Keystone logo
University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

مقدمه

دانشگاه غرب لندن - پردیس دانشگاه راک

UWL دارای مدرک تحصیلی با کیفیت عالی است که با اشتغال ارتباط دارد. هدف ما الهام بخشیدن به دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به حرفه ای نوآورانه، اتصال آنها به حرفه های هیجان انگیز و پاداش است.

این دانشگاه در قلب یکی از موفق ترین مناطق کسب و کار در بریتانیا، دانشگاه دارای کارکنان بسیار خوبی است که تجربه زیادی در رشته های مربوطه و ارتباطات قوی خود با صنایع دارند.

همه چیزهایی که ما انجام می دهیم، طراحی شده است تا دانش آموزان خود را با دانش و مهارت های علمی به موفقیت در حرفه های انتخابی خود بپردازیم. ما دانشگاه شغلی هستیم.


در اینجا در دانشگاه غرب لندن، ما با همکاری Wisdom Education Group که ارائه دهنده زیرساخت های علمی محلی ما است، راه اندازی شده است. این دانشگاه ما تنها واحد خدمت به دانش آموزان از امارات متحده عربی، خاور میانه و آفریقا است.

ما بسیار خوشحال هستیم که دوره های کارشناسی ارشد و دوره های کارشناسی ارشد با کیفیت بالا را ارائه می دهیم که توسط کارکنان آموزش دیده با تجربه ارائه شده است.

ما روحیه دانش آموزانمان را به رأس الخیمه می رسانیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان در قبال همه چیزهایی که از نظر برنامه درسی، تدریس و زندگی در محوطه دانشگاه انجام می دهند، هستند. ما جدول زمانی انعطاف پذیر را برای نیازهای دانش آموزان فراهم می کنیم و برای متخصصان کار می کنیم. کلاس ها به زبان انگليسی تحویل داده می شود و مدارک تحصیلی اعطا می شود همان چیزی است که ما در انگلستان جایزه می دهیم.

دانشگاه لندن لندن، منطقه آکادمی، رأسالخیمه امارات متحده عربی:

مرکز تحقیقاتی دانشگاه غرب لندن (مرکز RAKFTZ) در منطقه علمی منطقه تجارت آزاد رأسالخیمه واقع در امارات متحده عربی واقع شده است. این اولین شعبه دانشگاهی دانشگاه غرب لندن در خاورمیانه است./strong>

این دانشگاه در مرز ام القائین در امارات متحده عربی در الحمرا واقع شده است. RAK Ceramics، شرکت معروف سرامیک مشهور واقع در نزدیکی این پردیس واقع شده است. دسترسی مستقیم از امارت فوجیره یک مزیت اضافه است. این کمپس می تواند به طور مستقیم به کل امیرات شمالی خدمت کند، زیرا نزدیک به فجر، ام ال کویین، عجمان، شارجه و دبی است. این مرکز 50 دقیقه رانندگی از دبی دارد و حمل و نقل در سراسر امارات شمالی از جمله دبی ارائه می شود.

مرکز ارائه می دهد مجموعه ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد که توسط کارکنان آموزش دیده با تجربه بسیار آموزنده است. کلاس ها به زبان انگليسی تحویل داده می شود و مدارک تحصیلی اعطا می شود همان چیزی است که ما در انگلستان جایزه می دهیم.

دوره های ارائه شده شامل مدرک، مالی و حسابداری و مدیریت مسافرت و گردشگری می باشد.

پیشرفت تحصیلی و تحصیلی

پس از پایان دوره، دانشجویان MBA ما احساس اعتماد به نفس بیشتری دارند و بسیاری از آنها در حوزه های رشد مانند بانکداری، مشاوره، بخش دولتی و غیر انتفاعی در عرصه بین المللی حرکت می کنند و دیگران کسب و کار خود را موفق می کنند.

فارغ التحصیلان MBA ما در حال حاضر با شرکت هایی مانند:

سیتی بانک
Accenture
GlaxoSmithKline
اعتماد NHS
بی بی سی
یاهو
استارباکس
تایرهای قاره ای
تایمز هند
جارویس هتل ها
روزنامه گاردین

پیشرفت تحصیلی


در حین مطالعه، ممکن است منطقه ای را کشف کرده اید که می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید. مطالعه دکترا شما را قادر به توسعه مهارت های تحقیقاتی و عمومی می کند تا بتوانید به عنوان یک محقق حرفه ای موفق شوید./>

پشتیبانی حرفه ای


مدارک ما طراحی شده اند تا به شما در پیدا کردن حرفه ای که برای شما مناسب است را پیدا کنید. 96٪ فارغ التحصیلان ما در 6 ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کنند./>

با محل مطلوب ما در لندن، ما پیوسته با بسیاری از سازمان های ملی و چند ملیتی مانند بی بی سی، هیولت پاکارد (HP) با مسئولیت محدود، جامعه قانون میدلسکس و اعتماد آموزشی ساویوی ارتباط برقرار می کنیم. ما دارای مدرک قوی در زمینه ارائه خدمات ارزشمند کار است و ما نیز از طریق برنامه سفیران دانشجویان، تجربه عملی در دانشگاه را ارائه می دهیم.

بسیاری از کارکنان ما زمینه های موفقیت آمیزی در صنایع مربوطه دارند و می توانند به شما در مورد چگونگی شروع کار خود کمک کنند. خدمات حرفه ای ما نیز با کمک مشاوره و راهنمایی متخصص در زمینه مسایل مختلف حرفه ای، از جمله:

 • CV ها
 • به دنبال شغل گشتن
 • مراحل استخدام و انتخاب
 • مطالعه بیشتر.

ما دانشگاه شغلی هستیم.

مکان ها

مکان ها
 • Al Jazirah Al Hamra

  Al Mamourah Street, Al Nakheel Al Hamra, , Al Jazirah Al Hamra

  برنامه ها

  سوالات