Keystone logo

Université Côte d’Azur (UCA)

A logo

مقدمه

Université Côte d'Azur یک خوشه اختراع شده از موسسات آموزش عالی در Riviera فرانسه است که بازیگران اصلی در آموزش عالی و تحقیقات در منطقه را به ارمغان می آورد. Université Côte d'Azur قصد دارد یک مدل جدید قرن 21st برای دانشگاههای فرانسوی را بر اساس تعاملات جدید بین رشته ها، یک شکل جدید هماهنگی بین پژوهش، تدریس و نوآوری و همکاری های قوی با بخش خصوصی و مقامات محلی ایجاد کند. در ژانویه 2016 دانشگاه کوته دزور برنده جایزه معتبر "IDEX" از سوی دولت فرانسه برای پروژه UCAJEDI شد و آن را در میان 10 دانشگاه برتر جهانی در فرانسه قرار داد.

دانشگاه قرن بیست و یکم

Côte d'Azur دانشگاه از 13 نهادهای عالی تشکیل شده است که با هم به عنوان یک دانشگاه همکاری می کنند. ما خودمان را در همه جهات به چالش می کشیم ما مانع تقریبا در هر زمینه می شویم. ما فراتر از حد است ما از همه ما، بهترین شما، برای بهترین جهان ما را جستجو می کنیم.

بنابراین محدوده UCA همه نهادهای دولتی و خصوصی آموزش عالی و تحقیقاتی را که در صحنه بین المللی شناخته شده و قابل مشاهده هستند ، در ساحل آزور گرد هم می آورد. ویژگی خلاقانه شیوه های مشارکتی متمایز آن شرایط خود سازماندهی را برای تعالی ایجاد می کند. این امر باعث ظهور علم ، آموزش و نوآوری در آینده می شود.

 • دانشگاه ایالتی Nice Sophia Antipolis (UNS)، تحقیقات فشرده، در همه رده بندی های بین المللی حضور دارد؛
 • دو نهاد تحقیق ملی: CNRS و Inria، به ترتیب چند رشته ای و نمادین در علوم دیجیتال هستند.
 • ستاره دیگری که به خوشه UCA می پیوندد ، رصدخانه ساحل آزور (OCA) است. با حدود 450 کارمند که در چهار مکان (مونت گروس و والروز در نیس ، سوفیا آنتیپولیس و رصدخانه فلات دی کالرن) مستقر هستند. طراحی شده توسط چارلز گارنیه ، OCA دارای میراث معماری و علمی قابل توجهی است ، اما به دور از نگاه به گذشته ، همچنان یک مرکز شناخته شده بین المللی برای تحقیقات علوم زمین و نجوم با مکانیک دقیق ، مراکز محاسباتی با عملکرد بالا و رصدخانه های مجازی است.
 • Center Hospitalier Universitaire (CHU) نیس، یک مرکز ملی پیشرو برای شبیه سازی و نوآوری در هماتولوژی، منابع زیستی و درمان است که دانشمندان پایه را کنار هم با محققان و مهندسان پزشکی قرار می دهد؛
 • EDHEC و SKEMA، دو مدرسه کسب و کار برجسته در تمام رتبه بندی بین المللی؛ حضور دو دانشکده بازرگانی، که در رتبه بندی جهانی قرار دارد، علاوه بر فعالیت های پژوهشی و آموزشی، فرهنگ تضمین کیفیت را به این پروژه می دهد
 • یک کنسرسیوم از شش مدرسه هنر، فعال در صحنه بین المللی، شامل موسسات در سطح جهانی، تضمین اصالت دیدگاه ما است و خلاقیت رویکرد ما را تقویت می کند. در مجموع، هر یک از بازیکنان یک امتیاز منحصر به فرد با ارزش افزوده و یک بعد جدید به ارمغان می آورد.
 • Center National de Création Musicale، یکی از شش مرکز ملی ایجاد موزیک فرانسوی است. مأموریت آن انتشار و ترویج رپرتوار موسیقی معاصر است، با اعمال فعالیت های آن به طور عمده بر چهار محور: تولید، پخش، آموزش و تحقیقات.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art ویلا Arson، این یک موسسه ملی منحصر به فرد اختصاص داده شده به هنر معاصر است. در یک مکان تنها یک مدرسه هنر، یک مرکز هنری، یک محل اقامت هنرمندان و یک کتابخانه تخصصی مجددا برقرار می شود. این ساختمان ذکر شده است Patrimoine du XXe siècle
 • مدرسه طراحی پایدار (SDS)، شکل گیری آینده، با تمرکز مسئولیت بر چهار پایه توسعه پایدار از طریق روش های یادگیری جدید و خلاقانه در همکاری با صنعت است.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower، از زمان ایجاد آن در سال 1961، Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower تبدیل به یکی از بهترین مدرسه های رقص حرفه ای در جهان در زمینه رقص باله، رقص معاصر و آموزش جاز شده است. همکاری ESDC با شرکت های رقص حرفه ای، از جمله Les Ballets de Monte-Carlo، یا مسابقات بین المللی به عنوان Le Prix de Lausanne.
 • National Consortium Nationale à Rayonnement Régional de Nice (CNRR). از سال 1957، کنسرواتوار بیش از 50 هزار دانش آموز از بیش از 50 کشور مختلف تهیه کرده است و از مجموعه موسیقی نوازندگان عالی، به عنوان دانشجویان یا معلمان از سراسر جهان، استقبال کرده است.


جاه طلبی های UCA

تحقیق، ایجاد، نوآوری

Université Côte d'Azur در سال 2015 ایجاد شد تا جاه طلبی جمعی بازیگران اصلی آموزش عالی و تحقیقات در مورد رودخانه فرانسه را زنده کند. UCA به عنوان یک گروه آموزش عالی که شامل یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ ، چندین آژانس و آزمایشگاههای تحقیقاتی سطح بالا ، مدارس تجاری نخبه و گروهی از مدارس هنر و طراحی مشهور بین المللی است ، موقعیت مناسبی برای ارائه راه حل های چندرشته ای و خلاقانه برای چالش های پیچیده دارد. ایجاد شده توسط جهان در حال تغییر سریع.

بر اساس تاریخ غنی فرانسوی ریوریه به عنوان مرکز نوآوری هنری و تکنولوژیکی و به عنوان خانه بزرگترین پارک فناوری در اروپا (سوفیا آنتیپولیس)، دید ما بر اساس تعالی علمی و آموزشی، تمرکز قوی بینالمللی، ارتباط عمیق با محلی است شرکای صنعتی و دولتی و چشم انداز قاطعانه بین رشته ای. برنامه های تحقیقاتی و آموزشی ما می تواند توازن میان رشته ها، انعکاس ابعاد انسانی، هنری و مدیریتی در پروژه های ما و پایه ای دقیق بر اساس رویکردهای کمی، دیجیتال و داده محور باشد.

به عنوان شناخت برنامه بلندپروازانه و برتری علمی ما ، در ژانویه 2016 UCA توسط دولت فرانسه جایزه معتبر "IDEX" (ابتکار عالی) دریافت کرد و UCA را در میان گروه کوچکی از دانشگاه های سطح بالا و درجه یک فرانسه قرار داد. ارائه کمک مالی به ما در دستیابی به هدف تغییر دانشگاه و منطقه مان کمک می کند. ما همچنین اخیراً تعدادی جوایز مهم دیگر ملی را برای حمایت از فعالیتهای خود در زمینه آموزش مداوم ، تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد و کارآفرینی کسب کرده ایم.

با بیش از 20 of از اعضای هیئت علمی و دانشجویان ما از خارج ، UCA به شدت به دنیای خارج متمایل است ، جنبه ای که با ایجاد مشارکت های بین المللی نخبه و توسعه برنامه های آموزشی بین المللی جدید که به طور کامل در سراسر جهان آموزش داده می شود ، دائماً تقویت می شود. انگلیسی. خدمات جدیدی نیز برای کمک به جذب محققان و دانشجویان بین المللی و اجازه استقرار آنها در منطقه ایجاد شده است ، و همچنین به هیات علمی دانشگاه کمک می کند تا تحقیقات خود را در مجلات معتبر بین المللی منتشر کنند.

UCA همچنین در حال توسعه مهارت های کارآفرینی و تجاری در بین محققان و دانشجویان خود است. تعدادی از برنامه های جدید با هدف الهام بخشیدن به روحیه کارآفرینی در دانش آموزان در تمام سطوح و ارائه ابزارهای مورد نیاز برای دستیابی به رویاهایشان انجام می شود. محققان و ایده های دانشگاه نیز در قلب بسیاری از شرکت های منطقه قرار دارند ، چه براساس تحقیقات دانشگاهی و چه توسط یکی از اعضای دانشگاه تأسیس شده باشند.

سرانجام ، UCA در تلاش است تا کاتالیزوری باشد که منطقه ساحل آزور را متحول می کند و با ارائه راه حل هایی برای مشکلات تجاری از طریق فعالیت های مشاوره ای ، آموزش مداوم و مجوز کشفیات به شرکت های جدید و موجود ، به رشد آن کمک می کند. تبادل مداوم ایده ها بین دانشگاه و منطقه ، عامل مهمی در رشد و موفقیت آن است. بسیاری از تحقیقات برجسته UCA را می توان به راه حل ها ، محصولات و شرکت هایی ترجمه کرد که هم برای جامعه و هم برای اقتصاد مفید خواهد بود.

رتبه بندی‌ها

مکان ها

 • Nice

سوالات