Keystone logo
Universitas Gadjah Mada کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
Universitas Gadjah Mada

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Aug 2024

IDR ۷۶٬۰۰۰٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، دانشکده اقتصاد و دانشگاه های بازرگانی Gadjah Mada (MBA FEB UGM) یک برنامه سطح بالا در دانشگاه پیشرو اندونزی است که در رتبه بندی جهانی QS در سال 2024 در رتبه 263 و در آسیا 25 و در اندونزی رتبه اول برای رهبری فکری قرار دارد. این برنامه در سال 1988 تأسیس شد و اولین برنامه MBA در اندونزی بود که در سال 2014 اعتبار بین المللی AACSB را کسب کرد.

MBA UGM آموزش کسب و کار استثنایی را از طریق اساتید مجرب، برنامه درسی پویا و روش های یادگیری تعاملی در یوگیاکارتا و جاکارتا ارائه می دهد. این برنامه با تمرکز بر توسعه رهبران استراتژیک با یکپارچگی و خلاقیت، دانش آموزان را برای مقابله با چالش های تجاری در حال تحول آماده می کند. دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند تا پتانسیل رهبری خود را در این برنامه محترم باز کنند.

علاوه بر این، MBA UGM دارای یک شبکه جهانی گسترده است که با بیش از 50 موسسه معتبر در سراسر آسیا، اروپا، استرالیا و کانادا همکاری می کند.

برنامه بین المللی MBA به گرمی از دانشجویان از هر گوشه ای از جهان استقبال می کند. کلاس ها که به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شوند، از دوشنبه تا جمعه برگزار می شوند و از یک برنامه یادگیری ثابت اطمینان حاصل می کنند. دانش آموزان از یک تجربه آموزشی واقعاً جهانی لذت خواهند برد و با همسالان خود از مؤسسات همکار در سراسر اروپا، آسیا و اقیانوسیه و کانادا تعامل خواهند داشت.

برنامه ما شش زمینه مورد علاقه را ارائه می دهد:

  • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
  • بازار یابی
  • منابع انسانی & سازمان
  • مدیریت استراتژیک
  • مدیریت عملیات
  • کارآفرینی

علاوه بر این، دانشجویان بین‌المللی این فرصت را دارند که افق‌های خود را از طریق برنامه‌های نمایشگاه بین‌المللی ما گسترش دهند، که شامل گزینه‌هایی مانند مدرک دوگانه، مبادلات دانشجویی، یا برنامه‌های دوره کوتاه در موسسات همکار ما است. دانش‌آموزان همچنین در صورت انتخاب یک مدرک دوگانه یا برنامه تبادل دانشجو، دوره‌های انتخابی/تمرکز را در آنجا می‌گذرانند و به رونوشت تحصیلی MBA UGM منتقل می‌شوند.

مدت تحصیل: تمام وقت: 2 سال / 4 ترم

پذیرش ها

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه