Keystone logo
UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

مقدمه

UCD Michael Smurfit Graduate Business School ، مرکز تحقیقات و تجارت برجسته ایرلند است. ما طیف گسترده ای از برنامه های کسب و کار تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهیم که دانشجویان را قادر می سازد رهبران تجارت آینده شوند.

موفقیت ما به یک تعهد بی دریغ به تعالی بر می گردد. ما یکی از کمتر از 90 مدرسه در سراسر جهان هستیم که از سازمان های اعتباربخشی ایالات متحده ، اروپا و انگلیس دارای اعتبار سه گانه هستیم.

ما که هستیم

موفقیت UCD Smurfit School به یک تعهد بی دریغ به تعالی نسبت داده می شود. ما در سطح جهانی رتبه بندی شده و دارای اعتبار معتبر سه گانه از نهادهای معتبر ایالات متحده ، اروپا و انگلیس هستیم.

یکی از ارکان شهرت ما به عنوان یکی از برجسته ترین دانشکده های تجارت در جهان ، کیفیت و تخصص دانشکده ماست. در مدرسه UCD Smurfit ، ما دانشگاهیان برجسته را از سراسر جهان جذب می کنیم ، محیط آموزشی و پژوهشی متنوع و تحریک کننده ایجاد می کنیم. ما بهترین ترکیب دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان حرفه ای را داریم که به تخیل شما الهام می گیرند و خلاقیت شما را به بهترین شکل ممکن تحریک می کنند.

چرا اسمورفیت؟

UCD Michael Smurfit Graduate Business School یک جامعه آموزشی و پژوهشی پویا است که شامل دانشگاهیان ، کارمندان و دانشجویان مشهور جهان از سراسر جهان است که به سرمایه تجاری پر جنب و جوش ایرلند در دوبلین کمک می کنند. از تأثیرگذاری بر سیاست تجارت بین الملل تا ایجاد الگوریتم های نوآورانه برای ایمن تر کردن بانکداری روزمره ، دانشکده و محققان ما در خط مقدم نوآوری در تجارت هستند.

یکی از فاکتورهای کلیدی که باید هنگام تحقیق در مورد یک دانشکده بازرگانی فارغ التحصیل مورد توجه قرار گیرد ، کیفیت است. کیفیت در مدرسه UCD Smurfit از طریق زمینه هایی مانند اعتبار سنجی ، رتبه بندی بین المللی ، اشتغال فارغ التحصیلان ، اعضای هیئت علمی ، تحقیقات ، فارغ التحصیلان و مجموعه دانشجویی ما اثبات می شود. ما دانش آموزان با بالاترین کیفیت را از سراسر جهان جذب می کنیم که هسته اصلی جامعه ما را تشکیل می دهند و سفر آموزشی هیجان انگیز را در مدرسه UCD Smurfit پایه ریزی می کنند.

دارای رتبه جهانی

برنامه های ما به طور مداوم در لیست 100 برتر جهان توسط Financial Times و The Economist Intelligence Unit قرار می گیرند. این رتبه بندی ما را در برابر مدارس عالی تجارت جهان معیار قرار می دهد و به شهرت بین المللی برجسته ای در میان دانشگاهیان ، کارفرمایان و رهبران تجارت کمک می کند.

سهم اعتبار

ما تنها مدرسه تجارت در ایرلند و یکی از گروههای نخبه مدارس در سراسر جهان هستیم که تاج اعتبار سه گانه را از سه مرکز عالی تجارت و عالی - AACSB (ایالات متحده) ، AMBA (انگلیس) و EQUIS (اروپا) برگزار می کنیم. کمتر از 1٪ مدارس بازرگانی در سراسر جهان دارای اعتبار سه گانه هستند. اعتبارنامه های ما سیگنال کیفیت از همتایان مستقل بین المللی است و تضمینی برای دریافت مدرک با کیفیت و معتبر بین المللی توسط دانشجویان است.

برتری علمی

یکی از ارکان شهرت ما کیفیت و تخصص دانشکده 100 نفره ما است که متشکل از متخصصان برجسته آموزش در موضوعات شامل رشته های اصلی تجارت و مدیریت است که از سراسر جهان استخدام شده اند. صدای تأثیرگذار و تخصص آنها مورد تقاضا است و اعضای هیئت علمی ما مرتباً به رسانه های ملی و بین المللی کمک می کنند. آنها رهبران بین المللی هستند که 20٪ از اعضای هیات علمی ما در مجلات FT50 و 10٪ از آنها 3x یا بیشتر در مجلات FT50 منتشر شده اند. علاوه بر این ، در حالی که 30٪ از اعضای هیئت علمی ما زن هستند ، آنها مسئول 65٪ از کل انتشارات هستند.

مردم ما

با یک گروه متنوع بیش از 1100 دانشجو از بیش از 70 کشور جهان ، ما به دانشجویان خود فرصت همکاری و یادگیری از بهترین و درخشان ترین افراد از سراسر جهان را ارائه می دهیم. کارکنان اختصاصی ما با اطمینان و پشتیبانی دانش آموزان از سفر غنی و رضایت بخش آنها پشتیبانی و راهنمایی می کنند.

شبکه فارغ التحصیلان جهانی

تلاش های نامزدی منجر به ایجاد یکی از برترین انجمن های فارغ التحصیلان مدرسه تجارت جهان با بیش از 98،000 متخصص در سراسر جهان ، در بیش از 40 فصل بین المللی شده است که به طور فعال با دانشجویان و برنامه های ما درگیر هستند. بسیاری از فارغ التحصیلان ما نه تنها در جامعه خود بلکه در سرتاسر جهان در شرکت های برتر جهان رهبران تجاری هستند. فارغ التحصیلان ما از طیف وسیعی از منابع و پشتیبانی تیم اختصاصی فارغ التحصیلان ما بهره مند می شوند و این فرصت را دارند که شبکه جهانی خود را با سایر فارغ التحصیلان و جامعه تجارت گسترده تر بسازند.

تاثیر شغلی

فارغ التحصیلان ما تقاضای زیادی دارند ، بطور متوسط 84٪ دانشجویان کارشناسی ارشد ما در مدت 6 ماه از فارغ التحصیلی شاغل هستند (منبع: اولین گزارش مقصد) و 86٪ فارغ التحصیلان MBA تمام وقت ما در 3 ماه فارغ التحصیلی شاغل هستند. (منبع: FT Global MBA Ranking 2020). فارغ التحصیلان برنامه MBA طی سه سال پس از اتمام دوره MBA شاهد افزایش متوسط 68 درصدی حقوق خود بودند (منبع: FT Global MBA Ranking 2020).

پردیس زیبای ما

در کنار روستای ساحلی بلکراک ، مدرسه UCD Smurfit در کمتر از 10 کیلومتری جنوب مرکز شهر دوبلین واقع شده است. دانشگاه بی نظیر و زیبا ما امکانات درجه یک را برای دانشجویان ما برای مطالعه ، استراحت و معاشرت در محیط یک املاک با شکوه دوره ارائه می دهد.

دامنه برنامه ها

ما به عنوان مدرسه تجارت و مرکز تحقیقات برجسته ایرلند ، یک MBA با رتبه جهانی ، طیف گسترده ای از استادان حرفه ای کسب و کار ، یک برنامه دکترای برجسته و مجموعه ای از برنامه های توسعه اجرایی بین المللی را ارائه می دهیم. ما دائماً برنامه های خود را ارزیابی می کنیم تا نیازهای جهانی که به سرعت در حال تغییر است برآورده کنیم.

آموزش دادن و یادگیری

ما در تلاشیم تا به دانش آموزان خود آموزش جامع بدهیم و در آنها اشتیاق به یادگیری و ایجاد ، س toال و استدلال ، نوآوری و کمک به جامعه در همه سطوح ایجاد کنیم. ما متفکران و متفکران آگاه ، چابک ، انتقادی و اخلاقی را پرورش می دهیم و از طریق طیف متنوعی از برنامه ها ، آموزش و تحقیقات ، فرصت هایی را برای یادگیری از منظرهای گوناگون ایجاد می کنیم. با این کار ما می توانیم یادگیری تحول آفرین را برای دانش آموزان خود فراهم کنیم.

تمرکز جهانی و تنوع بین المللی

عضو شبکه جهانی مدیریت پیشرفته (GNAM) از 30 مدرسه تجارت از جمله Yale ، INSEAD و LSE ، مدرسه UCD Smurfit یک دیدگاه جهانی منحصر به فرد به دانشجویان ارائه می دهد. تقریباً 50٪ دانش آموزان ما بین المللی هستند و بیش از 70 کشور را در سراسر جهان نمایندگی می کنند ، و یک بعد مهم فرهنگی مهم را به زندگی و یادگیری در مدرسه UCD Smurfit اضافه می کنند.

دوبلین، ایرلند

ایرلند یک اقتصاد باز و جهانی است. جمعیت انگلیسی زبان ، دوستانه و تحصیل کرده ما شرکت های جهانی را در زمینه ICT ، رسانه های اجتماعی ، داروسازی و دارایی جذب کرده است ، از جمله شرکت هایی مانند Google ، Facebook ، Intel ، Apple و Microsoft که با ما همکاری می کنند و فارغ التحصیلان ما را استخدام می کنند. ما مفتخریم که یکی از بهترین سیستمهای آموزشی در جهان را داریم و از نظر کیفیت علمی دارای شهرت بین المللی هستیم.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

رسالت و چشم انداز ما

چشم انداز UCD که در سطح محلی ، ملی و بین المللی بسیار درگیر است ، شناخته شده در سراسر جهان به عنوان دانشگاه جهانی ایرلند است. از نظر طیف گسترده ای از رشته ها ، از نظر دسترسی و تأثیر تحقیقات و نوآوری ها ، از لحاظ تجربه آموزشی جامع ، از تنوع جامعه و تعامل ما با تمام بخشهای جامعه و با تمام مناطق جهان.

ماموریت ما: آموزش ، پشتیبانی و الهام بخشیدن

  • برای حمایت از توسعه جامعه ایرلند و بین المللی با آموزش رهبران آینده تجاری با بالاترین کیفیت استانداردهای بین المللی.
  • برای الهام بخشیدن و تسهیل دانشجویان برای دستیابی به پتانسیل کامل خود و به حداکثر رساندن سهم مثبت آنها در تجارت و جامعه ، چه در ایرلند و چه در سطح جهانی.
  • برای کمک به تجارت با ارائه تحقیقات نوآورانه و تأثیرگذار ، به خدمات بهتر جهانی در سطح جهانی کمک کند.

چشم انداز ما - آینده ای در صحنه جهانی

  • به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه آموزش و تحقیقات بازرگانی ، ارائه مداوم بالاترین استانداردهای بین المللی کیفیت و شناخته شدن به عنوان یکی از 50 آموزشگاه برتر تجارت جهان
  • برای برتری و نوآوری با یک ویژگی برجسته بین المللی در زمینه های مربوط به جهانی مانند تجارت دیجیتال و آینده خدمات مالی.
  • تعریف مجدد مداوم نحوه یادگیری و یادگیری تجارت برای الهام بخشیدن به نسل بعدی رهبران در جهان و برای جهانیان.

رتبه بندی و اعتبار

مدرسه UCD Smurfit تنها مدرسه تجارت در ایرلند و یکی از گروه های نخبه مدارس در سراسر جهان است که "تاج سه گانه" اعتبار سنجی را از سه مرکز عالی تجارت و تجارت ، EQU IS ، AACSB و AMBA برگزار می کند. طی پانزده سال گذشته ، برنامه های ما به طور مداوم توسط رتبه برتر معتبر جهانی رتبه بندی می شوند.

رتبه بندی و اعتبار ما شواهدی از کیفیت است و ما را در برابر بهترین مدارس بازرگانی در جهان معیار قرار می دهد.

مکان ها

  • Blackrock

    Carysfort Avenue, , Blackrock

برنامه ها

سوالات