We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Vicky Matthers for the University of Bradford
University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

مقدمه

این برای مهاجمان بزرگ، حل‌کننده‌های مشکل و رهبران جهانی است. کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در دانشگاه برادفورد می تواند قدم بزرگ بعدی در حرفه شما باشد. مهارت های استراتژیک، مالی و رهبری را که برای انجام آن در بالاترین سطوح یک سازمان نیاز دارید، توسعه دهید. به عنوان یک مدیر، کارآفرین، صاحب کسب و کار، دانشگاهی یا مشاور موفق باشید.

MBA ما که برای حرفه ای های پر مشغله طراحی شده است:

 • ماژول های اصلی در مدیریت کسب و کار، بازاریابی، امور مالی و اقتصاد
 • مجموعه متنوعی از دروس اختیاری شامل اقتصاد دایره ای، مراقبت های بهداشتی، کارآفرینی و مشاوره
 • تاریخ شروع چندگانه (اکتبر، ژانویه، آوریل و جولای)
 • یک گزینه مطالعه آخر هفته
 • گزینه ای برای تحصیل در پردیس دبی ما یا از هر نقطه از جهان از طریق آموزش از راه دور در زمان مناسب شما
 • گزینه های مالی انعطاف پذیر

ماژول‌های اصلی پایه محکمی از دانش مدیریت، امور مالی و بازاریابی را با در نظر گرفتن قابلیت استخدام آینده شما فراهم می‌کنند. ماژول های اختیاری به شما این امکان را می دهند که جنبه های MBA خود را برای ایجاد یک سفر یادگیری سفارشی متناسب با آرزوهای شغلی خود تنظیم کنید. پروژه مدیریت شامل مطالعه عمیق یک حوزه تجاری مورد نظر شما است.

شما همچنین می توانید در زمینه شغلی جدید و به سرعت در حال رشد با MBA منحصر به فرد ما در زمینه نوآوری، سازمانی و اقتصاد دایره ای تخصص داشته باشید. هدف این مدل اقتصادی جدید استفاده موثرتر از منابع، استفاده مجدد از محصولات و مواد و ارائه سود بیشتر است.

محتوای دوره با نظرات مشاوران صنعت، از جمله چهره های ارشد بنیاد NHS Trust، Prince Lionheart، Bank of America، WWF، و Santander طراحی شده است.

MBA های ما اخیراً 10 رتبه برتر جهانی را از فایننشال تایمز برای ارزش برای پول، افزایش حقوق برای فارغ التحصیلان MBA سه سال پس از فارغ التحصیلی، تنوع جمعیتی دانشجو و تحرک بین المللی دریافت کرده اند. دانشگاه برادفورد دارای اعتبارنامه سه گانه از AMBA، EQUIS و AACSB است که به کمتر از 1٪ از مدارس بازرگانی در سطح جهان اعطا می شود.

چرا رشته MBA برادفورد را انتخاب کنید؟

میراث

 • دانشکده مدیریت دانشگاه برادفورد یکی از قدیمی ترین مدارس بازرگانی در انگلستان است و دارای 60 سال تجربه در ارائه مدرک MBA است.
 • مدرسه کسب و کار در خط مقدم نوآوری در بخش آموزش کسب و کار بوده است
 • این بیست و پنجمین سال از MBA آموزش از راه دور دانشگاه برادفورد است
 • این یکی از طولانی ترین دوره های MBA آنلاین جهانی در جهان است

اعتبار نامه ها

دانشکده مدیریت ما بخشی از یک گروه نخبه است که دارای "تاج سه گانه" اعتبارنامه ها است: AMBA، EQUIS و AACSB.

دوره های MBA ما نیز توسط آکادمی رهبری NHS تأیید شده است.

ارزش پول

آموزش از راه دور MBA ما رتبه اول را در جهان از نظر ارزش برای پول دارد.

روش فایننشال تایمز محاسبه می کند که میانگین حقوق فارغ التحصیلان ما سه سال پس از فارغ التحصیلی، تقسیم بر هزینه تحصیل برای MBA، بالاترین میزان در جهان است.

انعطاف پذیری

برنامه های MBA ما به شما این امکان را می دهد که به صورت آنلاین از هر کجای دنیا مطالعه کنید، با انتخاب تاریخ های ثبت نام در طول سال.

می توانید زمان مطالعه خود را بر اساس تعهدات موجود در کار و خانه تنظیم کنید.

اتصالات

شما به شبکه گسترده ای از دانشجویان فعلی MBA، فارغ التحصیلان و مخاطبین تجاری ملحق خواهید شد.

شبکه ما دسترسی به آموزش آنلاین، مشاغل و خدمات پشتیبانی را در حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی برای شما فراهم می کند.

میراث

دانشکده مدیریت دانشگاه برادفورد 60 سال به عنوان یک مدرسه کسب و کار در خط مقدم نوآوری در آموزش کسب و کار و 25 سال از ارائه MBA آموزش از راه دور را جشن می گیرد. این باعث می‌شود که MBA آموزش از راه دور به یکی از طولانی‌ترین و معتبرترین دوره‌های MBA جهانی در جهان تبدیل شود.

ایجاد تغییر مثبت در جامعه

MBA برادفورد به مسائل بزرگ روز می پردازد. پس از همه‌گیری، تغییر فرهنگی در ذهنیت با رهبران مسئول که بیشتر از مسائلی مانند تغییرات آب و هوا، پایداری، بازیافت و اقتصاد دایره‌ای آگاه هستند، رخ داده است. ما از شما می‌خواهیم فرصت‌هایی را که به ارمغان می‌آورد را بررسی کنید، تأثیر شخصی خود را بر جامعه ارزیابی کنید و اینکه چگونه می‌توانید نیروی خوبی باشید و تغییر مثبتی در جهان ایجاد کنید.

رتبه بندی

رتبه بندی فایننشال تایمز در سال 2024

در رتبه‌بندی آنلاین MBA 2024 فایننشال تایمز ، MBA آموزش از راه دور ما دوباره از نظر ارزش برای پول در رتبه اول جهان قرار گرفت و همچنین در حال حاضر برای ESG و آموزش صفر خالص رتبه اول را در جهان دارد.

طبق آخرین رتبه‌بندی FT ، ما در بریتانیا رتبه 1 و از نظر رضایت کلی در رتبه چهارم و از نظر ارائه برنامه در جهان ششمین هستیم.

MBA آنلاین ما از نظر جمعیت شناسی دانشجویی در رتبه سوم در جهان قرار دارد، با 80 درصد از کسانی که در این دوره به عنوان دانشجویان بین المللی طبقه بندی می شوند و ما برای "تحرک بین المللی" به رتبه چهارم در جهان رسیده ایم که تابعیت و محل کار فارغ التحصیلان را بررسی می کند. قبل از MBA، پس از فارغ التحصیلی و سه سال پس از فارغ التحصیلی.

خدمات شغلی ما برای دانشجویان MBA در رتبه ششم جهان قرار دارد، فارغ التحصیلان ما سه سال پس از تکمیل MBA آنلاین ما در رتبه هشتم برای پیشرفت شغلی در جهان قرار دارند.

MBA آموزش از راه دور ما همچنین در رتبه بندی جهانی MBA آنلاین مجله CEO در رتبه 26 جهان قرار دارد.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Bradford

  Richmond Road, Bradford, West Yorkshire, United Kingdom, BD7 1DP, Bradford

 • Dubai

  Knowledge park, Dubai UAE, Block 2A, F164, Dubai

  • Toulouse

   1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810 TOULOUSE Cedex 7, France, 31068, Toulouse

   برنامه ها

   سوالات