منافع پژوهش های گسترده خود را امروز یاد بگیرند.

تعهد به حقوق صاحبان سهام، تنوع و شمول

حقوق صاحبان سهام، تنوع و گنجاندن هستند ویژگی های تعریف از مدرسه، UC سن دیگو و کل دانشگاه کالیفرنیا سیستم. آنها عناصر حیاتی به یک محیط سازنده و نوآوری هستند، و ما همه آنها را به عنوان منابع قدرت را در آغوش.

تفاوت ما - از نژاد، ملیت، قومیت، جنسیت، مذهب، گرایش جنسی، هویت جنسی، سن، وضعیت اقتصادی، توانایی، تجربه و بیشتر - افزایش توانایی ما برای رسیدن به هدف اصلی ما از خدمات عمومی، آموزش و پژوهش. ما اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان از همه پس زمینه استقبال و می خواهید همه به احساس احترام و ارزش دارد.

علاوه بر این، UC سن دیگو دارای منابع استخدام و حفظ جمعیت در طول تاریخ محروم حمایت، تعمیق درک و به چالش کشیدن تصورات غلط اطراف تنوع، و توسعه رهبران فعال که برای گنجاندن حمایت کند.

دانش آموزان اختصاص داده شده به ورود

دیدار دو گروه دانش آموز تازه شکل گرفته در مدرسه اختصاص داده شده به شمول است. علاوه بر این، توسط سازمان امور دانشجویی بین المللی اقیانوس آرام (PIASO) منجر شد، چند منطقه ای و حرفه ای گروه های دانشجویی متمرکز دیگر است که غنی سازی آب و هوا محوطه دانشگاه وجود دارد.

QuIRPS

ماموریت QuIRPS است که برای پرورش جامعه در میان عجیب و غریب و غیر عجیب و غریب اعضای مکتب و افزایش آگاهی از چالش های منحصر به فرد در سراسر جهان با آن مواجه هستند لزبین، همجنسگرا، دوجنسگرا، تراجنسی و عجیب و غریب مردم، و همچنین به عنوان توسعه حرفه ای برای دانش آموزان عجیب و غریب و متحدان.

زنان جهانی رفتن

ماموریت زنان جهانی رفتن است برای افزایش آگاهی و توسعه زنان در نقش رهبری در آینده در عرصه حرفه ای و دانشگاهی بین المللی است. آنها فرصت برای دانشجویان، استادان، کارکنان و بیشتر جامعه سن دیگو برای تبادل در گفتمان که مسائل زنان را ترویج در سطح جهانی ارائه می دهد.

شما خوش آمدید برای تماس با ما به طور مستقیم از طریق تلفن (858-534-5914) یا ایمیل ([email protected])

مکان ها

  • 9500 Gilman Dr. #0519 , 92093, San Diego

سوالات