Keystone logo
Universidad Europea

Universidad Europea

Universidad Europea

مقدمه

Universidad Europea که در سال 1995 تاسیس شد ، در کل 4 دانشگاه خود در اسپانیا 17000 دانشجو دارد. 30٪ دانشجویان بین المللی هستند ، با تعداد متوسط بالای دانشجویان بین المللی در کالج دانشجویی ما ، جو چندفرهنگی را تجربه خواهید کرد. ما بیش از 300 توافق نامه داریم و شما می توانید در یک دانشگاه بین المللی معتبر در سراسر جهان در یک مبادله بین المللی شرکت کنید. در اینجا بیشتر بیاموزید

89٪ دانشجویان ما طی یک سال از فارغ التحصیلی شاغل هستند.

مأموریت

برای ارائه دانش آموزان خود به آموزش جامع، آموزش رهبران و متخصصانی که آماده پاسخگویی به نیازهای یک جهان جهانی هستند، برای کمک به ارزش در حرفه و پیشرفت اجتماعی از طریق یک رویه کارآفرینی و تعهد اجتماعی. برای تولید و انتقال دانش از طریق تحقیقات کاربردی، همچنین به پیشرفت و موقعیت خود در زمینه پیشرفت فنی و فکری کمک می کند.

چشم انداز

در Universidad Europea ما برتری تحصیلی را یکی از ستون های استراتژی ما می دانیم. بنابراین، مدل آموزشی ما اصول منطقه آموزش عالی اروپا را بر مبنای یادگیری جامع فردی پذیرفته است. در این مدل، استاد یک مربی و همچنین یک مشاور است که در سراسر زندگی دانشگاه خود از دانش آموز حمایت می کند. از سوی دیگر، دانش آموز، سفر آموزشی خود را در حال توسعه، دانش، مهارت ها، مهارت ها و ارزش های مورد نیاز جامعه را در حال حاضر نقشه می کند.

ارزش های

 • همکاری: ما مهر تاییدیه ای را که برای روحیه کارآفرینی ما ایجاد شده است، می گذاریم: ما متعهد و بی رحمانه هستیم، و دانش آموز را در خط مقدم قرار می دهیم. ما با همکاری و همکاری برای اجرای بهترین روش ها در موسسه ما همکاری می کنیم.
 • بین المللی: به عنوان اعضای شبکه غرفه ما یک حرفه و دامنه جهانی، در حالی که حفظ ریشه های محلی قوی است. ما منابع بین المللی برای حمایت و تقویت آموزش های محلی ارائه می دهیم. قدر و نفوذ شبکه غرفه ما را قادر می سازد تا حرفه ای و دانش آموزان ما را با امکانات عالی ارائه دهیم. ما یک سازمان فراگیر و چند فرهنگی هستیم که ارزش تنوع و احترام به همه دیدگاه ها و ویژگی های فرهنگی دارد.
 • تحلیلی: ما پیاده سازی یک روند خود ارزیابی دقیق برای دائما افزایش اطلاعات و دانش ما به منظور بهبود عملکرد ما. این رویکرد انعکاسی، بر مبنای تجزیه و تحلیل داده ها، ما را از دیگر مؤسسات جدا می کند.
 • قابل اعتماد: اگر ما بخواهیم "برای خیر" اینجا باشیم، باید اعتماد دانش آموزان و خانواده های آنها، کارفرمایان و جوامع که در آن فعالیت می کنیم، به دست آوریم. تمام سطوح سازمان ما با بیشترین تقاضا مطابقت دارند. ما با یکپارچگی کار می کنیم و مسئولیت کامل اعمالمان را بر عهده می گیریم.
 • Audacious: ما کارآفرین هستیم؛ ما تلاش می کنیم که بی رحمانه باشیم و مایل به برداشتن خطرات محاسبه شویم، در عین حال تصمیمات ما بر اساس برنامه ریزی منطقی و انعطاف پذیر است. ما برای کمک به فرصت های دانش آموزان و ایجاد تغییرات مثبت به منظور غنی سازی تجربه دانشجویان ما سریع می باشیم. ما راه های جدیدی را برای بهبود آموزش بدون مرز ها و تبدیل مدل آموزش سنتی به دنبال می کنیم. ما ذهنیت نوآورانه ای داریم و به اعضای جامعه دانشگاهی فرصت می دهیم تا وضعیت موجود را به چالش بکشیم. ما رویکردهای خلاقانه برای آموزش و تجارت را اعمال می کنیم. ما هرگز به دنبال کشف رویکردهای جدید، فن آوری های جدید، مدل های جدید کسب و کار و نظریه های جدید نیستیم. ما رهبران، پیروان نیستیم.
 • مسئولیت پذیری: پذیرش مسئولیت نتایج دانش آموزان ما، سنگ بنای انقلاب ما در زمینه آموزش است. ما بر دانش آموزان و کارفرمایان تمرکز می کنیم تا برنامه های ما را به نیازهای خود برسانیم. ما تلاش می کنیم تا میزان بالای حفظ، فارغ التحصیلی و قابلیت های استخدامی را حفظ کنیم تا دانش آموزان ما در بازار کار تأثیر مثبت اجتماعی داشته باشند.

مکان ها

 • Madrid

  Universidad Europea de Madrid Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

 • Valencian Community

  Paseo de la Alameda, 7, 46010, Valencian Community

  • Alcobendas

   Avenida de Fernando Alonso,8, 28108, Alcobendas

   • Valencia

    Valencia, اسپانیا

   • Villaviciosa de Odón

    Villaviciosa de Odón, اسپانیا

    سوالات