Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

مقدمه

با سابقه بیش از 40 سال ، دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس گورابو (سابقاً دانشگاه تورابو) سریعترین موسسه خصوصی آموزش عالی در کشور است. دانشگاه گورابو که توسط کمیسیون معتبر آموزش عالی آموزش عالی میانه ، دانشگاه آنا جی. مندز ، معتبر شناخته شده است ، دارای چندین اعتبار حرفه ای نیز می باشد که یک مهر و موم با کیفیت را به آموزش دانشجویان خود می افزاید.

پردیس اصلی از فضای ممتازی در منطقه شرقی شرقی پورتوریکو برخوردار است و پنج مکان آن در شهرهای بارسلونتا ، کای ، ایزابللا ، پونس و یابوکو واقع شده است و محیط امن ، آزادی اندیشه و امکانات جسمی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. اول در دانشگاه آنا جی. مِنتز ، پردیس گورابو می توانید بیش از 100 برنامه آکادمیک را از بین گواهینامه های فنی ، مدارک دانشگاهی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا انتخاب کنید. علاوه بر این ، شما می توانید بصورت حضوری یا از راه دور با پیشنهاد علمی آنلاین ما تحصیل کنید.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت ما

دانشگاه آنا G. مندز. پردیس Gurabo یک موسسه آموزش عالی است که دارای یک پیشنهاد گسترده دانشگاهی است که با بالاترین استانداردهای کیفی ساخته شده است. متعهد به تعالی در تدریس ، تحقیق ، نوآوری ، بین المللی سازی و توسعه اجتماعی و انسان گرایانه از جمعیت متنوع دانشگاهی ، دانشگاه آنا جی. مندز ، دانشگاه گورابو شهروندان جهانی را تشکیل می دهد ، از تفکر انتقادی که به توسعه کمک می کند و رفاه پورتوریکو و سایر کشورها.

چشم انداز 2025

چشم انداز دانشگاه آنا جی. مِنتز ، پردیس گورابو ، مؤسسه آموزشی پیشرو در امر تدریس و تحقیق است که باعث نوآوری ، کارآفرینی ، بین المللی و حساسیت نسبت به تنوع فرهنگی و محیط زیست می شود.

ارزشهای ما

دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس گورابو متعهد است که:

 • آزادی اندیشه و بیان
 • شناخت و احترام به تنوع
 • احترام به عزت فرد
 • تعالی در تدریس و تولید ، انتشار و کاربرد دانش
 • ارتقاء ارزش های اخلاقی ، اجتماعی و فرهنگی
 • برتری در برنامه ریزی ، بهره برداری و خدمات
 • احترام به محیط و طبیعت
 • ارتقاء حساسیت انسانی و زیبایی شناختی

هزاره ساله Buro / Pexels

128393_pexels-photo-1438072.jpeg

رئیس ما

دکتر دیوید مندزز پاگان ، مربی فعلی دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس گورابو ، یک مدرس با بیش از 20 سال تجربه متنوع در مدیریت آموزش عالی ، امور بین الملل ، خدمات پشتیبانی دانشجویی ، تحصیلات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ، توسعه و هماهنگی برنامه ها ، روابط شرکت ها و مدیریت برنامه هایی که از منابع خارجی تأمین می شوند.

وی این تجربیات را از طریق سخنرانی در چندین کنفرانس ملی و بین المللی ، از جمله: کنگره جهانی آموزش مقایسه ای ، به اشتراک گذاشته است. کنگره آموزش آمریکای لاتین از هیئت کالج؛ انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی ، کنفرانس های ملی و بین المللی. کنفرانس جوایز ملی دستاوردهای اسپانیایی؛ انجمن نظارت و توسعه برنامه درسی؛ و کتابخانه دیجیتالی در پایان نامه و شبکه پایان نامه.

به عنوان یک مدیر آموزش عالی ، دکتر مندز نقش اساسی در توسعه برنامه های نوآورانه در دانشگاه های دولتی و خصوصی در ایالات متحده ایفا کرد ، از جمله: دانشگاه نیویورک ، دانشگاه راتگرز ، دانشگاه تگزاس در آستین و دانشگاه. از پرینستون این تجربیات به وی اجازه داد تا به عنوان اولین رئیس مطالعات دکترا در دانشگاه تورابو (UT) ، امروز دانشگاه آنا جی. مِنتز ، پردیس گورابو تبدیل شود.

وی به عنوان مدیر سابق پایان نامه نشریات در Proquest UMI ، یک سال شنبه به دست آورد. امکان برقراری ارتباط با بیش از 600 دانشگاه در سراسر جهان. پس از بازگشت وی معاون صدراعظم امور بین الملل در UT و سپس به عنوان معاون رئیس جمهور در امور بین الملل برای سیستم دانشگاه آنا گ. مندز (SUAGM) در پورتوریکو منصوب شد. جایی که یکی از اولویت های آن روابط بین الملل از منظر سیستمی و تدوین یک برنامه جامع بین المللی سازی بود که از گسترش جهانی SUAGM پشتیبانی کند.

از سال 2013 ، وی به عنوان سخنگو و هماهنگ كننده مركز جهانی ابتكار شهروندی جهانی تأثیر علمی سازمان ملل متحد (UNAI) انتخاب شد. جایی که بیش از 1200 دانشگاه در سراسر جهان پروژه های مشارکتی را توسعه می دهند که از 10 اصل سازمان ملل به عنوان شهروندی جهانی پشتیبانی می کند.

در سال 2014 ، وی توسط مؤسسه بین المللی رهبری شورای آموزش آمریکا و انجمن مدیران آموزش بین المللی به عنوان یکی از 30 رهبر پیشرو در بین المللی سازی مؤسسات آموزش عالی منصوب شد.

16 سال گذشته او یک مدرس است و استاد دانشکده آموزش و پرورش (UAGM-Gurabo) است.

دکتر مندز دکترای خود را در علوم آموزشی در دانشگاه نیویورک و لیسانس خود را در دانشگاه پورتوریکو ، پردیس مایاگزیس به دست آورد. او که در سن خوان خواند و در پورتوریکو متولد شد ، اوقات فراغت خود را صرف مسافرت می کند و خود را وقف هنرهای تجسمی و موسیقی می کند. به عنوان یک هنرمند ، آثار او در دانشگاه هایی که کار می کرد ارائه شد و در طی ده سال گذشته ، در جشنواره هنرهای سن سباستینان موسسه فرهنگ پورتوریکو ، جایی که در بخش اصلی هنر اصلی جایزه اول را کسب کرد.

چگونه برسیم

از منطقه کلانشهر

از بزرگراه Luis A. Ferré PR-52 در مسیر Ponce بروید. بعد از 20 دقیقه رانندگی ، به سمت راست در خروجی 14 بروید که منجر به PR-1 و PR-30 می شود. در خط راست بمانید ، زیر پل بروید و کمی به راست بپیچید و Cruz Ortiz Stella PR-30 express را بگیرید. به PR-30 وصل شوید. حدود سه دقیقه رانندگی کنید. از خروجی 4 در سمت راست به سمت جاده PR-189 بروید. برای اتصال در جاده PR-189 به راست بپیچید. دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس گورابو بعدا در سمت چپ قرار خواهد گرفت.

از منطقه شرقی

نگاهی به Cruz Ortiz Stella PR-30 express به سمت Gurabo. پس از حدود 25 دقیقه رانندگی ، به سمت راست در خروجی 4 به سمت PR-189 بپیچید. برای اتصال به جاده PR-189 به سمت چپ بپیچید. دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس گورابو در چند مرحله سمت چپ خواهد بود.

از جنوب

از بزرگراه Luis A. Ferré PR-52 در جهت سان خوان بروید. بعد از رانندگی به مدت تقریبی 40 دقیقه ، از سمت راست به Cruz Ortiz Stella PR-30 express بروید. حدود سه دقیقه رانندگی کنید. از خروجی 4 در سمت راست به سمت جاده PR-189 بروید. برای اتصال در جاده PR-189 به راست بپیچید. دانشگاه آنا جی. مندز ، پردیس گورابو در سمت چپ قرار دارد.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Gurabo

  Universidad Ana G. Méndez, Navarro, Gurabo 00725, , Gurabo

سوالات